okupljanje Sarajevo, Interex

okupljanje Sarajevo, Interex

Član
0g1 je napisao(la):
eki16 je napisao(la):
sine dovuci ta kola 1.4 MPI kod ina sa te preslusa pravi trkac,a dole dok su se trkaci skupljali i trkali pitao si se sta ono cike rade

hahaha ojjj....
ko 1 ja nit sam trkac nit me to zanima , a moguce da su se i prije trkali znam kad sam s biciklom prolazio pa ponekad kad imam volje uzmem pokojeg :lol:

jel ti i biciklo tata kupio il ti je dao krug

alenx je napisao(la):
ncncncnc heheheh samo to mozes reci na ovu temu

je ssta djeca znaju o zavicaju

respo je napisao(la):
eki16 je napisao(la):
sine dovuci ta kola 1.4 MPI kod ina sa te preslusa pravi trkac,a dole dok su se trkaci skupljali i trkali pitao si se sta ono cike rade
puno ranije trkaci se nisu skupljali kod inn-a nego na drugom mjestu
samo da te informisem

kod taleta ako te bude ko pitao
 
Član
Kod taleta ja tada vozao 1.3b dvicu golfa kad sam tek polozio tako da se nisam nikada ni sa kim trkao, a tim starijim generacijam od mene max respect, to su vremena bila!

A postavicu vam klip (samo je slika losa,neka ž produkcije kamera bila a jos iz auta snimano, al se glavno vidi) kada se moj rahmetli jaran trkao sa bijelom bmw kockicom sa momkom iz svice koji je vozao golfa 2 (ne sjecam se koji je motor bio) i krenemo na semafor ja i on u bmw a taj momak i neki mu rodjak i stane on na crtu a moj jaran iza njega sa bmw i krug do skenderije i nazad i momak se nije ni vratio ovamo na m.dvor :)
 
eki16 je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
eki16 je napisao(la):
sine dovuci ta kola 1.4 MPI kod ina sa te preslusa pravi trkac,a dole dok su se trkaci skupljali i trkali pitao si se sta ono cike rade

hahaha ojjj....
ko 1 ja nit sam trkac nit me to zanima , a moguce da su se i prije trkali znam kad sam s biciklom prolazio pa ponekad kad imam volje uzmem pokojeg :lol:

jel ti i biciklo tata kupio il ti je dao krug

alenx je napisao(la):
ncncncnc heheheh samo to mozes reci na ovu temu

je ssta djeca znaju o zavicaju

respo je napisao(la):
eki16 je napisao(la):
sine dovuci ta kola 1.4 MPI kod ina sa te preslusa pravi trkac,a dole dok su se trkaci skupljali i trkali pitao si se sta ono cike rade
puno ranije trkaci se nisu skupljali kod inn-a nego na drugom mjestu
samo da te informisem

kod taleta ako te bude ko pitao




U cemu je tvoj problem momak je samo nesto rekao a ti jedva docekao da pises kako ce njega neko poderat , momak se ne trka fino ti je napisao i opet jos kulturnije odgovorio a ti opet provociras , sta ako se neko nije rodio u tvoje vrijeme i nema vozacku dugo ko ti sad on ne moze biti ni trkac ni nista u buducnosti umjesto da podrzis mladze generacije koje dolaze ti ovde momka nesto prozivas ne valja ti to svi smo mi do juce bicikla vozili
 
Član
eki16 je napisao(la):
respo je napisao(la):
eki16 je napisao(la):
sine dovuci ta kola 1.4 MPI kod ina sa te preslusa pravi trkac,a dole dok su se trkaci skupljali i trkali pitao si se sta ono cike rade
puno ranije trkaci se nisu skupljali kod inn-a nego na drugom mjestu
samo da te informisem

kod taleta ako te bude ko pitao

nisam te prepoznao
znam malo bolje od tebe gdje kad i kako jer sam stariji posto vidim da se ti tek sada furas na te trke skupljanja itd do tad pamet u glavu trebat ce ti
 
Član
Jel kasno za skupljanje(nije jos pravo zahladilo), Skupljal se jos raja?....ako da kojim danima,gdje i u kolko??
 
Član
Sada se raja vecinom skuplja gore ispred konzuma,a na marijin dvoru slabo vise ponekad se skupimo onako u prolazu:icon_smile:
 
Član
Ma rijetko ima kad neko i kod Konzuma sad, dosla ona jedna losa ekipa jedno vrijeme i svugdje napravili belaj i ebi ga...
 
Legend
bude svaku noc raje, doduse ovi klosari ne dolaze vise, sad je ostala ona rega raja..
svaku noc od 10 pa do kasnih sati :D
 
Član
respo je napisao(la):
eki16 je napisao(la):
respo je napisao(la):
eki16 je napisao(la):
sine dovuci ta kola 1.4 MPI kod ina sa te preslusa pravi trkac,a dole dok su se trkaci skupljali i trkali pitao si se sta ono cike rade
puno ranije trkaci se nisu skupljali kod inn-a nego na drugom mjestu
samo da te informisem

kod taleta ako te bude ko pitao

nisam te prepoznao
znam malo bolje od tebe gdje kad i kako jer sam stariji posto vidim da se ti tek sada furas na te trke skupljanja itd do tad pamet u glavu trebat ce ti





:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top