VW Golf 2 1.3b

VW Golf 2 1.3b

Član
Evo slika prije farbanja...WP_20140718_13_21_11_Pro.jpg WP_20140718_13_21_26_Pro.jpg
Sad nakon farbanja
WP_20140719_10_28_55_Pro.jpg WP_20140719_10_29_30_Pro.jpg
E sad idu curci o kojem sam spominjao ima jedan na gepeku gdje ide tablica i drugi ispod poklopca za rezervoar.
WP_20140719_10_29_08_Pro.jpg
WP_20140719_10_29_21_Pro.jpg
sacekacu jedno 5 dana da se farba dobro osusi,i onda na smirglanje i poliranje samo me malo strah dali cu uspjeti skinuti curke ove na gepeku i ne smetaju jer tu ide ovir od tablica,okvir sam stavljao da vidim dali ce se sta primjetiti i nista se nevidi sve super izgleda,ali me muci ovo ispod cepa za rezervoar.
 
Član
Ovo nisu curci, ovo je katastrofa.
Priprema ocigledno nije dobra i ovaj posao je zali, Boze, para.
Ko je ovo radio, konjska kola mu ne bih dao da mi ofarba unutrasnju stranu kola sa kojim cu vuci drva.
 
Član
Auuuu ovo ej fakat sad majstorski posao izvući..Al vidim da se išlo na to da se nalije auto što bolje više i laka i nije čovjek štedio al onda često dođe do ove situacije....pozzz
 
Član
Ovo nisu curci, ovo je katastrofa.
Priprema ocigledno nije dobra i ovaj posao je zali, Boze, para.
Ko je ovo radio, konjska kola mu ne bih dao da mi ofarba unutrasnju stranu kola sa kojim cu vuci drva.
pa dobro nije toliko strasno mada jeste malo,ovo sam inace ja pripremao i farbao,ja priznajem da nisam neki majstor niti strucnjak htjeo sam da ustedim koji dinar i da ponesto naucim,ali sad sam napravio problem,bojim se samo da necu uspjeti to srediti sa vodobrusnim i poliranjem ali opet meni to toliko i ne smeta pa kako bude bude ipak je auto dobro staro pa mi je sad i svejedno.
 
Član
Auuuu ovo ej fakat sad majstorski posao izvući..Al vidim da se išlo na to da se nalije auto što bolje više i laka i nije čovjek štedio al onda često dođe do ove situacije....pozzz
pokusacu nesto napraviti pa sta bude bude,i kao sto si rekao isao sam na to da se dobro nalije,kada sam vec dao pare na farbu reko da je potrosim skroz,ali opet kazem nisam neki strucnjak jos se ucim pa bolje da je na mom autu nego na nekom drugom.
 
Član
Ee raja upravo sam probao skinuti barem jedan curam i pogodite sta ide kao podmazano moze se savrseno skinuti samo sam zuljao skroz lagano sa 2000 moze se fino skinuti jos kad se ispolira ima da bude kao curica hehehe:p
 
Član
hajdd drago mi je da cess to rijesiti uglavnomm dobro jee sve ovako gledajuci slike uradjeno zasticeno itd... :)
 
Član
Nabavio sam i polir masinu ali je ona sto drzis sa obe ruke nema brzine i izgleda da je malo brya ali sam dobio tri vrste spuzvi za nju.
 
Član
Za prvo farbanje je odlicno ispalo ;) sve to da rijesiti poliranjem sto si vjerovatno do sada i sanirao :) sretno u nastavku radova :D
 
Član
Za prvo farbanje je odlicno ispalo ;) sve to da rijesiti poliranjem sto si vjerovatno do sada i sanirao :) sretno u nastavku radova :D
pa nije lose sve je super osim tih curaka,ali probao sam jutros da to saniram i ide odlicno ni sam nisam vjerovao da moze da se sredi,tako da cu sacekati jos koji dan da se farba dobro osusi i na smirglanje i poliranje bice slika o svemu,
i da napomenem siceve sam presvukao,kupio nov pioneer-ov radio,i jos nekih sitnica na autu pa kad sredim poliranje ide lagano sastavljanje tu ce biti dosta slika.
 
Član
ma ima slika kako nema,samo sam ja ovaj radio narucio preko ebay-a sad dali ga ima kod nas nemam pojma a iskreno da ti kazem nisam ni gledao.
WP_20140721_09_09_07_Pro.jpg WP_20140721_09_09_36_Pro.jpg
 
Član
dobar je svidja mi se bas, ako moze u pp koliko te izasao i jel zeleno ovo na njemu osvjetljenje??
 
Top