Najludje, Najgluplje, Najcudnije stvari koje su vam se desile u saobracaju

Najludje, Najgluplje, Najcudnije stvari koje su vam se desile u saobracaju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bulex je napisao(la):
hehe desavalo se kad kontejnerashi tuzlanski se zatrce i lupe u auto glavom :D

eee to to to majku im ludu da mi je bilo sta vratima odma bi se okrenuo da ga dokrajcim dedu mu njegovog :D ja volim zivotinje i sve al ove pse lutalice treba pobit sve do jednog treba da poginem radi njih il treba da ugrizu nekog mog najblizeg iz familije(mamu tatu sestru brata) pa da sam krenem u krvavi pohod...
 
Član
ev jedna za najcudnije:)
u zenici na semaforu,dvije trake za pravo,ja u desnoj,dosao a tek se crveno upali,treba malo duze cekat do zelenog...kisa malo padala,cesta vlazna...kad dodje lik s,pogadjate,golfom EMKA CVAJ,stade kraj mene,spusteni prozori,gotovo lezi unutra,sjediste do kraja izvaljeno,kemal malovcic se ori:)
haj reko,okrenem se pravo gledam svoja posla...kad lik poce turirat golfa,trza ga na kvacilu,skace prednji dio...ja samo cool...on smanji one visokotonce :) i kaze meni smijes li se trkat...nista ja,vidim hajvan neki...a za to vrijeme golf zacadio,sve u dimu...1,6 cadjo pokazuje znakove za generalku:) on mene ufatio vrijedjat...poce psovat,zvat me pi*kom...kontam hocul...ma necu ajd...on opet...ja na retrovizor,nema nikog iza mene..vratim se 2-3 metra,on gleda u mene i ja u njega...dignem dzipa na 4000 obrtaja,skinem nogu s kvacila,on u mjestu slajfuje,pomalo ide naprijed...pocese gume smrdit...on gleda u mene...okrenem se ja,kazem mu,ajd da te vidim...on se nalozio,pritisce golfa,ja ukljucim pogon na sve cetiri tocka,i opet pocnem dizat obrtaje...on konto da cu opet ostat u mjestu,upali se zuto i ja gas...osta cadjo iza mene...nigdje ga...kasnije ja na parkingu,kad frajer dodje,voza se,i ispred mene se okrenu pod rucnom...kontam ja u sebi,koliki debil moras bit da se ku*cis iako sam te vec otreso...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
bulex je napisao(la):
hehe desavalo se kad kontejnerashi tuzlanski se zatrce i lupe u auto glavom :D

eee to to to majku im ludu da mi je bilo sta vratima odma bi se okrenuo da ga dokrajcim dedu mu njegovog :D ja volim zivotinje i sve al ove pse lutalice treba pobit sve do jednog treba da poginem radi njih il treba da ugrizu nekog mog najblizeg iz familije(mamu tatu sestru brata) pa da sam krenem u krvavi pohod...

ma ne treba ih poubijati... treba adekvatna ustanova se brine... o tom problemu... ili da ih ljudi pochnu udomljavati... jebiga situacija ih natjerala da budu... zlochesti u najmanju ruku :D
 
Član
kod mene ništa takvog, samo jednom kad sam se vozio autoputom sa starim u fajms golfu mk2 1.6d xD prođe nas na autoputu s lijeve strane po brzoj traci nova škoda octavia i ode po gasu nisam ga ni vidio vise ode iza zavoja, kad odjednom škoda usporava, ide ko i ja u golfu samo oko 15m ispred u lijevoj traci još uvijek, 120kmh, suvozač (žena) otvori vrata na 120kmh i desna noga vani ko da oce izac, drzi se za vrata i noga skoro na asfaltu, vozač škode po kočnici, ja po kočnici, stari već poludio "koči koči koči!!!"U tom trenu samo sam mislio kak cu ak vidim da ce ispast skrenut desno na zaustavni trak pa sta bude da bude, necu zgazit ženu. Al na sreću i njihovu i našu žena je zatvorila vrata i ode škodilak po gasu... Neznam kolko smo usporili, al znam da sam morao ubrzavat iz druge opet.

sve je to dobro za iskustvo.. drugi put se necu tolko iznenadit kad netko oce izac iz auta na autoputu lol
 
Član
eV da i ja ispricam svoj dozivljaj.

