Poginula tri inspektora sipe

Poginula tri inspektora sipe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
JD. je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
ma nemozes tako to su necija braca, sinovi, muzevi.Shvatam to sta sve rade i qrce se ali opet je steta ljudskog zivota

steta 2 saputnika, a ovaj sto je vozio ako je divljao kao sto inace voze ti iz raznoraznih sluzbi, onda se nema tu sta zaliti, sam pao sam se ubio, bolje nego da se zabio u drugu auto pa ubio citavu porodicu
a oni su ga mogli puknit iza uha jednu vaspitnu da ne divlja,

mogu samo reci fala bogu da nisu nekog nevinog ubili pretezno nadrljaju nevin narod od takvih idiota tacno da je ruzno reci neka su,ali sjetimo se bas one situacije kad su ubili zenu i djete i oni ne odgovaraju ni zasta i ona se cude neki kad se izjasne pa Neka su,,ja samo mogu ponovit fala Bogu da nisu ubili nekog ni krivog ni duznog
 
Početnik
grehota zivota, kao i obicno, ali kad tad se mora desiti kad ljudi divljaju autima... isto je i sa politicarskim autima, njihovim pratnjama i cistacima... vise puta sam bila "prestravljena" na potezu tuzla-sarajevo, prilikom "mimoilazenja" s njima... kao da voze u video igrici... lud svijet!

takvu vrstu voznje smo vidjali ranije sa vozacima stranih organizacija, a nerijetko je bilo i mrtvih po cesti, ali se sve uvijek zataskalo... imala sam i prilike da koristim profi-cistace i moram reci da ono sto oni rade nikako nije normalno i ne postoji nacin da me se ubijedi da je bezbjedno...

to je kad se ljudi, koji nikad nisu imali jako auto, docepaju auta i da im se vlast u ruke... zali boze zivota...
 
Član
Ima jako ruznih komentara.
Prosli vikend sam sjedila sa jednim od ovih momaka, koji vise nije medu nama. Mlad zivot je otisao, a ostali su iza njega mnogi da pate.
Jos uvijek ne mogu da vjerujem da je momak poginuo.
Neka im je laka zemlja.
:(
 
Član
nek su vala, i ja kazem...samo sad razmisljam da polozim za E, pa da vozam kakav sleper...pa im se poturit samo, ni ne pokusat izbjeci : )
 
Član
cuj nek su poginuli ccc,i meni su izletile kojekakve pratnje x puta al opet ne treba reci nek su poginuli...
ipak neko i za njima tuguje,i to su bili ljudi.
 
faya i ostali negativci koji ove komentare postate..
svako od vas ali SVAKO (ukljucujuci i ja) ce sa vremena na vrijeme da radi gluposti na cesti u krivinama dje nije nista pregledno, sjeci krivine i samim time nadolazece ucesnike u prometu staviti pod noz! ova mrznja koju iskazujete je nekako ocitana kroz to da su svi bili povezani sa policijom. SIPA koliko toliko radi na tome da uklanja olosh sa nasih cesta i iz nasih zivota, a to sto pojedinci nisu prilagodili brzinu na cesti to je njihova stvar. svi smo se mogli naci u takvoj situaciji. samim time smatram da su komentari tipa "NEKA SU" jako nezreli i priglupi.. mnogo sam puta pomislio u trenutku kad netko naleti na mene kako bi mu "to i ono uradio" ali onda sebe uhvatim ponekad u glupostima i posve mi je jasno da nemam prava da "serem" uokolo, vec da budem mnogo oprezniji u daljnjoj voznji.

