Najludje, Najgluplje, Najcudnije stvari koje su vam se desile u saobracaju

Najludje, Najgluplje, Najcudnije stvari koje su vam se desile u saobracaju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Najgluplje:

3108677197ko2.jpg


bili ispred mene :lol:

Najsmijesnije:

3048855673ix5.jpg


ova cura je "skinula" smarta sa sebe. tako nekako je izgledalo kad je izlazila iz autica :lol:
 
Član
trizex je napisao(la):
Tipo16V je napisao(la):
izlazim ja  sa parkinga u ulicu sa 2 trake (u 1 smjeru) kad kraj mene neki bijeli tipo 1.4 smechara (krsh ko u ajdina) gas proleti ...e  reko mamu ti hebem neces i ja sa mojim tipom gas gas stignem ja njega u 20 metara ... kad lik samo iz desne trake smota puni da se polukruzno okrene .... ja kochnica ...usporeni snimak ... zvizzzzz lete komadi fara i maske ko u matrixu oko mene ;)

Da znas vozit ne bi imao tih problema :D

Tipo16V je napisao(la):
jedino sto je tu glupo bilo, sam ja ...

A bogamu sto jes jes :D

ma fiatichi.... mora sve letjeti... kad je krsh! :D
 
Član
Najgluplje mi je bilo kad na semaforu krecem na zeleno,a iza mene blica histericni lik koji voli da se krece na zuto.Ja krenem i cekam njega da dodje u drugu traku uporedo da idemo,da vidim sto mi blica jer mi nije jasno,i dodje on i napadne me..Poce se svadjat,psovat i krene preko zene(suvozaca) da me pljune i nije dobacio,i ja krenem da pljunem njega,i pljunem mu zenu jbg hahahaha tad sam se uhvatio za torbicu i on je,iz meni nepoznatih razloga :lol: udario po gasu i zacadio sve...
 
Član
meni je smijesno bilo isto tako... frajer hoche na silu da se ukljuci ispred mene i drzi nedaj i ja mu pochnem svirati i on dodje u traku do mene... i poce neshto da sere... ja mu naravno kazem da odjebe... i poceo on mene tjerati neshto.. i stanemo na slijedece semafore... i on izadje i sere on sere... ajd reko nije frka... a posto je seljak skere na jednom skretanju koje vodi izvan grada... i ja to skontam... i krenem kroz tuzlansko naselje miladije i gas gas gas gas preko siperxa i skrenem desno prema gradu opet... a on bih trebo da prodje.. tim putem... otvorim prozor.... izvucem zelenjaka.... chekam ga kad ide odozdo... kad sam ga pljuno vjerovatno u facu kroz prozor... poche mu plesati auto... okrenu se pod rucnom i krenu za mnom... al nije imo sanse heheheh
 
Član
Cuj pljuvati jedno drugog iz auta... da mi je i to vidjeti :lol:
bulex ubjedljivo najjaci i najprecizniji pljuvac na forumu :D
 
Početnik
ma... joj, ima svega... evo kratki jedan...

jutro, oko 5.30 krenuli za zagreb, prijateljica, cerka i ja... oko 7 smo vec prosli derventu i stajem ja do policajca da ga pitam jesam li na dobrom putu. spustam prozor do prijateljice (jer je drot s desne strane) i, mrtva hladna, kazem "dobro vece"

pogledaju me ove dvije u autu, mala se valja vec od sege na zadnjem sjedistu, gleda drot, naslanja se na prozor i gleda u mene. ja, kao totalno iznenadjena, gledam u njih troje i kazem: pa sta je, samo sam kulturna, fino sam pozdravila... pa ga pogledam i jos jednom kazem: dobro vece

kaze frajer: eeee, sta li se tebi u zivotu desava, pa ti na svitanje govoris dobro vece, ali eto... nek ti bude... i tip mrtav hladan kaze "dobro vece"...

ja skontam i nije bitno, fino se mi ispricali, ispozdravljali bla bla i kad smo krenuli, kaze on: laku noc!
 
Član
najjjjace i najmisterioznije je bilo kad je zena pored mene na autoputu orasje zagreb negdje kod slavonskog broda prosla u suprotnom smjeru sa upaljena sva 4 ja sam se sjebo i oduzeo... kad mi srce nije stalo... jos jednom ista stvar ulijecem u krivinu lijevu kad se prodje energopetrol u slavinovicima kad ide kamion na mene iz suprotnog smjera nema vozaca ojjj shock ja kontam kako u kanal da sletim kad ono covjek ima komande na suprotnoj strani grrrr umro sam od straha :D:D i prije neku noc gasujem ja magistralom kraj doma kad istrca cuko na ulicu da me ganja i umjesto da ja njega udarim on mi se zabije sam glavom u vrata :D ludjak ostade lezat tamo a ja stao da vidim sta mi je s auta al hvala bogu nista :D cuko se dize nekako trese glavom i ja u kola i gass :) ludnica opsta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top