Yugo 55 by Srki_MB

Yugo 55 by Srki_MB

Član
fino napredujes,bice to dobar auto.
meni jedino sto se ne svidja je tabla (inace ne volim to carlamiziranje po tablama),ono sto si zatvorio zadnju tablicu (gdje ce ti sad stajati tablica).
retrovizori od 101 ce stajati na jugi ko piletu sise,potrazi engelmane ili vitaloni kalifornian.
naravno,to je tvoj auto i kako god ga uradis nama ce biti odlican
a evo ti jedan primjer mog idealnog jugoslava (cak je i crven ) ;)

152ouhh.jpg

nyh2yt.jpg

20rn1j8.jpg


:123:
 
Član
Ma i ja sad vidim da sam zaj***o,al' sta je tu je.Mozda kasnije nekad skinem to,viidjecemo. :icon_smile:
A sto se tice retrovizora,i meni su engelmani zakon,al' posto nemam nikakve retrovizore,a auto se vozi,nisam mogao da trazim engelmane,a ovi su mi izletili jako povoljno :icon_biggrin: A mozda i engelmani dodju kasnije.
A Yugo je bas opasan,samo mu fali podbranik u boji auta,a ostalo je extra. ;)
 
Član
Danas mi od druga stigle celicare sa Kadett-a sa zimskim gumama.Stavio sam samo naprijed,jer su iste dimenzije guma,a na zadnje feluge cu staviti svoje gume da oslobodim ATS-ice pa da ih pripremam za lakiranje.Evo i slike
scaled.php

scaled.php

A posto im je ruzna boja,kontam da ih spricnem bijelim sprejom il' da trazim ovakve ratkape.
scaled.php
 
Član
Evo i ja se malo probudio iz zimskog sna :D

-Oprao tepih iz gepeka i vratio ga
-stavio nove nosace police i novu policu u gepek
-pripremio feluge za lakiranje
-stavio trakice umjesto plasticnih rucki za otvaranje vrata
-stavio amortizere za drzanje haube
-stavio krovne lajsne
Nabavio sam instrument tablu,istu kao ovu,samo u originalnom stanju,pa cu raditi originalni sat sa nekim malim prepravkama,a ovi od Lade lete vani.
E sad najvise me sramota sto jos nisam zavrsio ove tapacirunge,al' se nadam da ce i to biti sledece sedmice ako finansije dozvole :grin:
P.S. Hvala puno dejoflojd-u za tablu.
Evo i koja slicica
scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Član
Evo da bacim jedan mali update

Nabavio sam neki volan u jako losem stanju,pa sam to malo raskupus'o,drug ispolirao i ostalo jos da se presvuce :)
Feluge danas lakirane,nisam bas zadovoljan kako su ispale zato sto sam ih lose pripremio,al' je**m ih sad,kakve su takve su,samo da nisu crne :D
Pripremio prednje tapacirunge i dasku za presvlacenje,pa bi to i volan trebalo biti gotovo sutra.
Probacu jos da uradim auspuh do Gradiske,pa da lici na nesto kol'ko tol'ko.:grin:
Evo i slibe:
scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Član
Dobro ti ovo radis :cool:
samo unutrasnjos sad sredi tapacirunge i ovu zadnju policu ;)
I zvucnici su se mogli maljo bolje napsat al bitno je da svira :cool:
 
Član
Evo ja se malo igrao,pa napravim nesto oko mjenjaca da ne bude onako "golo"
scaled.php

A tapacirunge sam poceo lijepiti i stvorili su mi se neki baloncici,pa sam onako isfuran sve odlijepio,pa cekam da dobijem strucnu pomoc da to uradim kako treba,jer sam ne mogu uraditi kako treba,a volan cu uskoro presvlaciti,dok mi stigne koza.

@adi187 Ma zvucnici su jedva stali,posto su veliki za one fabricke rupe,pa cu praviti neki nosac iza za njega,da to bude cvrsto.:icon_smile:
 
Top