R.I.P. momcovi, neka vam je zemlja lagana
 
Član
fkt ima toliko llosih misljenja nema veze sto su policiija i to shvatite da je jos jedan zivot manje stvarno neznam sta razmisljate ne zbog njih vec zbog njihove rodbine ponovo cu napisati R.I.P
 
Član
voze stvarno kao ludjaci... u zadnje vrijeme sam cesto isao za zenicu.. i glupiraju se
sa rotacijom preticu vide auto iz suprotnog smjera auta staju bjeze sa ceste... zao mi je ljudi tih sto su poginuli, da Bogdo nisu, a ovi idioti treba im jebat mater , dati otkaze dodje debil sa 8 razreda osnovne skole i nesto divlja po cesti neki gasovi nesto on veci jer je dosao do posla vozaca i slicno... uglavnom da se Bogdo ovo nije desilo, ali je sreca sto nisu nekoga jos pokupili, to je ono jedino pozitivno, jer mogla je ici porodica neka u nekom autu , tipa golf 2 koji nikakve sanse tek ne bi imao da prezive , kad su oni u ovakvim autima izgunili...
 
Početnik
nisam primjetila da je iko napisao "nek' su poginuli", svakome je zao, ali ima svijet pravo da da svoje misljenje o voznji koja ugrozava ostale ucesnike u saobracaju!

nije u redu da bilo ko - BILO KO - vozi automobil kao da je sam na cesti, da ugrozava MOJ zivot... mene stvarno ne interesira njegova zelja za adrenalinom ili njegov poriv za umiranjem... interesira se MOJA bezbjednost koju ON/ONA ugrozava svojom nesmotrenom voznjom...

meni je zao svakog zivota, bez obzira da li je kriv ili nije kriv za nesrecu... zao mi je svakog covjeka...

no, prije svega, potrebno je shvatiti da NIKO nije iznad zakona! koliko slucajeva znamo, svako od nas pojedinacno, da se neko q-ci po cesti, da ludacki vozi, da fakat ugrozava druge?! milion... i sta... treba ga pustiti da to radi?! treba mu reci: ajd, neka ba malo, da osjetis thrill?! dajte ba...

njegov thrill moze ubiti necije dijete i sta onda?! sta kad nekog udari na karauli i ubije mu dijete na zadnjem sjedistu, a prezivi i roditelj i "ubica"?!?!?!?! (ne dao bog) a on sutra opet divlja isto kao danas!??!?!?!?!

nemojte ba bit takvi... ruzni komentari... jesu ruzni kad znas covjeka, naravno, jer ga gledas drugacije nego obicni prolaznik... ko smo mi da sudimo, nismo mi svevisnji da mozemo mi - ljudi - dati presudu... ali mozemo iznijeti svoje misljenje i svoje strahove...

svako treba biti svjestan opasnosti koju "priziva" kada se opusti i dozvoli da ga ponese adrenalin... bez obzira koliko bili dobri vozaci, koliko imali dobra auta, koliko znali cestu... uvijek postoji momenat koji je dovoljan da se smijeh pretvori u plac! nemojte to nikad zaboravit, kad god sjednete u auto, sjetite se da iz suprotnog pravca dolazi neko ko mozda nije toliko dobar vozac kao vi, ko nema toliko dobre reflekse, ko nema tako jako auto, ko nema iskustva bla bla bla... dolazi neko ko NECE REAGOVATI ONAKO KAKO PRETPOSTAVLJATE DA HOCE! i tad se dogodi!

a sad recite: bilosto, preterano se****
 
Član
ovako ja vozim kad idem negdje na put i na otverenu... nikad nisam prvi u koloni nadjem nekoga ko vozi brzo , drzim odstojanje da kada on pocne kociti ja stanem prije njega, a u isto vrijeme vozim jako brzo, na punim ne preticem , osim u tim situacijama karaula kad mi kamion da zmigavac da mogu jer idemo 20 kmh... ljudi mozete brzo voziti , ali treba pametno , nikad ne mozes biti prvi jer uvijek je neko ispred tebe... da i ja ne se*** puno odoh uciti i pamet u glavu
 
