Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

odlično!! koje žarulje idu unutra?
w5w ili si stavljao ledice?

btw. kad će stakla krenut preko daljinskog? :cool:
obične su od 5w ubodne došle su na ovim kučištima ,nisam stavljao ledice jer trebao bih sve komplet unutra zamjeniti da bi bilo estetski .mogu ti reći da je puno veće osvjetljenje nego prije kad nisu bila ta osvjetljenja.nisam napravio stakla jer ne kontam sve šta treba odraditi u procesoru preko dijagnostike.da si ti bliže riješili bi.veliki pozdrav
 
Član
stavi ubodne od philipsa w5w blue vision(plave su ti ali svjetle full bijelo)
imat ćeš 30% još bolje osvjetljenje.
samo nisu jeftine baš..i trebaš ih onda 4..da bude komplet sa prednjima.

btw. pa na onom topicu šta sam ti poslao je sve sa slikama u ona dva linka objašnjeno.
Daj kolegi koji se razumije u dijagnostiku.
 
Član
ma može i osram ovakve kakve sa ja danas ubo :D
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1393112177889.jpg
    uploadfromtaptalk1393112177889.jpg
    94,3 KB · Pregleda: 78
danas se malo radilo.pošto sam bio nabavio orginal krom pipke za vrata odlučio sam danas da malo ugradim tih krom detalja.2014-03-17 18.01.39.jpg 2014-03-17 18.01.54.jpg
 
zgodno..a nije ni skupo

al treba imati volju skinuti 4 oplate :D
hvala drug:)ako vjeruješ trebalo mi je ukupno nekih 40minuta da sve 4 skinem i postavim.toliko je jednostavno da svako može lako da skine.što se tiče cijene zavisi da li kupuješ nove ili polovne, a moje su skinute polovne sa šipkicama pa sam komplet prebacio.moje su koštale 25km(nekih 12-13 eura)
 
Član
nemaš onu zaštitnu ljepljenu foliju?
znam kako izgleda i nema šanse da 4 tapecirunga skineš i vratiš za 40 minuta.
samo za desna vrata mi je trebalo cca 1.5 sat do dva
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1395394953530.jpg
    uploadfromtaptalk1395394953530.jpg
    110,7 KB · Pregleda: 51
  • uploadfromtaptalk1395394986560.jpg
    uploadfromtaptalk1395394986560.jpg
    103,8 KB · Pregleda: 51
nemaš onu zaštitnu ljepljenu foliju?
znam kako izgleda i nema šanse da 4 tapecirunga skineš i vratiš za 40 minuta.
samo za desna vrata mi je trebalo cca 1.5 sat do dva
Ima zaštitna folija i nije nikad skidana kao na ovim tvojim slikama ali nju ne moraš skidati jer možeš skinuti šipkicu i bez skidanja pažljivo i postaviti drugu.a vjeruj mi jako brzo mogu skinuti i vratiti ako je riječ samo o tome, a ako je neki kvar pa se mora skidati podizač prozora ili komplet brava onda treba više vremena.Da si bliže uvjerio bih te skinuo bih ponovo na svojoj škodi.Pozdrav:happy:
 
Danas nabavio viskotonce za zadnja vrata pa sam planirao da ih ugradim ubrzo.Pošto već ide bolje vrijeme danas sam skinuo zimske gume i postavio ljetne.Slike nisam stigao.Uglavnom vozam i po neku sitnicu nabavim.Volio bih neke alu felge ali o tom po tom.
 
Top