Tigar gume

Tigar gume

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

emi

Član
pogresan link proslogodisnji test je za tigar, htio bih nesto sto je na mokrom ok a tu su ove lose ko i sava
a njih vise nikad nebi uzo.
da je moci isprobat malo nebi bilo lose :icon_smile:
i od kolega ovde jedni prezadovoljni drugi nikako.
dunlop imam na sluzbenom ove sa testa i ok dobre su pravo a tigra nisma jos provozo nidje.
 
Član
Ne bih se slozio bas toliko s tobom nelle, razlike svakako ima u ovim boljim, ali kao sto sam naveo za Tigar koji imam na sva 4 tocka, prosle godine kada je pala ledena kisa, kada mnogi nisu vozili, ja sam se za boljim zaletom popeo uz brdo koje ima 70 metara, dvije krivine, naravno sve led, a i sami znamo da se ni hodati nije moglo ;)
 
Legend
ponovo kazem meni su se dobro pokazale tako da ih uzimam i ove godine a i cijena je vrlo povoljna
 
Član
Tigrove gume vrijede koliko koštaju, za te pare mislim da nećeš naći bolje!
po mom a i po iskustvima mnogih koji su ih probali!
 
Član
Eh evo ovako.Ja sebi na Golfu 5 kupio Tigrove gume u dimenziji 195 R15 Winter i sasvim zadovoljan sa njima u odnosu ulozeno-dobiveno.
Još više sam zadovoljniji sa Debica Frigo,koje jesu dosta mekse ali po snijegu,kisi i ledu(ako se moze reci za led) fenomenalne ! ! !

Ovu Tigar zimsku gumu mozes komotno voziti i ljeti jer je nesto tvrdja u odnosu na Debicu,dok je ova Debica Frigo bas mekana i nije preporucljiva ljeti i po vecim temperaturama jer postaje bučna malo i trosi se...

Inace obje gume za ulozeno-dobiveno su za ocjene 5.Daleko bolje od Save...

Uostalom eto ja ih imam na autu i sa njima vozim 200 bez ikakve bojazni...:icon_smile:
 
Član
Tigar odlicne gume bolje od Save definitivno(znam jer sam vozio) , a za tu cijenu neces bolje naci sigurno;)
Inace imam sad jedan set Tigrovih i Bridgeston guma i Tigrove nista losije nisu.
Pozz
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Ne bih se slozio bas toliko s tobom nelle, razlike svakako ima u ovim boljim, ali kao sto sam naveo za Tigar koji imam na sva 4 tocka, prosle godine kada je pala ledena kisa, kada mnogi nisu vozili, ja sam se za boljim zaletom popeo uz brdo koje ima 70 metara, dvije krivine, naravno sve led, a i sami znamo da se ni hodati nije moglo ;)

pa dobro svaka cast naravno shto si uspio tu je i do vozaca kako vozi... :icon_smile:

Naravno da je ova nova guma zimska Sava il Tigar bolja nego i jedna ljetna il nedo bog celava :D
Nisu nam svima novcane mogucnosti iste pa se pokrivamo koliki nam je jorgan.

Bolje i nove tigar nego neke tamo koje se voze 4 godine..:icon_biggrin:
 
Član
vozio sam ja goodyear ultra grip 7 na astri i vektri, sad na petici mi dosle sava s3 meni su zasad odlicne ... i mislim da nema potrebe kupovat bolje jer ne vozimo auta od 200 konja, naravno da ce svako normalan na snijegu vozit manjom i normalnom brzinom
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
jbg pa dvije gume za biciklo su skuplje...

Upravo.

Evo bas ovih dana narucujem Michelin Country Rock za bicikla, 26 km po komadu,pa ti vidi koje je to smece ;)

usra ga erol s ovom izjavom,ti ko da mi zivimo u svajcarskoj il njemackoj pa mozemo kupovati bolje i skuplje gume,jel ti mislis da ovde ljudi ne znaju da valjaju michelin,continental,brigdstone vise nego ostale marke al dzepovi su nam nazalost kraci pa ljudi ne mogu sebi priustiti a u ostalom sto bi i davali npr. za michelin kad za neke normalne potrebe,bar u ovim nizim dijelovima gdje nema tolko snijega,leda..gdje tigar i slicnemarke obavljaju vise nego solidno posao.Nemam sta nesto ja da branim tigar,savu il slicne gume al kao sto vidis za normalne potrebe dosta ljudi zadovoljno sa tigrom i savom. e i da,tigar vec duze vrijem u vlasnistvu Michelina pa valjda i to nesto govori za kakav takav kvalitet a izvoze se u EU
 

MTR

Član
evo citam i kontam.... , ne bi ja to smece metno na auto ni kad bi mi neko platio , a to sto je Michelin vlasnik nema veze , nece im dat svoju tehnologiju ni pod razno , nego sta ostane skarta robe mjesa se compound za Tigar , ne bi bile tako jeftine . Al haj opet sve zavisi od djepa , volim celavu Bridgestonku nego nov Tigar ili Trayal
 
Član
Gtiboy je napisao(la):
Tigar Winter 1 za zime solidan odnos cijene i kvaliteta, mozete pricati kako su smece ili nevaljaju, ali svaka nova guma je bolja od protekta! Ako ste ikad gledali kako se radi protekti znate o cemu pisem. Za zimu Winter1 ce bez problema sluziti 2 sezone (ako ih ljeti skidate). Pogledaj i cijene tigar trade u BL, kupis 3 gume a 4 dobijes gratis.
Nemoze se Tigar porediti sa Michelinom ili goodyear, ali sa savom moze itekako. Naravno pri kupovini gledati na datum proizvodnje obavezno.
Na ovom testu sto si ti postavi ne preporucuju Sava eskimo, a imas na forumu masu ljudi koji ih voze pa su zadovoljni njima....Svako seproteze koliko je dug, do tebe ja sta ces uzeti.

ako nemas pojma kako se pravi protekt nemoj pricati gluposti i ako nisi vozio na toj gumi takodjer nemoj pricati gluposti
i za sve sta je jace od 100 ks tigar je smece ebem ti gumu kad mi auto kliza u 3 brzini ko da nema tockova nikako ebo te tigar to je dobro samo za zapaliti da fino dimi :)
 
Član
pa normalno da im nece dati svoju tehnologiju kojom rasturaju,nisam to ni mislio al dali su im sigurno neku nekoliko stepenika nizu al sasvim dovoljnu da budu konkuretni u tom cjenovnom razredu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top