tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: OPC by zmayich

hoce bit mocno kad sve zavrsis,vec je vidim u glavi kako ce izgledat,svaka ti cast,trudis se,ima da bude jedna od boljih astri,,samo naprijed ;););)
 
Član
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
zimski radovi:
basement projekat:
-interijer plastike u boju auta...arden blue...
-osvjetljenje kompletnog interijera bijelo...dectane white diode...
-opc 2 Luma prednji branik
-custom maglenke(vidjeli ste ih u nekom od proslih postova)
-custom sace mreza od crnog pleksija(dizajnirana i rezana na laseru)
-malo muzikice u caraudiu (nista preko kilovata, samo za hausice)
-ako se nakanim i fele idu u bijelo...

bice slike do kraja mjeseca, 90% je odradjeno vec, ostalo se radi svakodnevno...
pozzzzzzzzzzz

Moze koja slikica posebno ovoga ako imas, i jos pokoji info, kako gdje koliko itd? :)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala svima....

2trizex: ako te zanima mrezica za karambolku koliko sam skontao iz ovog bolda:) evo o cemu je rijec:
pripremis u *.eps formatu u programu koji znas vektorsku sliku po kojoj bi laser znao da se ponasa i odneses na jedno mjesto i odredite zajedno debljinu pleksija ili crne piano plastike (u mom slucaju) i ljudu ti fino to ubace u lasersku masinu i laser odradi svoje...

znaci ja sam u vektorima pripremio ono kao pcelinje sace...nesto kao sto ima na OPC2 fabrickom braniku ili na GTI golfu petici i odnio ljudima, rekao dimenzije, debljinu i sve sta hoces i to ce biti gotovo!

pozzz i hvala svima jos jednom:)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

evo kako sam je dizajnirao...odnosno kako je zamisljeno da izgleda poslije svih radova...bice poređenje dizajna i finalnog produkta kad se sve odradi:)

enjoy:


pozz
 
Član
RE: OPC by zmayich

hvala na detaljnom opisu, promakao mi post jucer....da , to me bas interesovalo, posto mi je maska sad custom , a volio bi da mogu opet da napravim "kulturnu" "mrezicu" za nju.....ako nije tajna, moze i na PM, koliko te izaslo to zadovoljstvo, i da li mogu praviti blago zakrivljene oblike, ili da ja to poslije ugrijem brenerom pa krivim? :cool:
 
RE: opc by zmayich

quattro je napisao(la):
prednji branik je kriminal nisi je mogo vise isjec . mislim da bi mnogo ljepse legla clasina a pogotovo s opc turbo , ostalo je perfekcija , predobro auto , boja 10 poena ma top topova

sta ti ba pricas ....branik je super ....:lol:
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hehehe...to je stari branik, a ovaj novi je OPC2 branik samo u Luminoj izvedbi (dublji bar 5-6cm) :):)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

Evo i malo upDEJta sta je dosad uradjeno od navedenog plana:
-MontiruNG ofarbanih dijelova interijera i dijelova presvucenih carbonom:



-Tockovi u sprickitu (danas ajpcigovani) za vikend zajedno sa branikom idu na lakiRUNG:

-Malo se lemilo oko centralne konzole (plastiku za razvodjenje osvjetljenja sam napunio sa cak 16 dioda):

-Od starih setova xenona napravio fabriku (dzekove na custom maglenkama)


zz do sljedeceg javljanja!:):cool:
 
Legend
RE: OPC by zmayich

ama svaka casta na trudu oko auta...karboniziraj ga,svidja mi se do bola....;)
btw kako se da sa folijom raditi,grijanje....krivudave povrsine,....ako nije tajna cijena folije,odlicno izgleda;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top