VW Polo 1.2 12V

VW Polo 1.2 12V

Član
ja sam vec rekao sve o ovom autu, za mene najljepsi gradski auto
samo brate male ti ove felge, sto jest jest:cool::cool:
auto mi je nekako robusan za ove felge, doduse da je mozda neka druga izvedba drugacije bi bilo, mada mozda je to i do slike, mozda samo na slici tako izgleda
 
Član
za felge potpisujem, definitivno male ove za njega.... al dobro, ako nisi htio vece, i prelazit na nizi profil guma.... ove su eto kultura
 
Član
nisam htio vece a najvise sam zapeo za felge samo da nisu vise one 5.5jota a sada sam miran koliko toliko a i protezem se koliko mi je krevet dug da ne vozam na felgama 17 a gume celave jer trenutno ima dosta izdataka te registracija, kasko....samo mu fali spustanje, a na slikama malo drugacije izgleda nego u stvarnosti :icon_smile:
 
Član
:icon_sad: reci te mi da li je moguce da auto sa 1 2 3 stvari u predracunu i uplacenim avansom za isto kad se uplati ostatak moze da dodje sa 1 2 stvari a trece ni na pomolu?
 
Član
Fin polo,felne mu dobro stoje i kod mene je Fabia 1.2 mislim da bi ti na većim felnama samo više trošio i
teže išo ove su mu super i ja sam prešao oko 20000,nek je sa srećom ;)
 
ma sve super a sto se tice felgi da su samo malo vise izbacene zadnje, da nisu uvucene u rub to bi bilo :cool: model ko model eXtra ;)
 
Član
koliko je dobar unutra, slinim svaki put kad sjednem u ovakvog, ima ga moj stari u firmi, kak je samo dobar, unutra posebno
fin ti ovaj player, dobro je legao
i tebi 2din stane ko od sale:cool::cool:
 
Član




mali update sljedece na redu druga zadnja karambolka i gti felge a za to treba malo vise para pa ce se pricekat :icon_smile:
 
Član
opaa, vidi kako je dobro sjelo jbt, uslikaj nam i po danu da vidimo, i svegati baci jos koju sliku unutrasnjosti, ovaj Polo ima perfektnu unutrasnjost, posebno po noci:cool::cool:
 
Član
dsc00599ed.jpg

dsc00598d.jpg

dsc00597c.jpg


Da se malo pohvalim :icon_smile: nisam odavno :123:
 
Top