Tema o traktorima

Tema o traktorima

ako je kupio samo karike i ostale zeancije to je za generalke
a dijelovi od 539 pasu ako radis specijalu tj. busenje stublina i ostalo tada idu veci klipovi itd itd
 

Kec

Član
ako je kupio samo karike i ostale zeancije to je za generalke
a dijelovi od 539 pasu ako radis specijalu tj. busenje stublina i ostalo tada idu veci klipovi itd itd
Ne znam ni sam sta sve ima,bice slike sutra,u paketu su mi nekom zatrpani.Dijelovi su samo za generalke kupovani,nista busenje stubline i ostalo.
 

Kec

Član
Evo slika,posto su bili dijelovi zapakovani u najlon pa nisam sve odmotavo,ali vidi se dosta dobro.E5E2FC6D.jpg F074C99F.jpg C8F2F401.jpg 53DAFEBC.jpg Nije bas da fale sitnice fali ovdje i krupnijih dijelova,ovo je jako davno nabavljano.Dijelovi su:Made in Germany331D15FC.jpg
 

Prilozi

  • E5E2FC6D.jpg
    E5E2FC6D.jpg
    1,5 MB · Pregleda: 4
Dobro je da su njemacki, komsija mi za 539 kupio indijske, nije odradio mjesec dana odmah se pokvario.
Imas ti ovdje finu hrpu dijelova, nabavi te ostale sitnice i radi, bit ce ti traktor ko nov.
Sad je veoma tesko naci njemacke dijelove, samo turski i indijski djelovi, tako da si sretan sto ces na traktoru imat dobre dijelove.
 
  • Like
Reactions: Kec

Kec

Član
Dobro je da su njemacki, komsija mi za 539 kupio indijske, nije odradio mjesec dana odmah se pokvario.
Imas ti ovdje finu hrpu dijelova, nabavi te ostale sitnice i radi, bit ce ti traktor ko nov.
Sad je veoma tesko naci njemacke dijelove, samo turski i indijski djelovi, tako da si sretan sto ces na traktoru imat dobre dijelove.
Hvala drug kad tako kazes,ovo mi je milo cuti :)Sad cu je bas morati raditi i onda se nadam da ce moci još dugo sluziti traktor.
 

Kec

Član
Ljudi,imam problem.Vidio sam maloprije da mi nafta curi na ovoj cijevi sto ide od zracnog filtera do grijaca ali na sredini crijeva jer tu ima neka guma koja je losa i uopste je slabo prespajala cijev,promijenicu je.Sad je problem odakle nafta moze kapati tu sto znaci da nafta ide i u zracni filter,a to ne smije biti,vidi se na slikama da je ovo gumeno crijevo mokroB74AEA2A.jpg F10612AE.jpg .Sliko sam,ako mi mozete pomoc sta je u pitanju,kako moze nafta ici u zracni filter?Da ne zovem odmah majstora.Hvala
 

Kec

Član
Hajde traktoristi dajte neki savjet :D,ili niko nije imo slican problem (moram zvati majstor).Sutra mi je jako potreban traktor.
 
Top