Učiteljica zavela, opila i silovala dvojicu maloljetnika

Učiteljica zavela, opila i silovala dvojicu maloljetnika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
EJ2 je napisao(la):
a jebote, ko fol ih silovala, da su htjele i mene tako uciteljice silovat'... ni dan danas ne mogu prezaliti neke stvarno eexxxxxtra profesorice... sta bih dao, sta bih dao, uff

bravo...to je ono sto se trazilo...kakvih je sve bilo prof, samo si mogo pomislit...xD
 
aj faya sta se ti javljas,cuo sam da kod vas u tuzlanskoj gimnaziji bilo slicnih slucajeva,samo sto se nije radilo o silovanju nego o slobodnoj volji :lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
aj faya sta se ti javljas,cuo sam da kod vas u tuzlanskoj gimnaziji bilo slicnih slucajeva,samo sto se nije radilo o silovanju nego o slobodnoj volji :lol:

potvrdjujem :lol: u pitanju je generacija 2003
 
Član
zizosb je napisao(la):
Gdije su ovakve bile dok sam ja isao u skolu!!!!


haha to se i ja pitam gdje su bile dok sam ja iso u skolu

BLACK KNIGHT je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Samo nas u BiH jebu u skoli, a dobijemo qrac umjesto p...ke :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Pa buraz zar si ga primio u skoli:icon_eek:..ee na sta su skole spale..:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: to ba qume pricaj malo kakav je osjecaj kad ga primis hahahaha
 
Član
lafo silovanje ,sve se bojim da su se oni zalili
sto nekog od nas nisu ovako uciteljice silovale
hahahahahaa
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Samo nas u BiH jebu u skoli, a dobijemo qrac umjesto p...ke :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Pa buraz zar si ga primio u skoli:icon_eek:..ee na sta su skole spale..:lol::lol::lol:

...pa vidis da sam srednju uspjesno zavrsio...stovise, cak i fax upis`o :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top