Street race legal

Street race legal

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
PROBLEM!

skinuo sam igru sa linka u prvom postu i skidao je citavu noc i imam sa vidjet

kako sad da otvorim ovaj fajl,kad kliknem na njega pita me da biram sa kojim programom da ga otvorim,hmm,sta sad?

evo kako izgleda


 
Član
Skini "Daemon Tools" ovdje: http://www.disk-tools.com/request?p=c2d272ee95220a270b7f59beb0b34c96/daemon4123-lite.exe
i ucitaj taj file, to ti je simulacija cd roma, ostalo ces skontati?
 
hehe,ja kliknem na taj link i posalje me opet ovdje,ali nema veze,skinut cu negjde drugo deamon tools,ma joj ja sam prije nekad igrao pc igre,sad kako mi komp postao kanta ne igram nista,zatso govorim ovo,opravdavam se zatso nemam ni deamon ni alcohol
 
Član
Vidi stvarno, mora da je neka restrikcija na forumu za .exe extenzije ;)
Evo novi: http://www.disk-tools.com/download/daemon+isomaker+sptd+hashcalc
Desno ti je download.
 
Član
Vako momci, skinuo sam Street legal redline, sve fercera kako treba... Sad da vas pitam, da li mi treba patch da bih mogao auta ubacivat ili moze i bez??? Ja sam pokusao i ubacio neka auta ali mi izbaci neki error...

Znaci ako mogu ubacivat auta bez patcha javite mi! i postavite link gdje ima tih auta sto se mogu bez njega ubacivat! pozz
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
a coveka ti to samo tako trazis a pa nece ti niko dati... potrudi se malo i pregledaj sta je do sad pisano.... sve imas i skini sebi ako mislis igrati postoje linkovi pozz

potpis.....potrudi se malo jarane...
 
Član
Heeeeelp moze li pomoc...ovaj link ne radi stho je postavljen ima li neki drugi ja sam trazio na netu nema molim vas pomozite mi ako ima neko cd instalacije swe bih dao za ovu igricu pomoziteeeeeeeee!!!!hvala unaprijed
 
Član
moze li mi neko pomoci skinuo sam sve patcheve do 2.2.1 i sada kada hocu da instaliram 2.3.0 pokazuje mi eror ko da nemam 2.2.1 znali ko kako da instaliram ovaj nastavak??
 
Član
Moras imati cistu verziju igre,zatim na nju ubacis patch 2.0.0 -2.2.1 i kada se to instalira instaliras 2.3.0 ali pazi kada te pita za folder gdje je igra fobro procitaj sta pise jer pise c/.... street legal racing redline i izbrisi to redline!!! Eto
 
Član
Pozz swima mozel mi neko dati isprawan link za patch 2.0.0 nemogu ga nigdje naci (wjerowatno neznam:icon_smile:) hwala unaprijed swima
chus
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top