Idem iz gracanice prema tuzli (koji su u okolini znaju taj put dobro), i onako vec proslo pola noci, cista cesta, nigdje nikog, meni se zuri kuci, nemam na autu ni onu P naljepnicu, a i 23 sata vec odavno proslo i sad ja prolazim orahovicu i izlazim na onaj pravac, i sad lagano oko 100 km/h, kad na onom prosirenju covjek policijski prsluk, baterija i lagano okrece baterijom i pokazuje mi da skrenem. Ebi ga ja nerazmisljam, pripado se, evo lijepe kazne, usporavam, lagano pojas vezem izbacujem zmigavac, kad cevjek poce bjezat preko njive, ja samo vratim zmigavac i gas, i pocnem se smijat sam sebi, a kako sam naivan ispao.
 
Član
ev imam i ja jos jednu.... kad sam tek doso u irak.... kao shofer... i dobio ja da vozim kamion po bazi.... i onih prvih dana... ne znas ni gdje je sta... lutas trazis sto ti trebam... i tako se ja jednom vozim i porlazim pored jednog hangara i treba da skrenem desno na glavni put... ovo od hagnara je bio koziji put... kad ono idu dizalice i bageri joj reko dje me nadje... i stadose tacno isred mene i sad ni tam ni vam... i govore oni meni da se sklonim... ko ja zelen... vidim kroz velike krope sa pjeskom... meraja... poljana... joj reko sad kad ga okrenem tu... i hajd krenem ti ja na tu poljanu... odma je ona desno.... izlazim ja... ljudi gledaju sa cudjenjem u mene... nishta ja sav vazan.. volvo fh 12 420 je u mojim rukama... poce ja da se polukruzno okrechem kad imam sta vidjeti... tek sletio i poceo da skrece prema istom hangaru C-130 ili u narodu poznatiji kao THE HERCULES... oj mati draga shta cu sad... ja po gasu da pobjegnem on po kocnici... sto je sigurno sigurno... da me ne hlupi... elem pobjegnm ja kroz te korpe sa pjeskom... izmedju vojnika sto su bili... gas gas gas.... i pobjegnem.... epilog je bio sto sam dobio 3 dana iskljucenja s posla... i shto su skoro svi na projectu saznali za bosanca koji je zaustavio c-130 sa kamionom... :D
 
Član
i meni je bilo na pocetku... a kad ljudi oteshe... mi uzese pare za ta tri dana... oj boze kad se nisam objesio
 
Član
Sta se meni desi neki dan, na semaforu od Brcanske prema Inter autu, zadnji onaj semafor do raskrsca prema Simin Hanu. Ja stao u lijevu traku, i moram se ubaciti u desnu jer je kasnije samo jedna traka, do mene u desnoj neki djedica sa nekim Nissanom, benzinac u glavnom, i gleda on u mene, smjeska se, ja ugasim muziku, kad covjek turira... uhh reko super, nafuro se ja, puko me adrenalin, gledam u semafor, nabio obrtaje... kad zuto... krenem precizno, izvucem ga do trece, ja gledam sta je sa djedicom, kad ostao na semaforu, ugasilo mu se auto valjda :lol:
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Sta se meni desi neki dan, na semaforu od Brcanske prema Inter autu, zadnji onaj semafor do raskrsca prema Simin Hanu. Ja stao u lijevu traku, i moram se ubaciti u desnu jer je kasnije samo jedna traka, do mene u desnoj neki djedica sa nekim Nissanom, benzinac u glavnom, i gleda on u mene, smjeska se, ja ugasim muziku, kad covjek turira... uhh reko super, nafuro se ja, puko me adrenalin, gledam u semafor, nabio obrtaje... kad zuto... krenem precizno, izvucem ga do trece, ja gledam sta je sa djedicom, kad ostao na semaforu, ugasilo mu se auto valjda :lol:

cccc... koji amater
 
Član
bulex je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Sta se meni desi neki dan, na semaforu od Brcanske prema Inter autu, zadnji onaj semafor do raskrsca prema Simin Hanu. Ja stao u lijevu traku, i moram se ubaciti u desnu jer je kasnije samo jedna traka, do mene u desnoj neki djedica sa nekim Nissanom, benzinac u glavnom, i gleda on u mene, smjeska se, ja ugasim muziku, kad covjek turira... uhh reko super, nafuro se ja, puko me adrenalin, gledam u semafor, nabio obrtaje... kad zuto... krenem precizno, izvucem ga do trece, ja gledam sta je sa djedicom, kad ostao na semaforu, ugasilo mu se auto valjda :lol:

cccc... koji amater

ahahhahahah cice su najlude imam ja jednog u ulici cica mislimda ima 55/60 ggodina a voya golfa 2 GTI hih ocuvana ko bombon
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top