VW Polo 1.2 12V

VW Polo 1.2 12V

Član
Pike_gti je napisao(la):
jos kakve 16ke crno polirane i mrvicu u pod :) mjera...

felge su na redu za sljedecu sezonu crne sa kakvim detaljem ali 15ke jer je veliko opterecenje na 16kama raspitao se vec :icon_smile: a sto se tice spustanja to cu jos vidjet jer iovako se zna zastrugat kakvih parkinga ima :icon_sad:
 
Član
Ovo mu pravo leglo, samo de jos koju sliku :icon_smile:

crne 15" ne znam... izgledale bi premale.... uzmi ba neke 16 sljed sezone :cool:
 
Član
a9ef76a10fed49e9a67089ca65c62e4f.jpg
napisao vec 16ke ce mi unistit prednji dio za tu sezonu koju cu biti na njima :icon_sad: ici ce 15ke 100% i eto jos jedna slikica
 
Član
ko ti je to rekao da ce ti unistiti??

ja sam pola 1.2 vozio i na 16 a i na 17 i nikakav problem... sve perfektno... uzmes 16ke i 195 50 16 gume i bit ce super... a ako kojim slucajem uzmes 15 onda razmisli o bijelim... npr bacis ovaj spojler iznad gepeka u bijelo i jos neke detalje i bit ce savrsen kontrast na crnu boju... ili mozda neka druga boja... pogledaj u mojoj temi crni audi tt sa narandjastim felgama kako je napravljen savrsen kontrast... bojim se da bi ga crne felge previse ubile..
 
Član



evo ga malo se ponovilo nakon nekih 19000km predjenih i godinu navrsenih promijenio je malo obucu....naredno u planu spustanje to se jos razmisljam koliko, imaju dvije opcije pa cemo vidjeti u skorije vrijeme, a posto mu je malo osjetljivija elektronika unutra ce se samo promijeniti zvucnici u neke malo jace bolje...neki su planovi i sa prednjom tablicom ali nece ostati plastika to cemo jos vidjet a sto se tice ostalog to vec ode u nepotrebno kicenje i bacanje para bar po meni :icon_smile:


http://www.youtube.com/watch?v=F_rDn5L_TEk eto ga i navrsenih 19000km
 
Član
Odlican je polo, definitivno crna najbolja pa na drugom mjestu srebrna i crvena i na kraju bijela :D jesu ovo 15ke ?
 
Top