Vicevi

Vicevi

Član
Učiteljica upozorava đake da će sutra biti pismeni zadatak iz matematike i da nitko ne smije izostati i da nikakva liječnička i druga opravdanja neće pomoći.
Ivica pažljivo sasluša i pita:
- A što ako budem iscrpljen od seksa?
- Ništa Ivica, pisat ćeš drugom rukom - odgovori učiteljica.
 
Početnik
Zvoni telefon ...
Javlja se neki malac ... molim
Glas sa druge strane ... kaze ... sine tata je
Kaze mali ... sta ima tata ovo ono
Pita "tata" .... sine gdje je mama
Kaze mali ... eno je sa nekim chikom u sobi ..
Kaze "tata" ... sine idi u kuhinju uzmi noz ubij ih oboje i kad zavrsis javi mi ...
Cuje se tam vriska jauci ..... krljjjjjjjjjjj
Javlja se mali ... tata zavrsio sam ...
Kaze "tata" sine .... sad ih stavi u vrechu i baci u bazen
Kaze mali .... tata pa mi nemamo bazen ...
Kaze tata ... u jebote pogresan broj ...
 
Početnik
Evo jedan, automotive ...

Kako strpat 100 jevreja u fiću ?
2 naprijed, 3 nazad i 95 u pepeljaru
 
Član
Kad gledam nebo vidim tebe, kad gledam sunce vidim tebe, kad gledam mjesec vidim tebe, hebo te, pa daj se makni!
 
Član
Vratio se Mujo iz Njemačke i priča Hasi svoje doživljaje: "Joj Haso, znaš li šta sam sve nakupovao, a tek koji sam džemper kupio." Haso: "A koje ti je boje taj džemper?" Mujo: "E, znaš li koje je boje trula višnja?" "Znam." "E, pa isti takav samo zelen."
 
Početnik
haha ...
dosho svabo na godisnji u bosnu i sjeo u neki kafic i pio ovo ono ... i treba konobar da naplati i pita gazdu ... shefe kako se na njemackom kaze 15
kaze gazda: zwanzig
 
Član
http://de.youtube.com/watch?v=u_6YUo823ck&feature=related

http://de.youtube.com/watch?v=QMWkuBHI5Sc&feature=related
 
Član
Mladi Crnogorac otvorio firmu u Beogradu. Prvi radni dan on sjedi u kancelariji kada ga sekretarica obavjestava da su dosla neka tri covjeka i da zele da ga vide. Crnogorac kaze sekretarici da ih pusti unutra a zatim uzme telefon i pocne da *prica*:
- "Alo je li to Voja Kostunica??? O djesi, sta cinis crni voja. Bato odje: jesi mi ono zavrsia? E nek si vala svaka cast, 'ajde cujemo se."
Nakon ovog razgovora Crnogorac okrenu drugi broj:
- "Bato odje! Kako si mi predsednice... sta ima sad sam se cuo sa Vojom sve je odradio. Ajd imam sad klijente cujemo se..."
Nakon ovog razgovora Crnogorac se okrenu onoj troici:
- "Dobar dan, sta vam mogu pomoci?"
Kad ce jedan od njih:
- "Mi smo iz telekoma, dosli smo da vam prikljucimo taj telefon."
 
Član
Mujo i Haso prvi put u Australiji. Šetaju tako, kad Mujo ugleda majku i bebu kengura.
• Haso, gledaj!
• Šta je, bolan?
• Ma dođi brzo, majke ti, da vidiš kako mali ide u pićku materinu!
 
Član
Krenula jedna ekipa policajaca na izlet sa dvospratnim autobusom, kad naidju na galeriju koja je bila previse niska da bi dvospratni autobus mogo preci. Svi izadju is autobusa da izvide situaciju i da vide da li neko ima neku ideu. Kad od jednom jedan policist kaze:
- "Pa mogli bi smo da probusimo gume na autobusu kako bi autobus bio nizi."
Odjednom ga lupi glavni policajac i drekne:
- "Pa budalo! Zar ne vidis da autobus ne moze da prodje zato sto dotice gore galeriju a ne dole cestu?"
 
Član
plavuša na ispitu. instuktor je pita :
-možete li nam objasniti kako radi motor?
plavuša :
-a, jel mogu svojim rečima?
-naravno, reče instruktor.
-paaaa.... ovako. brm brm brm brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Top