Potrošnja goriva-osobni rezultati

Potrošnja goriva-osobni rezultati

WWW.FUELLY.COM

Najbolja stranica, imaju i svoju aplikaciju za telefon da pratis potrosnju!

Takoder je super za one koji zele da vide koliko trose od drugih ljudi auta.
 
WWW.FUELLY.COM

Najbolja stranica, imaju i svoju aplikaciju za telefon da pratis potrosnju!

Takoder je super za one koji zele da vide koliko trose od drugih ljudi auta.
 
Član
men007 je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
men007 je napisao(la):
Kod mene bmw e36 320i po gradu nemozes spustit ispod 12-13 da ga guram, a malo teza noga na gasu ide lagano i do 20, otvorena oko 10l.

ma nevjerovatno koliko je auto trosilo, nema sta mu nije bilo mjenjano, al nemozes ustelovati da trosi bar 10l, 15 minimala, al najjaca stvar naspem 10km na pumpi, slozim gas upali se rezerva:lol:, vjerovatno malo vise stajalo u rezervu.. e onda kupim das auto, e jesam bio rahat s tim motorom i potrosnjom to je nevjerovatno..

Inace koliko snage ima i kako ide puno trosi, bas puno. Mnogo bolji odabir je 2.5 trosi samo malo vise al zato puno bolje ide.
neznam nism mogao ustanoviti kvar, sto se tice motora dobro je vukao, nema sta, u pitanju je bio 1.8 8v 75kw, da bolja je solucija 2.5 sestak sa 170ks, potrosnja je tu negdje ide nevjerovatno.. i jbg na kraju ga dam jeftino, a mozda mu je bila neka sitnica..(malo je off topic, al prodam ga covjeku, i u kradu mu ga, e jesu se zajebali lopovi, vratili mu ga kroz par dana za sitne pare:lol:)
 
Član
mokeBass je napisao(la):
men007 je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
men007 je napisao(la):
Kod mene bmw e36 320i po gradu nemozes spustit ispod 12-13 da ga guram, a malo teza noga na gasu ide lagano i do 20, otvorena oko 10l.

ma nevjerovatno koliko je auto trosilo, nema sta mu nije bilo mjenjano, al nemozes ustelovati da trosi bar 10l, 15 minimala, al najjaca stvar naspem 10km na pumpi, slozim gas upali se rezerva:lol:, vjerovatno malo vise stajalo u rezervu.. e onda kupim das auto, e jesam bio rahat s tim motorom i potrosnjom to je nevjerovatno..

Inace koliko snage ima i kako ide puno trosi, bas puno. Mnogo bolji odabir je 2.5 trosi samo malo vise al zato puno bolje ide.
neznam nism mogao ustanoviti kvar, sto se tice motora dobro je vukao, nema sta, u pitanju je bio 1.8 8v 75kw, da bolja je solucija 2.5 sestak sa 170ks, potrosnja je tu negdje ide nevjerovatno.. i jbg na kraju ga dam jeftino, a mozda mu je bila neka sitnica..(malo je off topic,al prodam ga covjeku, i u kradu mu ga, e jesu se zajebali lopovi, vratili mu ga kroz par dana za sitne pare:lol:)



vidis da nije sve crno sto je trosio toliko :lol:
 
Član
sve zavisi od tempa voznje i tezine noge..

imao sam ih sve 1.6-2.5 .....2.5 mi se najbolje pokazao, 1.6 je najvise trosio od svih, na auto putu nije silazio ispod 12litara..
 
Član
kod mene prosjek stoji i dalje negdje na 6 lit (na 17")
evo malo se isprobavalo 20km u dužinu samo ravno :D

http://youtu.be/Lgy1rR82OnY
bila peta..skoro cijelo vrijeme

a onda je bila IVta u igri :cool:

http://youtu.be/LgBbgWyEupQ

poslije..izlaz na AC i ta sva nakupljena čađa izpuhana do 180km/h

i onda uredno "maže" x3 :lol: 11.7 pedal to the metal :D

ugl. vanjska umjerena ispod 5l..grad oko 6-7-8l..ovisno o gužvi..prosjek je malo ispod 6l (ne ono što na bc piše..nego ono što natočim i platim)
sad kad padnu zimske 15"..probat ćemo ga spustit ispod 3l po bc-u :lol:
pošto su lakše od ovih 17" skoro 4kg po kotaču..(moram izvagat :D )
 
Član
-Suki- je napisao(la):
sve zavisi od tempa voznje i tezine noge..

imao sam ih sve 1.6-2.5 .....2.5 mi se najbolje pokazao, 1.6 je najvise trosio od svih, na auto putu nije silazio ispod 12litara..

to jest, kolega mi ima 1.6 i tako nesto oko 12 mu uzme gradske kad ga ne sili puno. Mozda ce sad kod mene trositi manje jer nema suvisnih plastika :D
 
Član
Kombinovana voznja je oko 8, gradska 10-12L.
Realno trosi 0.5 - 1L vise nego sto pise u knjizi. Naravno sa laganom nogom :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2



Meni je golf iv 1.6 105ks skoro vise trosio nego audi :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
 
Član
men007 je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
sve zavisi od tempa voznje i tezine noge..

imao sam ih sve 1.6-2.5 .....2.5 mi se najbolje pokazao, 1.6 je najvise trosio od svih, na auto putu nije silazio ispod 12litara..

to jest, kolega mi ima 1.6 i tako nesto oko 12 mu uzme gradske kad ga ne sili puno. Mozda ce sad kod mene trositi manje jer nema suvisnih plastika :D

gradske je nesto drugo tu mi je trosio oko 15lit...

a kad vozim za 40 min okucani-ivanja reka trosio je oko 20lit

nikad vise 1.6!
 
Član
Bmw 750i V12 e32 potrosnja otvorene voznje 9-13 l, u gradu se ne isplati ni mjeriti 18-25 l plina.
 
Član
al je dize :D
corsa C 1,8 16v, gradske do 10l plina sad kako je zahladnilo s ponekim cepljenjem,u principu, mislim da oko 8-9 moze biti ako nisam u velikim guzvama...
s druge strane, obzirom da je plin, svejedno mi :D
 
Top