VW Golf 4 1,6b vs. Opel Astra 1,6 uvoz????

VW Golf 4 1,6b vs. Opel Astra 1,6 uvoz????

Član
Polovno auto ti je uvijek macak u vreci, jbg, kazes da volis VW, isti sam, san mi uvijek bila 4-ka i mada sam imao mladjih Fabia i mladjih Polo-a :) isao sam da sebi udovoljim i kupim Golfa pa makar malo i starijeg, cekao cekao i naletio na onakvog kakav me je i ispunio ( u dusi mislim ofc :) )
Ako ces kupiti Astru i sutra nekad dumati "eh sto ne uzeh Golfa, on je ljepsi" onda je i ne uzimaj :)
Tako ja za sve gledam, naravno ovo sve vazi ako imas para za bilo koji od ta dva pa ti je dilema samo izgled.
Druga stvar ti je potrosnja, neko ce reci sta je 2-3 litra razlike, 3 litra ti je 6KM na 100 kilometara, 60KM na 1000, 600KM na 10 000, godisnje ti ostane dzabe registracija, ako si knap sa parama sve to uzmi u obzir.
Sretno ;)
 
menso je napisao(la):




evo ti kod mene na astri instrument table ako ovo nevalja onda nezz...

:lol: to je km sat, instrument tabla je nesto drugo
porshefan- ne znam koje je godiste, znam samo da je ruzna,
pogotovo iznutra, opel je to
 
nije edoze to slucaj sigurno, samo misljenje,
i.tabla na astri mi nije nesto lijepa, a kako kazu
o ukusima se ne raspravlja , ali evo nekoliko slika


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
http://www.netcarshow.com/volkswagen/1997-golf_iv/800x600/wallpaper_07.htm
http://static.howstuffworks.com/gif/vehicle-pictures/2001/volkswagen/jetta-golf/01606101990004-480.jpg
http://pds7.egloos.com/pds/200802/23/81/a0001681_47bfdf0b0e6ef.jpg


novija astra je zato perverzija, i vektra 2004 tako nesto:cool:
 
Član
vozim ovakvu astru,i po meni,nista joj ne fali
auto nisam izabrao ja,samo se slozio
da je po mom,vozio bih alfu 156 karavan
 
nemojte se odma ljutiti, i ja kad sam kupovao golfa ozbiljno
sam razmisljao i o astri upravo ovoj, to je jednostavno do ukusa,
nista vise, a opel jedino sto ima losu reputaciju zbog limarije, cak i ova astra
sad ne znam do koje godine,,,a ima i golf boljki, jbg sve je to uzmes i molis boga da
nije neka krsina usminkana
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
nemojte se odma ljutiti, i ja kad sam kupovao golfa ozbiljno
sam razmisljao i o astri upravo ovoj, to je jednostavno do ukusa,
nista vise, a opel jedino sto ima losu reputaciju zbog limarije, cak i ova astra
sad ne znam do koje godine
,,,a ima i golf boljki, jbg sve je to uzmes i molis boga da
nije neka krsina usminkana

Ova astra nema problem sa limarijom, pocinkovana je.
 
Član
gledaj ti da uzmes sebi ASTRU jer GOLF-a neces naci ispod 300 000 km predjenih,jaaako ih malo ima sa normalnom kilometrazom,a to malo sta ima je skuplje.... Ne zove se dzabe narodno auto,ljudi vani voze golfove na posao (a mnogi imaju do posla 50ak km minimalno) a drugim autom meckama,bmw,audi idu ljeti na jadran da se brckaju.. :) Astri ima koliko hoces sa malom kilometrazom! zasto? neznam al je tako.
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
menso je napisao(la):




evo ti kod mene na astri instrument table ako ovo nevalja onda nezz...

:lol: to je km sat, instrument tabla je nesto drugo

To jeste instrument tabla , ono na šta ti misliš je centralna konzola:lol:

Ako imaš limit neku cijenu , onda ti je bolje uzeti Astru , jer se npr. za istu sumu novca uzme mlađa i u puno boljem stanju Astra u odnosu Golfa za isto para. Što se tiče kvaliteta , to je tu negdje. A što se tiče izgleda ,tu se stvarno ne vrijedi raspravljati , oba su auta pristojnog izgleda i to je to (nisu ružni , al neće nikog oboriti s nogu)
 
Top