Street race legal

Street race legal

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Audi jaje nema koliko znam, imas a3, a4, bar ih ja imam, a astra mozda.....

govorim o autima koja su naknadno skinuta, u igri ih inace nema od pocetka...
 
Član
pozz opet ja :lol:
dje se treba stavit ovaj patch kad instaliram kaze mi da odaberem neki fajl sta treba odabrat, oce neki fajl dje je igra, ja ga naso al kaze nije to to;)




a nenene izvinjavama se sto sam digao staru temu slucajno je bilo
 
Član
Jel mislis na ovo 1.8 procesor 512 ram integrirana graficka ovo je za plaaaaaaaakaaaaat je si na to mislio:icon_cry::icon_cry:
 
Legend
evo ti minimalna konfiguracija,ja mislim da bi ti moglo,jer ne zahtjeva nesto puno:
Windows 98/ME/2000/XP
PII 500Mhz
128 MB RAM
500 MB Free HD Space Required
4x CD ROM Drive
DirectX 9 compatible video card with 32MB video memory
DirectX compatible sound card
 
Član
eej imam problem skinuo sam igricu i instalirao i sad sam skino patch 2,21 i pis mi da odaberem orginalan slr redline exe. fajl ,ja ga nadjem u program files, ali nece kako ste vi instalirali taj patch
 
Član
ja sam skonto jarane ,taj patch je velik 39,9 mb ,pokreni instalaciju i idi u C/program files/street legal racing/ i obiljezi onaj exe.fajl i to je to, igrica je extra cak je bolja i od neki danasnji ,samo mi je malo glupo rastavim citav motor i nemogu neku drugu marku stavit osim one sto je bila ,znaci moze ona marka al je onda stavim pro ,
 
Član
ej ljudi......kako stavljate auta u igricu..ja sam pokusavo i nikako da uspijem...a volan i sjedala...mogu da stavim...a ne mogu da stavim felge .gume ,audio sistem.i auta....ako neko moze da mi malo objasni.....
 
Član
ej ljudi....molim vas mozete li mi objasnit kako da ubacim auto u igricu ..ili neki dio....da li treba da obrisem drugo auto....molim vas.....
 
Član
ja imam pocetnicki problem :/
trazi mi da ubacim CD da bi poceo igrati, jel' ima neki crack ili ?
mountana su mi oba ova imidja sto sam skinuo...
iko ista ?
 
Član
mislim da trebas imat pokrenut daemoon tools i ocitan onaj image od igrice da ti moze radit...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top