VW Golf 2 1.3b

VW Golf 2 1.3b

Član
Pozdav svim forumasima
Posto sam se danas prijavio na ovaj jako dobar forum,zelio bih da predstavim svoje vozilo
U pitanju je VW Golf 2 1.3b godina proizvodnje 1987 12 mjesec auto je onako srednje ocuvan sto se tice limarije a sto se tice motor on je u perfektnom stanju.
Upravo radim restauraciju u planu mi je ajmo reci nekakvo sredjivanje vise sam za German Style tako da nece biti nista pretjerano,jer auto ostavljam sebi posto mi je prvo auto.limariju radim sam jer sam zavrsio kao auto limar imam vecinu alata za to zanimanje pa krenimo lagano.

Ovakav je dosao kad sam ga kupio.
DSC_000422.JPG
Sad idemo na radove limarije tacnije pod
d (8).JPG

d (4).JPG
Pa smo uklonili sve sto je trulo i sto je slabo zavareno.
I ugradili novi lim tacnije podsincan i sve to povarili punim varom.
DSC_0007.JPG
DSC_0005.JPG
DSC_0006.JPG
DSC_0008.JPG
Pa je onda uslijedilo mazanje antirostom 2 puta,i kada se sve to osusilo ofarbano 2 puta temeljnom farbom.
DSC_0009.JPG
DSC_0010.JPG

Pa da cujem kakav dobar komentar ili barem nekakvu zamerku.
 
Poslednja izmena:
Član
dobar dobar svaka cast dobro si ga povario... i ja bi svog isto mu ovo treba al nemam za alata i aparat.. pa ce mi biti nekom ga voziti... jos najgore mi je moram i pragove mjenjat... sta imas jos dalje u planu nakon varenja??
 
Član
Ovako sledecu sedmicu idem uzeti nove duboke branike.rubove i lajsne siroke posto su ove kod mene katastrofa.
Sutra moram odletiti do otpada da potrazim neke sitnice.uzeo sam alu feluge 15" RH CUP sa gumam DUNLOP 185-55-15 sare ima 5-6mm
U toku je nabavka muzike nesto solidno bice slika dok nabavim.
 
Član
Malo je problem sto se neradi pa je tesko za pare.ali ide nekako,uglavnom radim za sebe pa polako nigdje zurba.
 
Član
znam drug isto ti je i samnom.. svasta nesto imam u planu al zeza nezaposlenost pa se nema.. al polako doci ce sve na svoje..
 
Član
razumijem te druze potpuno isti ti je slucaj i kod mene ja bi svasta nesto al tesko kad se ne radi.
svaka cast za radove samo naprijed.
 
Član
ma polako samo nece nista pobjeci zato ja kad radim,radim sto kvalitetnije.
bice sutra slika nabavio sam neke felnice i nesto enterijera.
 
Član
hvala...
moram priznati da je dobro propao ima jos sitnica za srediti na limariji ali najveci problem je sredjen.
bice slika sutra,danas sam nabavio nekih dijelova na otpadu.sutra mi stize muzika i tu ce biti slika.
trazio sam cak i body kit ali nisam uspio nabaviti umjesto toga ide siroka lajsna,prag se farba u crno,gepek sa spojlerom koji sam kupio prije par dana sutra slike.nabavio sam i masku noviju sa crnim znakom sve original made in germany
 
Ne treba tebi body kit ima da mu legnu duboki branici samo tako jer boja mu je dobra crvena jos branici kad postavis bice super....a felge da ne.pricam to ce biti skroz drugo auto....
A to za pare j..b.g svakome je ista situacija radi se koliko se moze al.zato se treba birati kvalitet ....svaka cast dobar golf...postavljaj slike i unutrasnjosti da vidimo.u kakvom je stanju...
 
Član
unutrasnjost nije jos zavrsena ostalo je prefarbati ga iznutra u njegovu crvenu boju.
sada ga pripremam okolo za farbanje juce se malo radilo pa ce biti danas slika.
dosli su i neki dijelovi,enterijer,feluge,muzika i jos nekih sitnica.
slike uskoro
 
Top