Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
E ,bas mi je drago :cool::cool:
Mogu ti reci da sam i ja sa nestrpljenjem ocekivao kada ces javiti da je upalio.E, sada polako da se sve to lijepo slozi i da te sluzi kako Bog zapovijeda.Sretno;)
 
Član
nazalost nema slika,al da napisem da se zna da se radi na autu...

danas je 90% posla zavrseno...

rjesen je hladnjak rezao sam plastike sto drze hladnjak i na kojima su ventilatori al sam to jako fino odradio da skoro pa nisam puno ni izgubio stim jer opet stoje skoro kako i treba samo blize hladnjaku za 3cm koja su mi falila da fino uklopi maska...takodjer je maska stavljena i uopce se nista ne vidi da je radjeno ispod....

postavio sam gljivu koja stoji tacno iza fara, tako da se nadam da ce joj tu fino hladan zrak dolaziti...

cak sam uspio i orginalnu posudu od vode postaviti pa skoro na fabricko mjesto samo je malo brusilica radila da to udje dublje par centimetara...

ostaje mi jos da postavim karambolku, farove, da kupim kablove i svjecice (nisam jos nikako nigdje dalje isao da uzmem, a u mome gradu toga nema) i da sklopim unutrasnjost :icon_smile:

uglavnom danas sam ga pomakao 2-3 metra da vidim jel mi fino kvacilo odvaja i to ;)

bit ce slika cim se sve zavrsi
 
Član
mi16 danas provozan doduse samo prve dvije brzine al dovoljno da se vidi da sve radi...

kupio sam svjecice i kablove nove...

imao sam malih problema oko pronalaska kablova jer mi originalni od mi-a ne pasu jer je stara razvodna kapa ostala... a one nisu iste...
pa sam nasao da pasu od nekoga opela 1.8
svjecice su po katalogu pronadjene koje idu na mi-a

evo slikica toga:

imag0871e.jpg


copyofvideo003500000008.jpg

imam i kratki video dok je bio upaljen nije nista ekstra al et nek se vidi...

http://youtu.be/OlVCWa2vbkw

bit ce boljih slika dok se to sve fino jos opere i sklope farovi karambolka i auspuh
 
Član
auto je gotovo i voza se ponovo ;)

sljedece sto radim je kompletan novi auspuh, naravno sireg promjera i htjeo sam pitati sta mislite da uradim chip?

posto mi je sada na jetronicu dali bi se moglo tu sta uraditi jer vjerujem da sam malo snage izgubio jer nije orginalna struja od mi-a?
 
Član
evo mene opet :icon_smile:

evo jedna slika unutrasnjosti mislim da je nigdje nema:

imag0876j.jpg


pa su felge pripremljene za farbanja:

imag0877u.jpg


pa imamo jednu usputnu sliku sa BMW-om

imag0882i.jpg


pa onda imamo slike i sa passatom 1.9TDI syncro

imag0886bx.jpg


pa onda i kada su konacno felgice ofarbane

imag0885.jpg


imag0887.jpg


to je to za sada, danas idu na montiranje felge pa ce opet biti slika, nadam se da sam ovime nekima udovoljio koji su mi govorili da ofarbam felge u sivo :icon_smile:
 
Član
:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: unutrasnjosti :icon_eek: bolja nego u mog fordilaka :lol:
 
Član
Evo bolan ,kada ga gledas iza ove saksije ,zar nije ljepsi sa sivim felugama:icon_smile:
Svaka cast na odradjenom poslu, a unutasnjost ti je kao apoteka;);)
 
Član
Amer13 je napisao(la):

hvala druze ;)

mooamer je napisao(la):
odlican pug-ic,ovo je za 10,sretno u nastavku radova. ;)

hvala, bit ce te obavjesteni kao i uvijek :icon_smile:

kula307 je napisao(la):
Evo bolan ,kada ga gledas iza ove saksije ,zar nije ljepsi sa sivim felugama:icon_smile:
Svaka cast na odradjenom poslu, a unutasnjost ti je kao apoteka;);)

hvala druze, moram i ja priznati puno ljepse izgleda sa sivim felgama ;) nije mi ni malo zao sto sam ih vratio u fabricku boju...
a unutrasnjost cuvam kolko mogu,al je opet treba osvjeziti malo, planiram uskoro mozda dvije kadice kupiti,al otom potom....;)
 

TTS

Član
Jao divno,pratim projekat od početka,samo da te pitam,planiraš li kakvo čipovanje na nekih 300-400 konja,a i ovaj majstor što ti je felge radio,mogao je i bolje. Izgleda da ih je neko šmirglao sa P80,pa se vide malo risevi. Jel ti trza na tu staru struju? Kod mog jarana trza,neče nikako da radi ispod 3000 okretaja,pa ga je malo zajebano voziti po gradu,a i nosač motora mu ne valja,pa mu kad zatrza motor udara u haubu i klepeče,a kad vozi preko 3000,onda troši 20-tak litara,pa nije ekonomičan. Kako si ti to riješio? :icon_smile:
 
Top