VW Golf 2 1.3b

VW Golf 2 1.3b

Član
to sam i planirao raditi ali malo kasnije,a imam i komsiju koji je najbolji bravar u PD tako da ce mi to uraditi za sitne pare ali otom potom.
 
Član
evo drugari moji danas se nesto radilo pa pogledajte na slikama.:)
DSC_0007.JPG
DSC_0008.JPG
DSC_0009.JPG
to sam uspio za danas,trebao sam jos zavrsiti sa varenjem ali me nesto aparat zeza nece da vari vec dva dana,ima plina ima zice struja dobra a on nece:(
izgleda da ce ici kod majtora...
 
Član
Pozdrav ekipa danas se nesto radilo,nisam stigao vise da uradim zeznula me kisa:( pa sam morao odgoditi radove za neki drugi dan:(IMG_0027.JPG
IMG_0028.JPG
IMG_0029.JPG
IMG_0030.JPG

IMG_0031.JPG
 
Član
nazalost nemam nista od toga:(
bilo bi mi dosta bolje da imam kakvu garazu ali situacija je takva da se nema za tu investiciju,
pa uvijek kad hocu da radim moram cekati lijepo vrijeme,ali nije mi zurba tako da sam radove priveo kraju,ostalo ga je jos prespricati i montiranje.
 
Član
da da to je body 999,ma sve mazem sa tim tako da ja mislim da ce to biti dobro,mada jos ide kobit po citavom podu;)
 
Et da znas kad zavrsis s radovima sta ti je sljedece ...neka garazica hehe...da ri bude lakse za ubuduce...
Fino napredujes..zbog.ovakvih tema se isplati svracati dnevno na forum...
 
Član
Et da znas kad zavrsis s radovima sta ti je sljedece ...neka garazica hehe...da ri bude lakse za ubuduce...
Fino napredujes..zbog.ovakvih tema se isplati svracati dnevno na forum...

hehe bice garaza ako bog da.
hvala drug iskreno radim za sebe pa mi nije tesko uloziti malo vise,da na kraju znam sta imam i sta vozim hehehe pozzz
 
Član
Evo i od mene jedan manji update :)
IMG_0033.JPG
IMG_0034.JPG
IMG_0035.JPG
IMG_0036.JPG
IMG_0037.JPG

E sad da cujem kako vam se ovo dopada.po meni bice super jos kad ofarbam ovaj donji dio branika u boju auta;)
IMG_0038.JPG
IMG_0039.JPG
 
Top