Učiteljica zavela, opila i silovala dvojicu maloljetnika

Učiteljica zavela, opila i silovala dvojicu maloljetnika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
jaooooooo, o cemu vi mastate hahahahahaahaaahahahah

mama moje drugarice bila profesorica i jednom se ova pocne zabavljati s nekim tipom... doprati on nju kuci, kaze: ovdje je stanovala jedna profesorica, uh sto je dobra bila kako bi je ja zigu... pita ga ova: da nije prof. francuskog... nije bitno dalje pisati sta je bilo... hahahahahahahahahahaahahah
 
admir jahic je napisao(la):
Ne obazirući se na supruga koji je u većini slučajeva bio nazočan u nekom dijelu kuće u vrijeme zločina, Christine A. McCallum, 29-godišnja učiteljica u jednoj američkoj osnovnoj školi, imala je seksualne odnose s 13-godišnjakom, a veza je trajala do njegove 15. godine. Učiteljica je zavela i njegova brata, a sada joj prijeti osuda zbog silovanja maloljetnika za koju se pred sudom izjasnila da se ne osjeća krivom.

Danas 15-godišnji dječak tvrdi kako su u dvije godine veze imali oko 300 seksualnih odnosa, a učiteljica je njega, i kasnije njegova brata, "opuštala" alkoholom. Odnose su imali većinom u njezinoj obiteljskoj kući.

S obzirom da je dječake odgajao samo otac, učiteljica je samoinicijativno preuzela i majčinsku brigu o dječacima, pakirajući im ručak za školu, spremajući večeru, a dječaci su često znali i prespavati.

Dječak tvrdi kako se prvi odnos dogodio u njezinoj kući kada joj je suprug spavao na gornjem katu. Veza s danas 15-godišnjim dječakom prekinuta je krajem 2005. kada se počela brinuti za njegova brata. Nakon nekoliko mjeseci učiteljica je uvela i drugog dječaka u svijet alkohola, poslužujući mu votku sa sokom od borovnice ili rum. Prekinuli su kada je učiteljica primijetila da mobitelom, koji mu je ona kupila, šalje SMS poruke drugim djevojčicama. Poslala mu je desetak pisama, a u jednom je pisalo "izabrala bih tebe prije posla. Vjerujem da možemo uspjeti" i "teško je poljubiti te i reći ne".

Christine A. McCallum uhićena je prošloga četvrtka u svom domu u Rocklandu, a optužena je za silovanje po sedam točaka optužnice.
117439h.jpg

Eh sto ja nisam imao ovakvu inn uciteljice.ili bar nastavnicu u srednjoj skoli ili bar profu na faxu
 
Član
bilosto je napisao(la):
jaooooooo, o cemu vi mastate hahahahahaahaaahahahah

mama moje drugarice bila profesorica i jednom se ova pocne zabavljati s nekim tipom... doprati on nju kuci, kaze: ovdje je stanovala jedna profesorica, uh sto je dobra bila kako bi je ja zigu... pita ga ova: da nije prof. francuskog... nije bitno dalje pisati sta je bilo... hahahahahahahahahahaahahah

:lol::lol::lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
aj faya sta se ti javljas,cuo sam da kod vas u tuzlanskoj gimnaziji bilo slicnih slucajeva,samo sto se nije radilo o silovanju nego o slobodnoj volji :lol:

ma pazi to je bilo, kad je ta prof (ako na istu pricu mislimo) imala neke 23-24, a lik 4. razred bio, znaci 19 god...pa i nije tolika razlika...al sad je to slabo...:)
 
Član
teretanas je napisao(la):
To je prava uciteljica!:lol::lol::lol::lol::lol:
POTPIS
lafo silovanje, pusti suplju malci sa pjesmom isli kod nje..
bilo je i kod mene uciteljica BOLI GLAVA al jbg nisu bile ko ove da si bile....
 
Faya_M5 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
aj faya sta se ti javljas,cuo sam da kod vas u tuzlanskoj gimnaziji bilo slicnih slucajeva,samo sto se nije radilo o silovanju nego o slobodnoj volji :lol:

ma pazi to je bilo, kad je ta prof (ako na istu pricu mislimo) imala neke 23-24, a lik 4. razred bio, znaci 19 god...pa i nije tolika razlika...al sad je to slabo...:)

ma valjda je to ta,nemam pojma,tu sam pricu cuo od bivsih gimnazijalaca,ne sjecam se bas dobro o kojoj se prof radilo.

To sto ti pricas mala razlika u godinama,nije fazon u godinama fazon je u samoj pomisli da **bes profesorku:lol::cool:
 

EJ2

Član
cekajte da se zavrsi film pa dok nadjem cd, imam ba slika od jedne svoje profesorice, kojeje tijelo imala a uvijek zategnuta... "silovala"... uzeo bih obadvojicu sad i izmlatio za to "silovanje" :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top