Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

dobreo ce lec ovi tapacirunzi, a sjedista imo sam ja od koze uzas ljeti pakao na njima a zimi zaledim bolje platnena, jel ima sta u planu radir oko vanjskog izgleda

ostat će platnena, jer to sam iskusio kod drugova koji su imali kožna sjedišta.što se tiče vanjskog izgleda bit će neke felge vjerovatno,farovi koji imaju sočiva makar oni sa maglenkama unutra,zadnji mali spojler na gepek,možda malo spuštanja ne znam tačno dok dođe ljepše vrijeme i dok ne skontam kako je najbolje.:);)
 
I danas se malo ufatilo vremena da se nešto uradi.Pošto na mojoj octaviji nije bio potenciometar za regulaciju jačine svjetlosti odlučio sam da ga nabavim i ugradim.Evo slika prekidača koji je mogao samo visinu farova i slika postavljenog novog koji može i jačinu svjetlosti i za spuštanje farova.Uglavnom sve je fino urađeno sa džekom sa dužim kablovima koji sam nabavio da bi se to sve pokopčalo i čupavom trakom izolirano kao fabrički.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Stigao je djed mraz.Nabavio sam zvučnik (woofer) pioneer 10" TS-W256C snage 800w,a rms-a je 350w.MIslim da će biti solidno da malo uljepšam zvuk sa dodatnim basom.Vjerovatno ću neku manju kutiju da ne zauzima prostor.Još mi je potreban konvertor(pretvarač) hi-low zvuka jer na ovom fabričkom player-u nema izlaza za pojačalo.Imam i pojačalo pioneer koje mi je ostalo od keca,kao i činč i napojni kablovi.Pa evo i slike zvučnika.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us Specifikacije zvučnika možete naći na googlu
 
Član
evo našao sliku od kolege ;)
rthsrthsrthrst030.jpg
 
ubaci ga u lijevi čošak gepeka da ne gubiš na prostoru haube.
nešto sam tako i kontao otprilike da uradim jer baš taj dio sa lijeve strane je stvoren za vufer jedino što mi još fali je hi-low konvektor da bih mogao pojačalo prikopčati na originalni škoda cd player ili ako ne budem tražio neki 2 din player sa većim displejem i po mogučnosti sa navigaciom
 
radi se i dalje punom parom.nabavljen kožni volan ali koža na mjestima je bila oštećena i odlučio sam ga kod jednog druga presvući na novo znači skinuta je stara koža i postavljena nova koža(ne skaj).biti će slika volana dok samo ugrabim vremena.volan sam postavio na auto i extra je osječaj sa kožom kao i ljepši detalj u autu.
 
ovih dana bio sam u potrazi za jednim uređajem za poboljšanje muzike i našao sam.radi se o uređaju tačnije o čitaču DMC .taj uređaj se kopča na oem player-e na džek od čendžera i ima mogučnost čitanja usb-a sd kartice ili aux.predost je što sve pjesme koje imate na usb-u ili kartici mogu se prebacivati,premotavati,prebacivati folderi i ostalo i sve funkcije obavljati preko player-a.pa evo i slike 2014-01-28 23.30.58.jpg 2014-01-28 23.31.16.jpg 2014-01-28 23.31.38.jpg 2014-01-28 22.40.39.jpg
 
nedavno sam pisao da sam nabavio krovna svijetla za nazad pa sam odlučio danas da ugradim.sve je fino iskruženo i kablovi su provučeni i izolovani kao fabrički orginal,pa evo i slike da se vidi
 
pošto sam imao vremena još jednu sitnicu sam nabavio i postavio ,a radi se o držaču za flaše ili limenke na otvaranje.kod mene je bio samo obični pretinac,a na jednoj slici ima kao je izgledao obični pretinac.


 
Top