okupljanje Sarajevo, Interex

okupljanje Sarajevo, Interex

Legend
bude neke raje kod interexa, neke raje kod konzuma, obidjes, ja prvo odem do interexa pa gore kod konzuma, i bude nekad trkaca kod holiday inna
 
Član
.nOKe je napisao(la):
bude neke raje kod interexa, neke raje kod konzuma, obidjes, ja prvo odem do interexa pa gore kod konzuma, i bude nekad trkaca kod holiday inna

vidim i ja cesto , ali vala nisam vidio ni jednog trkaca :D
 
Član
Ti kod INNa su pravi trkaci vecinom, bar koliko ja znam ih po autima, to je ona raja sto se trkala i prije 4-5 godina.
 
Član
sine dovuci ta kola 1.4 MPI kod ina sa te preslusa pravi trkac,a dole dok su se trkaci skupljali i trkali pitao si se sta ono cike rade
 

JD.

Član
GT_TURBO je napisao(la):
i braco gdje je konacan odgovor mjesto okupljanja je=

nema vise takvih okupljanja gdje svi dolaze jer divljacima nikad stat u kraj

tako da, okuplja se raja koja se i druzi inace i to je to ...
 
Član
eki16 je napisao(la):
sine dovuci ta kola 1.4 MPI kod ina sa te preslusa pravi trkac,a dole dok su se trkaci skupljali i trkali pitao si se sta ono cike rade
puno ranije trkaci se nisu skupljali kod inn-a nego na drugom mjestu
samo da te informisem
 
Član
Eeee nemojte se svadjati ljudi :icon_smile: mi smo se prije skupljali prekoputa retra na trotoaru i trkali se kada nije uopste bilo ovoliko saobracaja i policije mogao si haman hodati po glavnoj,pa nas je otjerala milicija pa smo se preselili pred caffe star holiday inn.Ehh bilo je to dobro vrijeme,ali raja "ostarila" prorijedila se pa dolaze novi kolacici:lol:
 
Član
respo je napisao(la):
eki16 je napisao(la):
sine dovuci ta kola 1.4 MPI kod ina sa te preslusa pravi trkac,a dole dok su se trkaci skupljali i trkali pitao si se sta ono cike rade
puno ranije trkaci se nisu skupljali kod inn-a nego na drugom mjestu
samo da te informisem

uvijek je bilo ondje trkaca i od prilike znam onu svu raju dole i skoro se uvjek isti ljudi skupljaju tj. gracka raja a ne ko pred interexom svaki dan novi pacijent :D
 
Član
muha je napisao(la):
izgleda da ne ide vise, policija se okomila i bas ce pisati kazne i ko zna sta jos...

rekli su da je prostor na Zetri javna povrsina i da je dozvoljeno parkiranje,

da probamo dok jos vrijeme valja se gore okupljati , da vidimo kakav ce biti feedback ?

od sutra na Zetru ???

ili neko ima bolju ideju

jeste probali na lokaciji autopijace na stupu
 
Član
eki16 je napisao(la):
sine dovuci ta kola 1.4 MPI kod ina sa te preslusa pravi trkac,a dole dok su se trkaci skupljali i trkali pitao si se sta ono cike rade

hahaha ojjj....
ko 1 ja nit sam trkac nit me to zanima , a moguce da su se i prije trkali znam kad sam s biciklom prolazio pa ponekad kad imam volje uzmem pokojeg :lol:
 
Početnik
nek prije kad sam se ja divio tim autima ljudi su po par hiljada stavljali na haube i vozili do mostara i slicno, ginulo se u tim trkama...ovo sad je smjesno...:)
 
Top