tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: OPC by zmayich

zavisi kako kad, koliki su komadi i slicno...ja obicno uzimam od druga tako da ne znam zvanicu cijenu, uvijek je to daj mi kvadrat za 30 mara daj mi komad za cenera, daj koji kvadrat za 50-60KM...sve kako mi zatreba...
sto se rada tice, folija je pravo fleksibilna (moguce je ovu jednu kockicu razvuci da bude cenat sa cenat a da ne pukne)...naravno ima tu i nauke oko grijanja, utrljivanja baloncica, savijanja, rastezanja i slicno...

pozz i thnx!
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

to mi je nekako i citav bit ovog sporta, lako je j*iga iskesirati nekom i reci aj mi sredi auto pa sta bude, ja volim bar da ucestvujem, da mu kazem sta hocu ili uradim sam sto i radim u vecini slucajeva :):cool:
 
Član
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
to mi je nekako i citav bit ovog sporta, lako je j*iga iskesirati nekom i reci aj mi sredi auto pa sta bude, ja volim bar da ucestvujem, da mu kazem sta hocu ili uradim sam sto i radim u vecini slucajeva :):cool:

E za ovo imas plus od mene, slazem se maximalno :D nema veceg ceifa nego kad znam da je to mojih ruku djelo ;)
 

JD.

Član
RE: OPC by zmayich

da ti nece biti sa ovim maglenkama malo previse dioda jer ih imas vec u farovima ?
 

IGY

Član
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
to mi je nekako i citav bit ovog sporta, lako je j*iga iskesirati nekom i reci aj mi sredi auto pa sta bude, ja volim bar da ucestvujem, da mu kazem sta hocu ili uradim sam sto i radim u vecini slucajeva :):cool:

tako je sine, j*o to ako se nisi oznojio dok nesto napravis, ili da se bar jednom zapitas kad nesto krenes raditi hoce li to ispasti kako treba, pa haj ponovo
a ne kao sto rece kes i gotovo, to nije to ;)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

evo upravo sam kod muhe zavrsio osvjetljenje klima regulatora, hot glue je presudio:cool:

hvala svima, sljedece javljanje poslije farbinga...tamo one sedmice aBd:)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

evo malo slikica i radova:
-potpuno slucajno izletise distaceri po 20mm, naravno odmah montaza nazad da je malo nabildamo, malo je reci da su tockovi izletili, a i sto se stabilnosti tice na vecim brzinama osjetna razlika lezanja u krivinama:

-naravno sam sebi brusham cepove od fela, sutra brushing:

-karambolka upasovana, nosaci napravljeni, sve sto je trebalo uraditi prije farbanja urađeno, sutra dogovoren termin kod lakirera, kad ce biti gotovo to ptice znaju:



-naravno prije karambolke radilo se i oko farova i maglenki, instalacija maglenki postavljena, a u caraudiu nabaceni SANONI:

ovom prilikom zahvalnica muhi jer je radio mrtvim neradnim danom:)

sljedece javljanje poslije lakiranja....
pozzzzz zn znnnnnnn!
 
RE: OPC by zmayich

Super uradjena karambolka! Samo jedno pitanje, da li planiras mijenjati i zadnju karambolku i pragove mozda?
 
Super Moderator
RE: OPC by zmayich

samo karambolku u boju auta i super :D

salim se drug ;) super je vozilica svidja mi se :cool:
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

@almir_gr: naravno, s momkom koji je pomogao pri pravljenu nosaca (inace bogom za fiber:) ) skoro pa sam vec dogovorio zadnji branik iste dubine kao prednji sa kulturnim difuzorom i sa strana sa blagim skrgicama kao sto su na prednjem braniku, tako da cu biti u tonu citav...a za pragove mislim da cu naruciti nesto samo moram provjeriti dubinu da bas potrefim liniju....

@boss: danke danke:):)
:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top