tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: OPC by zmayich

Daj bolan organizujte se malo i kopirajte mi Dragonov spojler za šajbu, kad već imate materijal, imate spojler nov ne korišten... i sada imate i iskustvo haha

I odmah izlijete isti kad taj tvoj radili, štelite se... ja ću ga finirat poslije i lakirat, nije frka :p

Haj' pa vas častim litrom domaće rakije, nemože bolja... dok je nisam popio haha


pozdrav i sretno ;)
 
RE: OPC by zmayich

Hehehehehe nema kopiranja mojih djelova to je samo usluga ljuljanu jer je to moj burazer ostali RAUS :cool::cool::cool: najbolja vam je varijanta novcanik + katalog = sta pozelis ima da se kupi
 
Član
RE: OPC by zmayich

Little Dragon je napisao(la):
Hehehehehe nema kopiranja mojih djelova to je samo usluga ljuljanu jer je to moj burazer ostali RAUS :cool::cool::cool: najbolja vam je varijanta novcanik + katalog = sta pozelis ima da se kupi

Bjeri puno izađe para kad se naručuje... eo ima opc za stoju, ali mi to netreba... :D
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hehehehe...i da pristaje dragon ne bi se priblizio onoj bacvi smole vise za 1000 eura a ne za litar rakije:)

Evo kako sam i obecao nastavak radova:
Danas sam konacno izljevao branik u kalup...Postupak je sljedeci:
1.kalup iznutra opet prespricati ili premazati sredstvom za odvajanje od kalupa
2.ostaviti da prenoci
3.neke uglove ili ivice koje bi mogle predstavljati problem pri odvajanju preljepiti krep trakom
3.premazati citav kalup smolom
4.poredati vlakna da uhvate za prethodno namazanu smolu
5.tapkati cetkom smolu preko vlakana da fino prione na podlogu tj. kalup...
6.ponavljati stavke 4. i 5. zavisno od broja slojeva koji vam trebaju tj. koliku debljinu zelite (ja sam za svoj branik koji izljevam napravio 5 slojeva, neko radi 3-4 al eto cvrstine nikad dosta:)
evo i slikica danasnjih radova:








pozzz

umalo da zaboravim: specijalna zahvalnica koksu, karlu na pomoci i muhi za iznajmljivanje prostora, alata, materijala i tolerancije sto sam mu izfiberisao skoro citavu radnju:)
pozz
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

Evo ga i danas konacno kraj radova, branik je ispao super, slike ce biti dok meni posalju, poslije bajrama ide kod patka (boga za fiber i pasovanje) na ustimavanje i pripremu za farbu...uglavnom pratite instrukcije koje sam navodio u toku radova i sve to ispadne ko pista...
danas nam je bilo dosadno pa sam osmislio neke kontra day line maglenke koje ce mi savrseno lezati uz farove, slicne imaju na novoj E klasi mercedesovoj...
uglavnom fabricki smo to odradili u car audiu, muhic lemi ko lud:)
nedo "taunus" laserski izrezao kuciste i tanki narezani pleksi koji ide preko zbog zastite i usmjeravanja svjetlosti...
evo i slika:


pozz do zavrsetka svih radova:)
 
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
Evo ga i danas konacno kraj radova, branik je ispao super, slike ce biti dok meni posalju, poslije bajrama ide kod patka (boga za fiber i pasovanje) na ustimavanje i pripremu za farbu...uglavnom pratite instrukcije koje sam navodio u toku radova i sve to ispadne ko pista...
danas nam je bilo dosadno pa sam osmislio neke kontra day line maglenke koje ce mi savrseno lezati uz farove, slicne imaju na novoj E klasi mercedesovoj...
uglavnom fabricki smo to odradili u car audiu, muhic lemi ko lud:)
nedo "taunus" laserski izrezao kuciste i tanki narezani pleksi koji ide preko zbog zastite i usmjeravanja svjetlosti...


znaš li druže imaju li se gdje kupiti sijalice male za angeleyes,
ne znam ima li u caraudio da pogledam. pozz
 
Član
RE: OPC by zmayich

zmayich svaka cast, branik ispao predooobroo...danas sam cak potrefio kod caraudi-a kad ste stavljali naprijed branik,taman se spustam i pogeldam kad ono vi stavljate....al je bez branika nema pola...:lol::lol:
super joj stoji, jedva cekam da vidim kakvo ce bit dok se ofarba...
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala hvala...evo i jedna slicica novog branika, doduse neobrađenog, cim je izvađen iz kalupa:

2tvrdoglavi: sine ovo su 3m-ove smd led bijele diode, izbijajaju oci maloj djeci kolko bljeste:)
2bucky_mb: ne znam tacno imaju li na stanju, al sigurno mozes naruciti iz dectane kataloga...ja sam bas danas narucio neke posebne sijalice za osvjetljavanje satova, koje ne ostavljalju tacku na satu, nego fino razbacuju...jest da su dvije jedno 7-8 eura al sine ne mozes vozit kolko bije:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top