Poginula tri inspektora sipe

Poginula tri inspektora sipe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tri inspektora Agencije za istrage i zaštitu BiH (SIPA) poginula su u petak uvečer u teškoj saobraćanoj nesreći koja se dogodila u mjestu Karanovac na magistralnom putu Banja Luka – Jajce.
Stradali su Ognjen Jurišić (34), Dragan Nišić (42) i Denis Begić (31) iz Banje Luke, potvrdila je u subotu glasnogovornica Centra javne sigurnosti Banja Luka Bojana Gašović.

Saobraćajna nesreća se dogodila u petak u 19.50 sati kada je vozilo marke "alfa romeo", kojim je upravljao Jurišić, sletjelo s puta.

Ona je kazala da su Nišić i Begić bili u vozilu s Jurišićem.

Uzrok nesreće je, prema prvim informacijama, najvjerovatnije neprilagođena brzina kretanja vozila.

Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za sigurnnost saobraćaja Banja Luka, a u toku je dokumentiranje saobraćajne nesreće.



Moj komentar,

NEKA SU! Kako voze ti razno razni idioti službena vozila i kako zloupotrebljavaju rotaciona svjetla to je van svake mjere.
U tunelima se pretiče itd.
 
Početnik
Bojan je napisao(la):
Moj komentar,

NEKA SU! Kako voze ti razno razni idioti službena vozila i kako zloupotrebljavaju rotaciona svjetla to je van svake mjere.
U tunelima se pretiče itd.
 
Član
ma nemozes tako to su necija braca, sinovi, muzevi.Shvatam to sta sve rade i qrce se ali opet je steta ljudskog zivota
 
Član
Bojan je napisao(la):
Uzrok nesreće je, prema prvim informacijama, najvjerovatnije neprilagođena brzina kretanja vozila.

Naravno da je brzina, ubice na cesti, drago mi je da niko neduzan nije stradao.
 
Član
ja kroz janjice(mjesto blizu zenice "poznato" po velikom broju udesa) vozim stotku lagano,kad kraj mene proletise dva megana,njihova,isli su bar 160-170kmh
ko da formulu voze
kad-tad se moralo dogodit
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ma nemozes tako to su necija braca, sinovi, muzevi.Shvatam to sta sve rade i qrce se ali opet je steta ljudskog zivota

Znam ja to care, al i moj brat, sin, otac vozi sa druge strane ceste normalnom brzinom i ovaj idiot treba da ga ubije
 
žalosno je što su poginuli jer njihovim obiteljima sada nije lako ali s druge strane je bojan u pravu jer voze kao prave ubice na cesti par sam puta i sam bio žrtva da me istjeraju s ceste
 
Član
Bojan je napisao(la):
NEKA SU! Kako voze ti razno razni idioti službena vozila i kako zloupotrebljavaju rotaciona svjetla to je van svake mjere.
U tunelima se pretiče itd.

Ne znam kako možeš napisati nešto ovakvo.
Slažem se da se na cesti oni sa službenim vozilima ponašaju kao kreteni i da ugrožavaju ostale. Ipak mislim da ovakvo nešto nisi trebao napisati, raduješ se nečijoj nesreći bez obzira što su sami krivi za to. I oni imaju svoje porodice kojima je sada teško.

Nadam se da se nećeš uvrijediti, ovo je samo moje mišljenje.


R.I.P.
 
Član
Malo je prenaglio i u ljutnji to rekao, naravno da NIJE MISLIO na porodice i zivote... nego je u ljutnji rekao "NEKA SU!", neka su kad nas normalne vozace ugrozavaju svojom vozackom nekulturom, jeli tako Bojane?
 
Član
LudoA je napisao(la):
Malo je prenaglio i u ljutnji to rekao, naravno da NIJE MISLIO na porodice i zivote... nego je u ljutnji rekao "NEKA SU!", neka su kad nas normalne vozace ugrozavaju svojom vozackom nekulturom, jeli tako Bojane?

Apsolutno,

ali ja sam mogao u srijedu poginuti kada mi je idiot isto ovako sa SIPA autom uletio u tunelu i preticao.

Nadam se da će im ovo biti opomena i upozorenje da malo "ohanu".

Jer recimo onaj Golf SIPA 001 i njegov vozač koji je ubio ženu i dijete prije dvije godine je još uvijek na slobodi i u pogonu!
 

JD.

Član
Davor_ je napisao(la):
ma nemozes tako to su necija braca, sinovi, muzevi.Shvatam to sta sve rade i qrce se ali opet je steta ljudskog zivota

steta 2 saputnika, a ovaj sto je vozio ako je divljao kao sto inace voze ti iz raznoraznih sluzbi, onda se nema tu sta zaliti, sam pao sam se ubio, bolje nego da se zabio u drugu auto pa ubio citavu porodicu
 
Član
Bojan je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
ma nemozes tako to su necija braca, sinovi, muzevi.Shvatam to sta sve rade i qrce se ali opet je steta ljudskog zivota

Znam ja to care, al i moj brat, sin, otac vozi sa druge strane ceste normalnom brzinom i ovaj idiot treba da ga ubije

to shvatam ali opet
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top