VW Polo 1.2 12V

VW Polo 1.2 12V

Član
[attachment=34035] [attachment=33965] Rijec je o motoru sa 70 ks a od opreme sljedece ima:
Srednji naslon naprijed sa drzacem za case i pretincem
Kolor paket kucista ogledala i rucke vrata u boji vozila
Dnevno svjetlo
Prednja sjedala podesiva po visini
Asimetricno podijeljena zadnja klupa i naslon, preklopiv sa duplim dnom u prtljazniku
Centralno daljinkso zakljucavanje sa dva preklopiva kljuca
Vanjska ogledala elektricno podesiva sa opcijom grijanja
Klima uredjaj CLIMATIC
Celicni rezervni tocak normalne velicine
Radio sa cd citacem i mp3 reprodukcijom
Ele podizaci naprijed
Maglenjaci
Board comp ( prosjecna potrosnja, prosjecna brzina, pritisak u gumama...)
i da zaboravio sam u pitanju je crna metalic

Slike su napravljene u asi auto se preuzima u pon utorak :D al vec je uplacen avans tako da mogu reci vec da je moje i tek je oprano jer je dovuceno sa lagera slike su originalne
 
Član
Super mi je ovaj novi polo.Dobra boja i oprema.Sretno;)

Nabrajao si rezervi točak i preklopivu klupu,nema abs,zračne jastuke...
 
Član
Ma mislim to se podrazumjeva po jedan zracni jastuk za vozaca i suvozaca i abs :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
jako fin polo,sviđa mi se,nek je sa srecom,al nekako je mal ovaj motor s obzirom na to da ima klimu,a i novije auto teže:icon_biggrin:
 
Član
tezina auta sa opremom sve je nekih 1050 kg sto bas i nije toliko tesko a zaboravio sam napisat da ima fabricku gresku pise 1.4 nazad al sam rekao da ne skidaju :D
 
Član
jako fin polo..nek je sa srecom..oce bit kakvi radova na njemu...i mene isto zanima koliko je para bio
 
Član
pa et izaci ce me nekih 24500 km nov sa kaskom i registracijom a sto se tice radova nista samo felge mislim da mu je ostalo suvisno mozda vremenom ako sta naleti bas da kazem ono to moram imat sad zasad to nisam vidio sto bi mu dodao
 
nije mi jasno kako te izasao 24 kod mene je kolega uzimo u mostaru isto novog 14 benzin izaso ga 21 sa kaskom full oprema crvene boje
 
Član
Super fino auto.. Ja sam birao izmedju Crne,Crvene i Bijele, uzeo sam bijelu. A taj paket koji imas? Jeli to "Masterspaket" kao sto nude ovdje u zapadnoj evropi, ili je ponuda tvog prodavaca. Uglavnom fino auto, ja sam sa svojim do sad preso oko 250km.
 
Član
To je za ASA - u trendline oprema znaci kod mog prodavaca ne ide po onim standardnim podjelama

A sto se tice jacine motora ne bi mi bas dugo trajo da je jaci motor jer bi onda bilo nekad i po gasu a ovak sam isao na potrosnju sa benzincem a sto se tice da ga je izasao 21000 trebas pogledat unutra sta ima jer jbg znamo svi kad ti dodajes u auto dodatno sta hoces kako deru a sama metalik boja je skuplja nekih 400 500 km
 
Član
imao sam istog (doduse vrlo kratko) samo crvenog sa istim motorom, zivahan fin motorcic, ima simpatican zvuk...uglavnom sve u svemu fin autic
 
Top