Vicevi

Vicevi

Početnik
neznam jel bio mrsko mi surfat u rikverc ali evo jedan crnjak ... mozda i dva

jedu dva brata mater ... i taman zavrsili kaze mladji ... joj ja bi mogao josh ... kaze njemu stariji : eee jedna je mati !

i drugi ...
jedu dva brata mater a treci stoji pokraj i gleda ... zovu ga ova 2 hajde i ti malo bolan sta glumis ... kaze on necu i necu ... kaze jedan od ove dvojice: ja ja ... nisi tu nju nikad ni volio

:D :D
 
Tipo16V je napisao(la):
neznam jel bio mrsko mi surfat u rikverc ali evo jedan crnjak ... mozda i dva

jedu dva brata mater ... i taman zavrsili kaze mladji ... joj ja bi mogao josh ... kaze njemu stariji : eee jedna je mati !

i drugi ...
jedu dva brata mater a treci stoji pokraj i gleda ... zovu ga ova 2 hajde i ti malo bolan sta glumis ... kaze on necu i necu ... kaze jedan od ove dvojice: ja ja ... nisi tu nju nikad ni volio

:D :D
:icon_question::icon_question::icon_question:
:D:D:D
 
Član
Malo duzi, al dobar :lol::lol:

Penis trazi povisicu


Zahtev



Ja, Penis, zahtevam povecanje plate iz sledecih razloga:


- Radim fizicki posao

- Radim na velikim dubinama

- Prvo uranjam glavu u sve sto radim

- Nemam slobodne vikende i drzavne praznike

- Ne placa mi se prekovremeno

- Radim na mracnom i vlaznom mestu sa slabom ventilacijom

- Radim na visokim temperaturama

- Na poslu sam izlozen zaraznim bolestima



Dragi Penise,



Posle razmatranja tvog zahteva, i uzimanja u obzir svega sto si naveo administracija odbacuje tvoj zahtev iz sledecih razloga:

- Nikada ne radis 8 sati u kontinuitetu

- Zaspis odmah posle obavljenog posla

- Ne slusas naredjenja rukovodeceg tima

- Ne ostajes na tebi odredjenom mestu, vec posecujes i druge oblasti

- Nemas samoinicijativu - na tebe se mora vrsiti pritisak i moras biti stimulisan da bi poceo sa radom

- Na kraju posla ostavljas neuredno radno mesto

- Ne osvrces se na sigurnosne propise, kao sto je, naprimer, nosenje zastitne odece

- Nisi u stanju da odradis dve smene

- Ponekada napustas radno mesto pre zavrsenog posla

- Vidjen si kako stalno ulazis i izlazis sa radnog mesta noseci dve torbe sumnjivog izgleda.


Srdacan pozdrav,

Tvoje RUKOvodstvo
 
Član
- Brak je trijumf maste i inteligencije.
Ako hoces da ti suprug pazljivo slusa svaku rijec koju
kazes, pricaj u snu.

- Muz govori prijatelju:
Moja je zena andjeo!
Drugi:
Blago tebi, moja je jos ziva.
 
Član
kako je jučer završila tvoja svađa sa ženom???-pita prijatelj zvonka...dopuzala je do mene na koljenima...nemogu vjerovati i što ti je rekla???
izlazi ispod kreveta...da ti ja ne dođem tamo-reče zvonko *ggggg*
 
Član
Poradjala se ciganka, pa cigo pozvao doktora u njihovu baraku. A barako k'o baraka, nema ni struje ni vode. Doktor zamoli cigu da mu drzi baterijsku lampu dok mu poradja zenu, kako bi vidjeo sta radi, i kako cigo drzi lampu a doktor obavlja posao, poslje nekog vremena rodi se jedno djete pa drugo pa trece...... U tom trenutku cigo uplaseno povika: doktore a da ugasim bre ja tu lampu vidis da se skupljaju na svetlo k'o komarci
 
Član
Dođe plavuša u sexshop.
plavuša: Gdje su vam vibratori?
prodavač: Tu na ovom zidu
plavuša: Uuuuu ja bi ovaj crveni!!
prodavač: Gospođo, desno od vatrogasnog aparata...

 
Član
Sredovjecni covjek kupio novog Porschea, izadje na autoput i stisne do 160, osjecauci kako mu vjetar mrsi proredjenu kosu. "Ovo je mrak", pomisli dodajuci jos gasa. No, kad je pogledao u retrovizor, ugleda iza sebe policijski auto s upaljenim rotirajucim svjetlima.
"Ma, mogu mu pobjeci", pomisli i stisne na nekih 210 km/hr. Tada pomisli:
"Kog vraga radim, ja sam prestar za te gluposti" i zaustavi se pred puta, cekajuci da stigne policijski auto.
Policajac se zaustavi iza Porschea i proseta do njega: "Gospodine, smjena mi zavrsava za pet minuta i rado cu vas pustiti ako mi date razlog zasto ste bjezali... ali neki koji jos nikada nisam cuo".
Covek ga pogleda i rece: "Prosle nedelje moja zena je pobegla s policajcem pa sam mislio da mi je vracate".
Pandur ga pogleda, vrati mu papire i rece: "Hvala, do vidjenja".
 
Član
Muž je upravo završio čitanje knjige "Budite gazda u svojoj kući".
Odjurio je u kuhinju i stao pred ženu.
Upro joj je prst u facu i oštro rekao:
"Znaj da sam od sada pa dalje ja gazda u ovoj kući i moja riječ je zakon!
Navečer ćeš mi prirediti gurmansku večeru i kad pojedem, servirat ćeš mi najfiniji desert.
Nakon večere ćemo otići u spavaću sobu i ljubit ćemo se onako kako ja želim.
Potom ćeš mi pripremiti kupku da se fino opustim.
Oprat ćeš mi leđa i obrisati me, a onda donjeti pidžamu.
Nakon toga izmasirat ćeš mi stopala i ruke.
Pogodi, tko će me obući i počešljati kad sve to bude obavljeno?"
"Ja bih rekla, djelatnik pogrebnog poduzeća!"




*g*
 
Top