Vicevi

Vicevi

Plavuša, brineta i crvenokosa rade zajedno za šeficu koja uvijek ide ranije s posla.
"Hej, cure", reče brineta, "idemo i mi danas ranije kuci, šefica neće saznati!"
I tako one odu. Brineta ode u grad da završi neke poslove. Crvenokosa ode na piće, a plavuša ode kući i nađe muža sa šeficom u krevetu.

Ona se polako iskrade da je ne čuju, vrati se na posao i ode kući u uobičajeno vrijeme.

"Stvarno je bilo super", reče brineta sutradan.
"Slazem se", kaže crvenokosa, "trebamo to ponoviti još koji put."
"Nema šanse", reče plavusa, "mene je skoro uhvatila!".
 
Zaustavio policajac Audi quatro s pet osoba u njemu.

Kaže policajac vozaču: "Morate platiti kaznu jer imate jednu osobu više u autu."
Vozač kaže: "Neću plati kaznu jer je auto registriran za pet osoba."
Ali policajac je bio uporan i kaže: "Valjda ja znam što znači quatro na talijanskom - to je četiri, a vas je pet - kaznu ćete platiti."
Vozač ljutito: "Neću!"
Policajac zove svog kolegu da mu pomogne, a kolega odgovara: "Ma pusti me na miru imam gužvu s ovom dvojicom u Unu."
 
Bane policajac doma i ugleda ženu u krevetu golu i odmah posumnja da je ljubavnik u blizini.
- Gdje si sakrila ljubavnika? - upita bijesno.
Žena uplašeno šuti, a policajac počne pretraživati ormar:
- Ovdje ga nema ...
Pogleda na balkon:
- Nema ga ni ovdje ...
Pogleda on ispod kreveta, kad tamo ženin ljubavnik, brže-bolje tutne policajcu 20 maraka. A policajac (spremajući novac):
-Nema ga ni ovdje ...
 
Član
bila tri lika u wc-u, obavljali nuzdu na pisaorima.
zavrsi prvi nuzdu, opere ruke i uzme jedno 100 maramica i obrise ruke, sve do zadnje kapi, te se obraca ovoj dvojci, kaze: mi u mercedesu smo naucili da budemo efikasni.
zavrsio drugi, opra ruke i uze samo jednu maramicu i obrisa njome ruke, svaki djelic maramice iskoristi, ruke komplet osusi i rece: mi u bmw-u smo naucili da budemo efikasni i eficijentni.
zavrsava treci i samo prodje kraj njih, u prolazu kaze: mi u audiju smo naucili da ne pisamo sebi po rukama...
 

Eko

Član
Koja je razlika izmedju Lade i Lade SPORT?

- Lada SPORT ima tenisku lopticu na kuki!
 
Član
Vratio se bosanceros iz Amerige u Sarajevo i gleda sav sretan nakon 20 godina odsustva kako se grad rasirio i modernizovao. Ovamo kule sa 160 spratova, tamo hoteli sa rotacionim spratovima, stadioni... a njemu srce oce da iskoci. Stoji na mostu Miljacke, vidi ribe plivaju a nekad bilo sve smece. Rijesio da se okupa, da ga zelja mine. Taman da uskoci kad neko povika:
> NEE, KUME... NE U VODU < Gleda on, cigani.
> PUSTI ME BRATE, DA SE OD ZELJE OKUPAM DA POKAZEM AMERIMA STA JE EKOLOSKA RIJEKA KROZ SRED SARAJEVA <, a cigani ce:
> NEMOJ KUME, UZBURKACES NAM VODU A MI VADIMO SKOLJKE IZ VODE < kad gastarbajter cu, sav ustrepta od srece i zadovoljstva.
> E SAD ME NIKO NECE ZADRZATI DA SE OKUPAM U OVOJ DIVNOJ RIJECI < skoci sa mosta i nestade ispod povrsine. Prvo se pojavi krvava fleka na povrsini vode a zatim izadje covjek sav iscjepan i krvav od glave do pete.
> STA JE OVO M*JK* VAM J*B*M, STA ME OVO NAGRDI OVAKO - KAKVE TO SKOLJKE VADITE IZ MILJACKE <
> SKOLJKE KUME, OD YUGA, OD LADU SAMARU... <
 
Član
Dosao neki stranac u Rogaticu,sjeda u kafanu i govori konobaru
jel moze malo pivo?
konobar-moze!
i donosi mu pivu klipacu (0,5L)
a na to ce ovaj momak-izvinite,narucio sam malo pivo!
A konobar- evo ti ispi kol'ko mozes!
 
Član
U Sokocu je dugo na jednoj kafani pisalo,,,

"ZABRANJENO SJEDENJE NAKO"
i
"ZABRANJENO PUCANJE SAKOM U'ZID"
malo humora sa Romanije,pa ko konta...
 
Član
Došao vampir u prodavnicu i traži od prodavačice 1 hljeb.
Kaže mu prodavačica šta će vama vampirima hljeb a vampir će
ma ništa žena mi dobila menustraciju pa da umačem..
 
Član
Trče četri crnca i nose kadu kad im policajac reče da stanu oni ništa
policajac opet a oni ništa.
Izvadi policajac pištolj i upuca jednog kad iz kade skinhead povika "što mi probuši gumu"..
 
Član
pričaju dvije bebe i jedna drugoj reče "bebo gde ci" druga će "tu cam"
kaže prva "nepitam te šta radiš nego gde ci" :)
 
Član
Stoji debeli policajac ispred vrtića.
Prilazi mu odgojiteljica:
Izvinite vi čekate dijete?
Ne, to mi je od piva.
 
Član
Ide plavuša ulicom i liže sladoled.
Vidi nju druga plavuša pa je upita:
"Gdje si kupila vježbanku".
 
Član
Kaže Mujo Hasi:
"Haso znaš li da u New Yorku svako 3 sekunde auto udari jednu ženu"
Haso će " U JEBLA MAJKU JES IZDRŽLJIVA"..
 
Top