Tema o traktorima

Tema o traktorima

Hajde traktoristi dajte neki savjet :D,ili niko nije imo slican problem (moram zvati majstor).Sutra mi je jako potreban traktor.
druze na to dole ispod gumenog kabla ti naftu ne pusta kako ja vidim nego tebi napta curi na to armirano kablo sto je spojeno na rezervoar ono ti nevalja tj nevalja spoj i nafta curi kroz samo to kablo i kapa ti na gumeno crijevo na samom usisu i nafta je od tog crijeva napravila to sto vidis od gume je napravila sirovu gumu ;)
to ti ne skodi nimalo po masinu nego ti skodi samo po dzepu prosipas naftu bezzenego zamijeni to armirano crijevo od nafte a i ovo od usisa ;)
 
  • Like
Reactions: Kec

Kec

Član
druze na to dole ispod gumenog kabla ti naftu ne pusta kako ja vidim nego tebi napta curi na to armirano kablo sto je spojeno na rezervoar ono ti nevalja tj nevalja spoj i nafta curi kroz samo to kablo i kapa ti na gumeno crijevo na samom usisu i nafta je od tog crijeva napravila to sto vidis od gume je napravila sirovu gumu ;)
to ti ne skodi nimalo po masinu nego ti skodi samo po dzepu prosipas naftu bezzenego zamijeni to armirano crijevo od nafte a i ovo od usisa ;)
Ako sam dobro vidio,ja bi reko da pusta tacno iz one cijevi na spajanju gdje je gumeno crijevo,mijenjo sam ovo armirano prije mozda par mjeseci ali svakako cu ga provjeriti i promijeniti ako vidim da pusta.Hvala:)
 
ovi sto se bave rekrativno svim i svacim jedno pitanje...
nakon 6 godina terora i neodrzavanja pukla sajla, da li je moguce ovu zamjenit,(nisam mogao rastavit jer su torx sarafi) cijena itd itd (shematski prikaz)
hbKmIKK.jpg


XBniCVL.jpg


n1qBQKe.jpg

unaprijed hvala
 
ovi sto se bave rekrativno svim i svacim jedno pitanje...
nakon 6 godina terora i neodrzavanja pukla sajla, da li je moguce ovu zamjenit,(nisam mogao rastavit jer su torx sarafi) cijena itd itd (shematski prikaz)
hbKmIKK.jpg


XBniCVL.jpg


n1qBQKe.jpg

unaprijed hvala

veoma lahko se to rastavi druze odvrcu šarafe na samom deklu tj. poslije rucke od gasa i imas na lamelu nakacenu tu sajlu ;)
a cijena pripremi do 50KM nebi smjela bit skuplja imas ih u bolje opremljenim poljoprivrednim radnjama ipak to je relativno mlada masina ima tih dijelova nemoj da se brines ;)
 
Top