Yugo 55 by Srki_MB

Yugo 55 by Srki_MB

Član
Danas malo saperem auto i pa na brzinu prebacim tablicu na podbranik
scaled.php

scaled.php

Trenutno izgleda malo ruzno zato sto je auto visok,al' kad stignu nize gume i kad on malo pridje zemlji to ce biti dobro. :)
 
Član
Hvala,nego necu dirati taj nosac,neka ga,ovo sam uradio cisto da malo promijenim nesto,kad profuram to vraticu je gore.;)
 
Član
Hvala,nego necu dirati taj nosac,neka ga,ovo sam uradio cisto da malo promijenim nesto,kad profuram to vraticu je gore.;)
 
Član
sad je super ;)
jos retrovizori i neke malo sire i malo nize gume i to je to. ja vise ne bi nista radio osim uzivao u voznji.
 
Pocinje liciti na lijep auto :) Vidim tablica je vracena na mjesto :) Sto Mediteran rece retrovizori (Vitaloni bi bili super) i gas :)
 
Član
Hvala momci,naizgled bi se reklo da je to to,al' fali jos dosta stvari tipa Engelman retrovizori,bijeli zmigavci,crveno-bijele stopke,vratiti zadnju tablicu na mjesto,plus jos kocnice odraditi pa motor,al' lagano se ide prema cilju.:icon_smile:
 
Samo polako niko nije preko noci dosao do savrsenstva .. al tvoj je fin pravo jugic.. mozda kad bi uradio fazon preko farova da stavis kao masku..vidio sam na nekoliko jugica i super izgleda :icon_smile:
 
Član
jos njih mi je govorilo da uradim tu tzv, Charger masku,al' necu,ispocetka sam to kontao al' sam odustao,gledacu da ostaje sto vise original izgled.;)
 
Član
Uzmem danas dan pred sebe da zavrsim prednje tapacirunge i nestane mi ljepila,al' sam uspio zavrsiti desni,kako mi je prvi put i kako sam radio sam prezadovoljan sam kako je ispao.

scaled.php

scaled.php

Opet lose slika,al' kad bude neki dobar aparat pri ruci poslikacu fino citav auto da se vidi kako treba.:)
 
Član
Evo da se baci jedan update napokon :D
Konacno uradjen auspuh,odma' poslije grane odsjecen stara cijev i stavjena nova fi50 do kraja,skinut sredjni lonac,ostavljen njegov original protocni na kraju,a sa zvukom sam prezadovoljan. :xox:
scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

E sad one manje bitne stvari,rezervoar mi bio malo supalj,tj. malo vise pa se to zavarilo,premazan temeljnom farbom i preko nje crna da to bude malo uljudno :D
scaled.php

scaled.php

scaled.php

A radio sam i neke probe za vizir i on bi trebao da bude ovakav,samo ce biti malo vislje podignut,jer je ovo prenisko,da me murija ne bi zaj****ala,e sad trebala bi mi vasa pomoc,predomisljam se oko boje vizira,dal' crni mat ili u boji auta,a neki mi govore da uradim bijeli.Ja nesto kontam da bi mu taj u boji auta bas fino sjeo???
scaled.php

Ako nekome nije problem da mi odradi u PS-u crni i crveni,meni nesto PS sjeban,a nemam sad vremena da to rijesavam,hvala unaprijed. :)
 
Top