Street race legal

Street race legal

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
covece jao imam sad drugi problem kad ova auta ubacim tamo nemogu igrati izleda da treba neki pech ili nesto slicno moze pomoc mala
 
Član
sta tacno ne fercera...jel te izbacuje ili nesto drugo...ako te izbacuje onda jarane ti je do tih auta sto si ubacio...moras ih izbrisati ...neka auta rade a neka ne ...to ti je sreca jarane da odaberes ona koja rade :D
 
evo kreno ono da ulazi ali onda me izbaci i ima ono dont send i to do cega je a samo hondu stavim znaci da je do honde jel..... ajoj kako cu da igram bez honde joj nije zabavno imas li neki drugi link je ima honda
 
jao kuku mene pa valjda ovaj 2.30 tako nesto dje to naci koji ti pech imas aj probaj mi naci pa da ga skinem ako nije problem
 
Član
@astra, to je torrent file, koji se skida torrent managerom, poput utorrent-a, bittorrent-a itd. Skini utorrent, instaliraj (jedva 700 kb) pa onda otvori link...

@honda, ne igram se ja
 
skinuo sam onaj file od 750mb, a ovaj manji (zove se asmCod) nece da skine ! moze li ga ko uploadovati... nisam valjda dzabe skidao 750mb :S

tnx unaprijed.
 
Član
TACAN LINK Street Legal Racing Redline MOLIM

I usput mi treba link odakle mogu skinut golfa mk1, 2 i 3... bmw kockicu i 5-ticu onu oko 90-te god. korado, i sto vise ovih nasih normalnijih auta :D pozzz!
 
a coveka ti to samo tako trazis a pa nece ti niko dati... potrudi se malo i pregledaj sta je do sad pisano.... sve imas i skini sebi ako mislis igrati postoje linkovi pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top