mk2 rabbit

mk2 rabbit

Član
Hehe hvala na komentarima, ma uradjeno je dosta sitnica na golfu, samo sto kako su premijestali stranicu tako su i slike izgubljenje, al evo jos jedan mali detalj uradjen prije par dana =)





 
Član
Nabavio se jos jedan mali detalj =)

Kupilo se u ovakvom stavnju




Pa smo poceli lagano sa trljuckanjem




da bi dobili na kraju ovo =)







Eh nakon dugog cekanja postvaka, prvo zastita



radi plina morala se skinuti ispoh haube termo izolacija al jbg na kraju ipak postavljeno =)

 
Legend
fakat bi mogao oprat motor
bar sam mislio da si ti picajzla sto se toga tice..

fin strut ;)

sta si dobio, sta izgubio ?
jel vrijedilo tih para :icon_smile:
 
Član
Sto se tice motornog prostora nista od pranja. Prljavstina ne slabi konstrukciju, hrdja da.
Istina Noke jesam picajzla (vidio si u kakvom je stanju sipka bila i kakva je sada), al bracuka ja sam ga voskom trackao i mackao da mi nebi truhnuo i necu sada da ga perem da skidam vosak sa njega, radi voska i jeste ovakav vidi se malo zute i bruku prljavstine koja se je uhvatila za vosak. To je jedini razlog zbog cega trpim tu prljavstinu =).
Sta sam dobio, sta sam izgubio. Iskreno nisam stigao da testiram jer sam to veceras postavio, koliko sam primijetio malo nesta volan je direktniji i manje skripi auto u krivinama, a pravi test ce tek da bude.
Za sada sam izgubio termo-izolaciju a dobio neko gvozdje i 6 sarafa =).



Ps

Vidis da sam rupe mackao bojom da se hrdja nebi pojavila, to ti govori koliko vodim racuna o detaljima =)
 
Član
Ma samo voska buraz i ne sikiraj se da će istruhnuti nisu bile Švabe glupe što su to stavljale na pojedina mjesta...tu nema sigurno hrđe bolje i ovakav al zdrav nego čist i šupalj..pozzzz
 
Član
Eh da javim utiske, izgubilo se na udobnosti definitivno, po losem putu auto se pomalo otima jer nema uvijanja karoserije i amortizacije.
Sada dobre stvari, puno je cvrsce, nema vise savijanja i naginjanja u krivinama kako smotas tako i autic skrene.
Para vrijedi definitivno, al sada kada sam prednji kraj sredio, osijeti se da treba staviti i nazad, vec sam nasao gdje ima kupit samo belaj ne znam mozel se samo zadnji narucit ili prednji i zadnji u kompletu :S


sve u svemi ja sam :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Duja prodana =(, nije se mogla ni u kakvoj kombinaciji ostaviti u garazi da ceka bolje dane jbg =(

Evo nove vozilice

http://www.bhtuning.com/206-cc-t-48063.html

Ova garaz se moze lock =(
 
Top