Najludje, Najgluplje, Najcudnije stvari koje su vam se desile u saobracaju

Najludje, Najgluplje, Najcudnije stvari koje su vam se desile u saobracaju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo hajd reko da otvorimo jos jednu temu da supljiramo.... topic govori sve...

evo ja cu da spomenem... jednu... jedno jutro oko 7h vracamo se ja i jaran sa gide/party i iz carsije (tuzla) uz kulu na ilincicu i da se spustimo na krojcicu... elem... spustajuci se od ilincice prema krojcic naletimo na krdo koza... usporim ti ja... malo... kad ono dvije tuke (koze) izletise i tuk tuk u auto... ja na kocnicu stajemo mi... vidno pogubljeni od sinocnjeg shejtancenja... milion koza oko nas... dvije leze iza auta na jedno 5-10m jedna... se vec preselila, druga trza jos uvijek... choban onaj poce puzati kleti.... hoce da nas udara... a ja i jaran jos ne znamo sta se desava... elem pobjegli smo... ali ostadose dvije koze iza nas.... mrtve... kasnije mi bii zao... al et....
 
Član
Ev od jucer sta mi se desi... vozim se ja s bratom, i dvosmijerna ulica, ali znaju biti na svakoj strani auta parkirana, izmedju dva auta se provucem, ispred mene dvoje auta ide pravo, jedan stade bez zmigavca na sredinu, auto jedno s lijeve strane, brzo ga obidjem se desne, kad ispred mene ostade auto, i ono stade na sredinu da bi se covjek pozdravio s prijateljem, eh da ne bi pokupio prijatelja, obidjem tog s lijeve strane, i malo mi je falilo da sastruzem felge od ivicnjak, i taman prodjem njeg, kad u susret mi ide auto... i sta cu, vracaj se na desnu stranu :D, nije ludo, al je ko iz nekih filmova xD
 
Član
samo da napomenem da se do sad ubio... dvije koze... cuku jednog, nekolicinu golubova i ganjao sam komsijinu macku ali nisam je nikad uspio uhvatit.... i to sve nesretni slucajevi
 
Član
ma meni najluđe kad mi je naveče izletio zec iz živice i ja dao žmigavac i preteko ga :lol:
 
Član
hah meni sta se desilo ima puno stvari ali evo jedna ??
idem ja sa biciklom vozim se kada mi drug govori eto ti zabe na korpi na bajku ??? al sam se uplasio i to bila nakva velika ?? pa onda nece da sied pa je drvetom skidaj ???
 

IGY

Član
nikad necu zabraviti kad sam se svadzao sa drotom oko kazne sa pogresno parkiranje, a uopste nije bilo moje auto, nego onako nadoslo mi i malo se zajebavao
kad mi je trazio saobracajnu i vozacku ja rekao ma nemam nista pisi boli me ***** :lol:
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Ev od jucer sta mi se desi... vozim se ja s bratom, i dvosmijerna ulica, ali znaju biti na svakoj strani auta parkirana, izmedju dva auta se provucem, ispred mene dvoje auta ide pravo, jedan stade bez zmigavca na sredinu, auto jedno s lijeve strane, brzo ga obidjem se desne, kad ispred mene ostade auto, i ono stade na sredinu da bi se covjek pozdravio s prijateljem, eh da ne bi pokupio prijatelja, obidjem tog s lijeve strane, i malo mi je falilo da sastruzem felge od ivicnjak, i taman prodjem njeg, kad u susret mi ide auto... i sta cu, vracaj se na desnu stranu :D, nije ludo, al je ko iz nekih filmova xD

ona srednja pedala u autu pokvarena?
 
IGY je napisao(la):
nikad necu zabraviti kad sam se svadzao sa drotom oko kazne sa pogresno parkiranje, a uopste nije bilo moje auto, nego onako nadoslo mi i malo se zajebavao
kad mi je trazio saobracajnu i vozacku ja rekao ma nemam nista pisi boli me ***** :lol:

hahahhahahahahahh kralja :lol::lol:
 
Član
corrado je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Ev od jucer sta mi se desi... vozim se ja s bratom, i dvosmijerna ulica, ali znaju biti na svakoj strani auta parkirana, izmedju dva auta se provucem, ispred mene dvoje auta ide pravo, jedan stade bez zmigavca na sredinu, auto jedno s lijeve strane, brzo ga obidjem se desne, kad ispred mene ostade auto, i ono stade na sredinu da bi se covjek pozdravio s prijateljem, eh da ne bi pokupio prijatelja, obidjem tog s lijeve strane, i malo mi je falilo da sastruzem felge od ivicnjak, i taman prodjem njeg, kad u susret mi ide auto... i sta cu, vracaj se na desnu stranu :D, nije ludo, al je ko iz nekih filmova xD

ona srednja pedala u autu pokvarena?

Nop, nego sam zivcan kad neko staje bezveze i bez razloga, a u takvim slucajevima usporim, zaobidjem, i stisnem sirenu... samo sto taj put nisam imao vremena za sirenu :D
 
Početnik
izlazim ja  sa parkinga u ulicu sa 2 trake (u 1 smjeru) kad kraj mene neki bijeli tipo 1.4 smechara (krsh ko u ajdina) gas proleti ...e  reko mamu ti hebem neces i ja sa mojim tipom gas gas stignem ja njega u 20 metara ... kad lik samo iz desne trake smota puni da se polukruzno okrene .... ja kochnica ...usporeni snimak ... zvizzzzz lete komadi fara i maske ko u matrixu oko mene ;)

jedino sto je tu glupo bilo, sam ja ...
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
izlazim ja sa parkinga u ulicu sa 2 trake (u 1 smjeru) kad kraj mene neki bijeli tipo 1.4 smechara (krsh ko u ajdina) gas proleti ...e reko mamu ti hebem neces i ja sa mojim tipom gas gas stignem ja njega u 20 metara ... kad lik samo iz desne trake smota puni da se polukruzno okrene .... ja kochnica ...usporeni snimak ... zvizzzzz lete komadi fara i maske ko u matrixu oko mene ;)

jedino sto je tu glupo bilo, sam ja ...

:lol:

Joj suti, tako ispred nas ide drug u passatu trici, a mi iza u renou 21, kad tip odjednom stade, pa tek onda zmigavac upali. Jedva stadosmo, kocnice ne valjaju, mogli smo zajedno dijelove kupiti :D, onda poslije na semaforu, Passat 1.8 75ks, a reno 2.0 115ks... Kontam ja, nema on šanse ispred nas, gasovi se tu slažu na semaforu, čeka se zeleno... bit ce uzbudljivo... kad odjednom ovi iz passata galame i pokazuju nazad, ono tri policijska auta iza nas :lol:
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
izlazim ja  sa parkinga u ulicu sa 2 trake (u 1 smjeru) kad kraj mene neki bijeli tipo 1.4 smechara (krsh ko u ajdina) gas proleti ...e  reko mamu ti hebem neces i ja sa mojim tipom gas gas stignem ja njega u 20 metara ... kad lik samo iz desne trake smota puni da se polukruzno okrene .... ja kochnica ...usporeni snimak ... zvizzzzz lete komadi fara i maske ko u matrixu oko mene ;)

Da znas vozit ne bi imao tih problema :D

Tipo16V je napisao(la):
jedino sto je tu glupo bilo, sam ja ...

A bogamu sto jes jes :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top