okupljanje Sarajevo, Interex

okupljanje Sarajevo, Interex

Početnik
dobar je zilo, zilo zada zadacu ukupno 3 min drifta i to je to, a sad sto ovi pacenici ostali pokusavaju narednih 3 sata da urade nesto bar "slicno" tome TO JE ONO STO NAS JEBE!
 
zmayich je napisao(la):
dobar je zilo, zilo zada zadacu ukupno 3 min drifta i to je to, a sad sto ovi pacenici ostali pokusavaju narednih 3 sata da urade nesto bar "slicno" tome TO JE ONO STO NAS JEBE!

Tacno momak je ziva legenda , iako nekad dodje i murija radi njeg meni to ne smeta jer bar nesto fino vidis covjek je vozac jedan po jedan nema dalje ne okrece auto u rikverc u krug ili neke glupost na silu sto ljudi pokusavaju , radi tih pokusaja nam vecinom dodju , ali bilo kako bilo ja bi zamolio sve ljudi da ne idu vise u Interex jer je nas nekoliko bilo pristuno kad je direktor Interexa izasao i fino nas zamolio da se vise ne skupljamo dole jer se musterije zale , dodju s djecom u kupovinu a oni skutercici ga dizu na zadnji auta bruje i tako to normala da ce se zaliti , covjek je bio posten i rekao kad god nam treba zatvorena garaza da sta organizujemo on ce je rado dati samo et da vise se ne skupljamo dole , neka raja su sinoc bila na barama neka iza konzuma , ja bi prije konzum da vidimo mozeli se gore , ako nas pocnu tjerati i tu onda na bare , jer uzasno pushe na barama a ljeto se blizi kraju , toliko :123::123::123:
 
meni svejedno ili konzum il bare....
al eto hajmo probati prvo veceras na barama pa da vidimo rekaciju i odziv.....
 
Početnik
konzum je sminka stroga, i prije smo imali obicaj zarakijat se tamo na gajbama (stolicama), kota boli glava, niko tu ne zalazi (osim ponekog momcica da zingu u kolicima) i tako... bujrum...mi smo vec ima 3 noci gore i niko A nije rekao...pozz
 
Član
ma izvoliiiiiiiiiii izvoliiiiiiiiiiiiiiiiii
upravo tako lulo sinoc standardna ekipica bila,bacanje suplje u prazno,laganini muzikica i et ga.....:cool:
bez divljaka i przenja guma il ti ga driftanja.....mada je bilo i sinoc indijanaca koji su nes divljali ispred interex-a par puta i onda je nastao tajac....policija je odradila svoj dio posla....
a niko nije dosao da nas otjera

izvoliiiiiiiiiiiiiiii

:D
 
Top