Učiteljica zavela, opila i silovala dvojicu maloljetnika

Učiteljica zavela, opila i silovala dvojicu maloljetnika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
tibor987 je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Samo nas u BiH jebu u skoli, a dobijemo qrac umjesto p...ke :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Pa buraz zar si ga primio u skoli:icon_eek:..ee na sta su skole spale..:lol::lol::lol:

...pa vidis da sam srednju uspjesno zavrsio...stovise, cak i fax upis`o :lol::lol::lol::lol::lol:

Pa sta ti tek sad na faksu rade, zato si ti tako brzo prvu godinu ocistio :lol::lol::lol:
 
Član
e zato ja idem u cetvrti razred srednje pa jos mogu uzivati u tome...imam cak jednu profesoricu i na facebooku...i sa njom se dopisujem cesto...cura ima 24 god...i malo je reci da je dobra!!!
:cool::cool::cool:
 
srdjo je napisao(la):
e zato ja idem u cetvrti razred srednje pa jos mogu uzivati u tome...imam cak jednu profesoricu i na facebooku...i sa njom se dopisujem cesto...cura ima 24 god...i malo je reci da je dobra!!!
:cool::cool::cool:

pa jarane pripazi se onda :lol::lol:
 
Član
admir jahic je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
e zato ja idem u cetvrti razred srednje pa jos mogu uzivati u tome...imam cak jednu profesoricu i na facebooku...i sa njom se dopisujem cesto...cura ima 24 god...i malo je reci da je dobra!!!
:cool::cool::cool:

pa jarane pripazi se onda :lol::lol:

hehe...ma naravno...nije ova toliko strasna pa se ne moram bojati...al za svaki slucaj cu pripaziti...:lol::lol::lol:
 

EJ2

Član
evo od one moje, jebiga, uvijek sam slikao samo da dupe pa se ne vidi spreda nikako...

ajd dosta vise slika, kud sam i ja sad sve pregledao pa mi skoci... pritisak :cool:
 

EJ2

Član
bulex je napisao(la):
autoforum jarane.... ostavi gacice.. za neku drugu temu (ako uopste postoji adekvatna za to)

jest, ali off topic

upravu si, nema vise slika... a da vidite koja gooza, ma ovakva :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top