Veliki servis-zamjenski dijelovi

Veliki servis-zamjenski dijelovi

Član
da, mercedesa starog 30 godina kojem je cijena JEDNE gume jednaka cijeni tvog velikog servisa :) i onda gledaj šta je klasa, voziti se u jetti/bori kojih ima milion ili u mercedesu starom 30 godina ili volvu kojih ima jako malo i za kojima se svi okreću kada ih vide ;)
Samo sto ti nikad ne kupiš gume nove već polovne. Lupas, baš bora auta nema puno, nema veze. U mercedesu koji ima više hrane nego boje naravno da nemam zelju da se vozim ni bilo ko ovde na forumu tako da slobodno uživaj sam za sebe. Što se tiče volvo auta neću komentarisat komunistički enterijer ni kockasti izgled. Blago rečeno katastrofa.
Ja sam napisao VW KAO MARKU VOZILA A NE KAO KORPORACIJU. Porsche je i prije nego što je kupljen od vw korporacije bio premium? Po tvojoj logici nije.
Vw je vw. Korporacija je takva i to je to. Nema razdvajanja. Mercedes je isti krš ko i sva auta današnjice. Nije ti vise kvalitet koji se nekad radio. A kad uporedis a i b klasu sa autima to ranga to su obični krsevi. Tako da nema šta raspravljati. Ne znam sta imate vi toliko protiv vw vozila?
Kako se da pljuvati stalno.
Ne može da bude tema o alfama kad ih ima par komada, ili volvo isto? Nema tema ni o lancia autima, pa hoćeš reči da su vrh? Nema ni citroena.... Po neka opel tema... Ljudi na balkanu voze vw grupaciju nekih 60 ako ne i vise procenata, valjda to nešto i govori o kvalitetu i o svemu.
 
Samo sto ti nikad ne kupiš gume nove već polovne. Lupas, baš bora auta nema puno, nema veze. U mercedesu koji ima više hrane nego boje naravno da nemam zelju da se vozim ni bilo ko ovde na forumu tako da slobodno uživaj sam za sebe. Što se tiče volvo auta neću komentarisat komunistički enterijer ni kockasti izgled. Blago rečeno katastrofa.

Vw je vw. Korporacija je takva i to je to. Nema razdvajanja. Mercedes je isti krš ko i sva auta današnjice. Nije ti vise kvalitet koji se nekad radio. A kad uporedis a i b klasu sa autima to ranga to su obični krsevi. Tako da nema šta raspravljati. Ne znam sta imate vi toliko protiv vw vozila?
Kako se da pljuvati stalno
Ne može da bude tema o alfama kad ih ima par komada, ili volvo isto? Nema tema ni o lancia autima, pa hoćeš reči da su vrh? Nema ni citroena.... Po neka opel tema... Ljudi na balkanu voze vw grupaciju nekih 60 ako ne i vise procenata, valjda to nešto i govori o kvalitetu i o svemu.
Vozi ti svog TDI i uživaj u čarima voženja na daski petici :) izgled takođe nula, kao da su ga sa lade prekopirali. Drugo. ja na svoje auto svaki dio nov stavljam a ne kao ti polovne diskove. Postavi sliku svog auta da vidimo to čudo vau vauovskog dizajna :) hahhhahah
 
60% vw auta,a 95% tema sa vw kvarovima :D .VW (ne Audi,Porsche...) jest relativno robustan auto,mada i oni imaju dobrih kikseva na nekim modelima,ali jer Mercedes uvijek imao bolju izradu od VW.Ja kad sjedem iz E klase u Pasata,kao da sjedem u konzervu :D (Pasat je najblizi E klasi) .Jednostavno se osjeti taj kvalitet,a vecina Mercedesa sto novih sto starih predje 1M kilometara,tako da su i dalje u prednosti :) .
 
Član
Ne vozim dizela, traktore ne vozim. Ne znam o kakvim diskovima pricas? Ne kurcim se slikama i hvalenjem po forumu, bitno da sluša i služi svrsi
 
60% vw auta,a 95% tema sa vw kvarovima :D .VW (ne Audi,Porsche...) jest relativno robustan auto,mada i oni imaju dobrih kikseva na nekim modelima,ali jer Mercedes uvijek imao bolju izradu od VW.Ja kad sjedem iz E klase u Pasata,kao da sjedem u konzervu :D (Pasat je najblizi E klasi) .Jednostavno se osjeti taj kvalitet,a vecina Mercedesa sto novih sto starih predje 1M kilometara,tako da su i dalje u prednosti :) .
bio i ostao u prednosti :) izrade, kvaliteta, izdržljivosti i ostalog. :)
 
Član
Ah, ta zakrivljenost i obline. :)
722eaa374723473dba0e8b76c22022a3.jpg
261e195f5dba49f04f3a8c15f23efb17.jpg
83df577e24e4b0363f11327733a6d29a.jpg


Ah taj glamur, gospodarsko auto

4bbbbb7e512a459d9e34eefcf1dfe1fc.jpg
a04bcb8ab19ac8d2cbfd3875751168b6.jpg
fc7d74474783d86bbec567754a29b7e6.jpg


Sve izgleda kao zadnje slovo tehnike :)
 
Član
A nasao si volva. Toga mozes porediti sa passatom delfinom, jer je izasao '96

A sto si uopste navalio na volva? Ovdje je tema o VWu. Otvori posebnu temu ,i pljuvacemo Volvo.

Ti (hirurg) u svakoj temi moras se kaciti s nekim
 
Ah, ta zakrivljenost i obline. :)

Ah taj glamur, gospodarsko auto



Sve izgleda kao zadnje slovo tehnike :)
https://versus.com/de/volkswagen-tiguan-2-0t-2014-vs-volvo-xc60-2015 uživaj :) haha ako znaš njemački.
A nasao si volva. Toga mozes porediti sa passatom delfinom, jer je izasao '96

A sto si uopste navalio na volva? Ovdje je tema o VWu. Otvori posebnu temu ,i pljuvacemo Volvo.

Ti (hirurg) u svakoj temi moras se kaciti s nekim
https://versus.com/de/volkswagen-tiguan-2-0t-2014-vs-volvo-xc60-2015 u tiguanu prednosti samo MALO više prostora naprijed nazad i gore :D hahahh
 
Član
Zakačio se za volvo jer si ti krenuo da pričaš kako je to auto vrh a kako je tdi smeće.
7c20971e776ceaaf58a3fc67bb80fab6.jpg
f093d902997abbb8d224f84f674a0fe7.jpg
a67728f74cfa81c8cd86709a650564d1.jpg
5ad18f3c46c5d1ade1cf82d150c74d3b.jpg
975f8f95b4f8da9bce56911dd2750b7e.jpg

Ko ne zna neka pogleda kako izgleda premium auto. Ovako će volvo izgleda 2056 :)
 
Top