Veliki servis-zamjenski dijelovi

Veliki servis-zamjenski dijelovi

Član
Evo hirurg, malo odmora za oci:

0321539d1fa20b69177cf3a97577cb25.jpg


7f02e482b86ff48fbb1af9feaa0c6cdf.jpg


Btw: nisu slike sa sajma nekog prototipa, nego odes u salon i kupis sebi
 
Član
Ovdje je prepirka samo zato sto se u BiH gotivi fauve*, ako odete u dansku ili englesku najvise se vozi i gotivi ford. Svedjani kazu da volvo i ibrahimovic pokrecu svedsku ekonomiju. U njemackoj sam najvise vidio mb i audi...

Samo mogu reci da mercedes 2005 (c180) je udobniji od skode 2010 (octavia/golf vi).



Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Ovdje je prepirka samo zato sto se u BiH gotivi fauve*, ako odete u dansku ili englesku najvise se vozi i gotivi ford. Svedjani kazu da volvo i ibrahimovic pokrecu svedsku ekonomiju. U njemackoj sam najvise vidio mb i audi...

Samo mogu reci da mercedes 2005 (c180) je udobniji od skode 2010 (octavia/golf vi).



Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
U istu recenicu stavljas mercedsa i skodu??

A upravu si za sve sto si naveo. Još da nadovežem, na balkanu ekonimiju pokreću Koride i VW
 
Član
Pa zar c180, octavia, golf, a4, leon nisu ista klasa?

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Najjaci su mi ovi sto se kunu u VW a sve ostalo je 0. Pogotvo kada pomene G4 to je Bog auta, najljepsa linija itd..
Volvo je otac za VW
Postujem sve proizvodjace i marke, ali stvarno "vw fanovi" pretjeruju. Postoji svijet izvan VW koji je bolji.
 
Član
To sto je vw vlasnik porschea i audia ne cini vw kao brend boljim. Ne osporavam niciji kvalitet, vozim i ja audija na golfovoj platformi, ali ne razumijem te ljudske mentalne sklopove koji misle da je vw kao brend bolji od npr. Volva ako je vlasnik nekih premium brendova. Vw je uvijek bio i bice narodno vozilo pristupacno sirokim narodnim masama kako cijenama vozila tako i cijenama dijelova i nez kako ga neko moze uopste porediti sa audijem, porscheom, mercom, bmw, volvom itd..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
Član
Pa pod Fiat-om je: Ferrari, masserati, iveco, alfa romeo, lancia, chrysler...

Onda su fiatova vozila jos bolja od VWa... Jel tako ispada?
 
Top