Član
Alene, meni ta glupost jos nije pala na pamet, nit ce past, to ti garantujem...preticem samo kad je pregledno, tj. pravac...na krivini necu nikad, i da imam 500 KS pod haubom...
ja mozda za ove majmune nemam srca, nit cu ga ikad imat...jer uvijek su oni krivi za nesrecu, nikad do sad nisam cuo da je sudar imalo kakvo drzavno auto, a da ono nije bilo krivo...
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
nek su vala, i ja kazem...samo sad razmisljam da polozim za E, pa da vozam kakav sleper...pa im se poturit samo, ni ne pokusat izbjeci : )

100% upravu si. i potpuno se slazem s tobom.Samo polozit za E i kakav fin sleper pa da sacekaju da im se sklonem..samo ih dobro nanisanit.treba ovaj nevini narod spasit od ovakvih ubica po cestama kojima ni zakon nece nista.
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
svako od vas ali SVAKO (ukljucujuci i ja) ce sa vremena na vrijeme da radi gluposti na cesti u krivinama dje nije nista pregledno, sjeci krivine i samim time nadolazece ucesnike u prometu staviti pod noz!
Izvini, ali ovo nit' sam kad u zivotu uradio nit' namjeravam zdrave glave, ma koliko god zurio i slicno, jos mi se zivi.
Mislim da jedna normalna savjesna osoba ovo ne moze napraviti.
A najveci neprijatelj vozacima je alkohol, kod nas ti je ona politika "Haj na pivu!", onda iz cista mira popijes jos 2, 3, 5... i sigurno nisi vise ona osoba sto si bio prije piva, opusteniji si, nabrijaniji, sjedas u auto i pretvaras se u potencijalnog ubojicu na cesti.

Kod god sjedne pijan da vozi poserem mu se na vozacku i njegovo vozacko iskustvo.
 
Član
ruzne komentare dajete,i to su ljudi,sta mislite da je medju njima neko koga poznajete,amidza,tetak,ujak,stric...bi li i onda ovako pricali?sumnjam...a i ti su ljudi necija rodbina,neciji roditelji...o njihovom debilnom stavu i razmisljanju necu diskutovat jer ne vrijedi...koji normalan covjek dodje iza tebe i upali rotaciju samo da te prestigne na autoputu na punoj,i opet ugasi?samo ovi koji glume da su neko i nesto...to se meni dogodilo,kad sam tek polozio,jutros se toga sjetio,ja na autoputu prvi put,mjesec dana vozacka u dzepu,80-90 vozim,ono,nije mi bilo bas ugodno,lagan volan u dzipa,ja sam u autu...kad me opuha SIPA,i to zamalo me ne zgura u kanal,uleti u makazice,jedva proleti,iz suprotnog smjera golf 3 ide,samo sam gledao kad ce ga opucat,nisam nikad zesce prikocio ko tada,istravio se...tada sam bio bas pocetnik,sa predjenih 200-300km iza sebe...zalosno je na koji nacin iskoristavaju svoje ovlasti...
 
Član
edoze je napisao(la):
ruzne komentare dajete,i to su ljudi,sta mislite da je medju njima neko koga poznajete,amidza,tetak,ujak,stric...bi li i onda ovako pricali?sumnjam...a i ti su ljudi necija rodbina,neciji roditelji...o njihovom debilnom stavu i razmisljanju necu diskutovat jer ne vrijedi...koji normalan covjek dodje iza tebe i upali rotaciju samo da te prestigne na autoputu na punoj,i opet ugasi?samo ovi koji glume da su neko i nesto...to se meni dogodilo,kad sam tek polozio,jutros se toga sjetio,ja na autoputu prvi put,mjesec dana vozacka u dzepu,80-90 vozim,ono,nije mi bilo bas ugodno,lagan volan u dzipa,ja sam u autu...kad me opuha SIPA,i to zamalo me ne zgura u kanal,uleti u makazice,jedva proleti,iz suprotnog smjera golf 3 ide,samo sam gledao kad ce ga opucat,nisam nikad zesce prikocio ko tada,istravio se...tada sam bio bas pocetnik,sa predjenih 200-300km iza sebe...zalosno je na koji nacin iskoristavaju svoje ovlasti...
:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top