Poginula tri inspektora sipe

Poginula tri inspektora sipe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kolega, mislio je na put kojim voze auta=autoput, a ne na saobracajnicu sa dvije trake u oba smijera i fizicki odvojenim :D
 
Član
LudoA je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ruzne komentare dajete,i to su ljudi,sta mislite da je medju njima neko koga poznajete,amidza,tetak,ujak,stric...bi li i onda ovako pricali?sumnjam...a i ti su ljudi necija rodbina,neciji roditelji...o njihovom debilnom stavu i razmisljanju necu diskutovat jer ne vrijedi...koji normalan covjek dodje iza tebe i upali rotaciju samo da te prestigne na autoputu na punoj,i opet ugasi?samo ovi koji glume da su neko i nesto...to se meni dogodilo,kad sam tek polozio,jutros se toga sjetio,ja na autoputu prvi put,mjesec dana vozacka u dzepu,80-90 vozim,ono,nije mi bilo bas ugodno,lagan volan u dzipa,ja sam u autu...kad me opuha SIPA,i to zamalo me ne zgura u kanal,uleti u makazice,jedva proleti,iz suprotnog smjera golf 3 ide,samo sam gledao kad ce ga opucat,nisam nikad zesce prikocio ko tada,istravio se...tada sam bio bas pocetnik,sa predjenih 200-300km iza sebe...zalosno je na koji nacin iskoristavaju svoje ovlasti...
:icon_question:
autoput,zenica-kakanj,u janjicima,frajer pretice na punoj,iz suprotnog smjera ide golf,znaci makazice,kako se ubacivao u moju traku malo falilo da mi ne opuca prednji kraj svojim zadnjim,ovo "u kanal" je bilo figurativno,mislio sam sa ceste...jesmo razjasnili:lol:
 
Član
Zakljucak...

Vozač Ognjen Jurišić i suvozač Dragan Nišić na mjestu ostali mrtvi, dok je Denis Begić podlegao sat i po kasnije u bolnici...

Ognjen Jurišić (34) iz Banje Luke, Dragan Nišić (42) iz Jajca i Denis Begić (28) iz Bihaća, inspektori Agencije za istrage i zaštitu (SIPA) BiH, smrtno su stradali u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u petak u 19.50 sati na magistralnom putu Banja Luka - Jajce, u mjestu Karanovac.

Neprilagođena brzina

Kako je "Dnevnom avazu" potvrđeno u policiji, nesreća se dogodila kada je vozač automobila "alfa romeo" Ognjen Jurišić silovitom brzinom sletio s ceste i udario u betonski propust, nakon čega su na mjestu ostali mrtvi on i suvozač Nišić.

Prilikom izvlačenja tijela Denisa Begića, koji je po dolasku policije, tužioca i ljekara još davao slabe znakove života, konstatirano je da je mladić zadobio višestruke povrede te je, i pored brojnih pokušaja reanimacije u Kliničkom centru Banja Luka, podlegao već oko 21.15 sati. Njegovo tijelo, kako saznajemo, identificirale su kolege iz SIPA-e iz Banje Luke.

U policiji saznajemo da se, prema položaju vozila i tragovima kočenja, kao osnovni uzrok stravične nesreće za sada navodi neprilagođena brzina. Dežurni tužilac hitno je naložio da se detaljno ispitaju sve okolnosti nesreće, odnosno da se vozilo vještači i uradi obdukcija vozača.

Zastrašujući prizor

Prizor koji je policija po izlasku na lice mjesta zatekla bio je zastrašujući. Rečeno nam je da su vozač i suvozač bili vezani sigurnosnim pojasevima, koji su zbog udara popucali.

U policiji ističu da su Banjalučanin Jurišić, Nišić koji je rođen u Ključu i živio u Jajcu te Begić iz Bihaća krenuli prema Jajcu. Nisu bili na dužnosti, niti u službenom automobilu.

Doznajemo da su bili uzorni i časni pripadnici SIPA-e u Banjoj Luci, a kolege za njih tvrde da su "važili za izvor života kolektiva u svakom trenutku i u svakom pogledu".

Šok u porodici Begić

U porodici Denisa Begića vladaju tuga i šok zbog tragedije koja ih je zadesila.

- Šokiran sam viješću da sam izgubio zeta kojeg sam iznad svega cijenio kao čovjeka i poštovao kao supruga moje kćerke Lejle. Bili su u braku godinu. Denis je po struci diplomirani kriminolog, a prije zaposlenja u SIPA-i radio je u nekim marketinškim firmama. Očekivali smo da se danas vrati s puta i spremali smo roštilj za njega. Ova tragedija nas je šokirala i zaledila naša srca - kazao je kroz suze Muhamed Ibrahimpašić, punac nastradalog Denisa.

avaz.ba
 
Član
Rečeno nam je da su vozač i suvozač bili vezani sigurnosnim pojasevima, koji su zbog udara popucali.

omg,strasno
 
Član
Bojan je napisao(la):
Tri inspektora Agencije za istrage i zaštitu BiH (SIPA) poginula su u petak uvečer u teškoj saobraćanoj nesreći koja se dogodila u mjestu Karanovac na magistralnom putu Banja Luka – Jajce.
Stradali su Ognjen Jurišić (34), Dragan Nišić (42) i Denis Begić (31) iz Banje Luke, potvrdila je u subotu glasnogovornica Centra javne sigurnosti Banja Luka Bojana Gašović.

Saobraćajna nesreća se dogodila u petak u 19.50 sati kada je vozilo marke "alfa romeo", kojim je upravljao Jurišić, sletjelo s puta.

Ona je kazala da su Nišić i Begić bili u vozilu s Jurišićem.

Uzrok nesreće je, prema prvim informacijama, najvjerovatnije neprilagođena brzina kretanja vozila.

Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za sigurnnost saobraćaja Banja Luka, a u toku je dokumentiranje saobraćajne nesreće.



Moj komentar,

NEKA SU! Kako voze ti razno razni idioti službena vozila i kako zloupotrebljavaju rotaciona svjetla to je van svake mjere.
U tunelima se pretiče itd.


Želim samo da ti repliciram na ovo,jer sam se igrom slučaja našao na mjestu nesreće nakon nekih 5 minuta...
Ljudi su poginuli u Alfi Romeo 156 ,sive boje...odnosno auto je bilo jednog od njih,a ne službeno.Sletjeli su u kanal i desnom stranom opalili u betonsko korito...Čak u prvi mah se meni učinilo da je u autu čak bilo djece jer pored jednog leša je stajalo i sjedište za bebe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top