Veliki servis-zamjenski dijelovi

Veliki servis-zamjenski dijelovi

Ma da bolje voziti mercedesa starog 30 godina, to je extra.
da, mercedesa starog 30 godina kojem je cijena JEDNE gume jednaka cijeni tvog velikog servisa :) i onda gledaj šta je klasa, voziti se u jetti/bori kojih ima milion ili u mercedesu starom 30 godina ili volvu kojih ima jako malo i za kojima se svi okreću kada ih vide ;)
 
Maha vw od tih 5 marki sto si nabrojao je kupio 2. I ima najjacu auto grupaciju u evropi a drugu u svijetu. To valjda govori nesto o vw i da nisu bas precenjena. Volvo jeste klasa za vw al popisam se ja na tu klasu kaf svo tu uzivanje na kraju ode na trosenje zivaca u trazenju djelova i trazenju majstora.
Ja sam napisao VW KAO MARKU VOZILA A NE KAO KORPORACIJU. Porsche je i prije nego što je kupljen od vw korporacije bio premium? Po tvojoj logici nije.
 
Pa VW da ne valja ne bi imao tu korporaciju nego bi ga kupio neko a ne bi on kupovao. Cao poz

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Jesi ti nedokazan lik majke mi moje, pa jesi ćorav ? imal ijedan dan da se ne otvori tema na forumu u vezi kvara na tdi motoru ? Poklopi se ba i šuti hljeba ti. Koliko ima tema da se otvori o kvaru na mercedesu, bmwu, alfi fiatu? Rijetko koja
 
Pa uporedi koliko ima tdi motora a koliko ostalih? I koliko su ti tdi motori prešli a koliko ostali. A koliko ima tema na forumu da se radi sta na tim alfama i mercedesima. Bogami ima i tema sa e46icama da se kvare. Od tema s mercedesima jedino tvoj i onaj momak sto je 124ku radio. A vw grupacije sa tdi motorima koliko hoćeš.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Pa uporedi koliko ima tdi motora a koliko ostalih? I koliko su ti tdi motori prešli a koliko ostali. A koliko ima tema na forumu da se radi sta na tim alfama i mercedesima. Bogami ima i tema sa e46icama da se kvare. Od tema s mercedesima jedino tvoj i onaj momak sto je 124ku radio. A vw grupacije sa tdi motorima koliko hoćeš.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Gdje ima vise ljudi? U Ludnicama ili na dodjeli nobelove nagrade?
 
Ne govorim nista za klasu nego konkretno na kvarove. Hoces reci da se mercedes ne kvari? Odosmo u off.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema smisla porediti MB i VW, VW ce uvijek biti sklopocija za Mercedesa.Sjedes u VW pa u Mecku i sve ti se samo kaze :)
Mečka je uvijek bila auto VISOKE KLASE. Pošto sam trenutno u njemačkoj, gledam vw bubu 61 godište, 20000 € a gledam i 62 godište mercedes sl230 pagodu koja košta 90000€. Uvijek se je znalo šta je klasa.
Pa uporedi koliko ima tdi motora a koliko ostalih? I koliko su ti tdi motori prešli a koliko ostali. A koliko ima tema na forumu da se radi sta na tim alfama i mercedesima. Bogami ima i tema sa e46icama da se kvare. Od tema s mercedesima jedino tvoj i onaj momak sto je 124ku radio. A vw grupacije sa tdi motorima koliko hoćeš.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
e46 se kvari kad uzmu 320d smeće od motora, i ja imam jednog i nije mi drago. Bmw e46 je postao kao golf 2 sve ih je više u BiH. Pogotovo tih istih sa 320 motorima. Koliko ima tema da se bmw 325i 330i 330d pokvario? Rijetko da ima tih tema kao i onih o tome da se CDI pokvario. Mercedes i BMW prave mašine da traju i to sve mašine velike kubikaže koje će uvijek pojest te vaše male tdi-eve. Prvi ja imam 300D koji štekće na leru, ali tad 300D će izdržljivošću poderat svakog vašeg tdi di crveno :) isto kao i bmw 330d ili 320 cdi :)
 
A 320cdi ce trajati duze od tog tvog 300d? Hoce u mudima ne traje ni jedan novi motor kao sto su stari trajali.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
A 320cdi ce trajati duze od tog tvog 300d? Hoce u mudima ne traje ni jedan novi motor kao sto su stari trajali.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
320 cdi, pogotovo redni šestak u w210 i u w211 prefacelift je izdržljiviji od svakog dizel motora tog vremena ;) a i ovi novi nisu za baciti, pogotovo novi model 350 CDI :) mečkin šestak je mama dizela pa vi pričajte šta hoćete. Bio sam svjedok kako su na audiju a6 2010 godina 3.0 tdi otišli leteći ležajevi.. Nije skupa investicija, samo 600 € sa rukama :)
 
Top