Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
armin990 je napisao(la):
svaka cast Pug je odlican :cool::cool::cool:

hvala druze ;)

evo blize se kraju radovi, Pug je opet u funkciji, nadjena je greska zasto nije htjeo preko 4000 obrtaja(bila jedna zica prekinuta)...

gewinde su takodjer dosle al cu ih morati malo reparirati...

evo jedna slikica, kupio sam drugu haubu i postavio na nju carbon foliju, no nisam nesta zadovoljan, mislim da cu je ipak farbati u crvenu njegovu boju,al neka koji dan ovako...

qqaf.jpg


na slici nije jos jedino postavljena lajsnica crvena na karambolci...
 

TTS

Član
Pug je smeće,ne može gore biti. Još samo u jezero da ga baci,samo mu to još nije uradio. Iskreno i ne znam koji put ga popravljam. Pitanje je samo šta če mu iduće napraviti i koliko če trajati sad. Da mi plaća,mogao bih samo živjeti od njega i njegovog Peugeota... Ovako dok se Aleksa za.....je po gradu,ja pravim taj njegov sepet od auta.:icon_smile:
 
Član
jooooooj pa sve bih dao za ovakvog PUG-a :cool::cool::cool: Stvarno svaka cast ;) Mozes li mi na pp reci kod boje i cijenu ako nije problem ;)
 
Član
TTS je napisao(la):
Đuturum mu je polomio mjenjač... :lol: Dal da ga popravim ili ne :icon_rolleyes:

:lol::lol::lol:

super je ispao pug samo bi mu jos uzeo one zute folije za farove i uradio maglenke sa njom i malo crnom zatamnio farove:icon_smile:
 
E jbg,to je već puno boja po meni,crvena,žuta i crna ..Mislim da bi mu najbolje stajala full crvena ,i bijele feluge ..Neki Race Style ganjati a opet da ostane običan :cool: Svaka čast drugar,lijepo je vidjeti ovako nešto ;)
 
Član
Hvala vam, kao sto rece TTS riknuo mi je mjenjac odnosno diferencijal koji je izbio zubcanike kroz vrh mjenjaca, valjda nije mogao trpiti silu ili sta vec...srecom imam rezervni mjenjac koji je malo kraci od ovoga al sta je tu je pa se valjda zavrsi do nedjelje da se ode na event u sarajevo...a neznam kolko se tice izgleda ostaje ovakav kakav jest, sada za sad...
 
Član
kao sto rece TTS mjenjac mi je riknuo, bolje receno diferencijal koji se razletio i probio cjeli mjenjac...
na svu srecu imam jedan u rezervi nazalost malo je kraci od ovoga, sto ce biti jos vece opterecenje na njega,al nema veze malo ce se vise paziti na njega nego na ovaj...

u dogovoru sam za felge koje su dolazile na 206 RC 17" pa cu najvjerojatnije preci na njih koje cu mjenjati za svoje... za sve je kriv Matej19 koji mi je dao ideju tu na PIK-u...
prije sam mislio da su i 16" prevelike, sada cemo da probamo sa 17"

http://www.peugeotforum.de/img/user/upload/4980/upload_4789.jpg

to bi odprilike tako bilo :icon_smile:
 
Član
Nije vazno koliko gubi na snazi,160 konja naprema 900 kg,sta se tu ima da prica o snazi...Malo ce tromije da krece i to je sve,gewinde vec imas tako da nemas cega da se bojis,te felge ima da sjednu ko budali samar,ako si za experimentiranja uzmi matt sprej crni i obnovi sve lajsne okolo na autu i rub felge skroz gore gdje dodje guma navuci crnu liniju(kao sto neko na prefarbano crne felge izvuce "crvenu" liniju na rubu) ti samo udari kontru,tako ces da sparis lajsne i felge koje ce jebeno da dodju do izrazaja,vidio sam u jednog Puga u Hrvatskoj zabezekno sam se,nisam popustio dok nisam dobio krug,tesko me odvojili od njega,neka ti neko odradi u fotosopu pa pogledaj,sve ostalo nije tesko da se vrati u prvobitno stanje ako ti se nesvidi,nece puno da pobjegne od orignala a izgleda predobro.
 
Top