mk2 rabbit

mk2 rabbit

Član
Eh da i ja predstavim svoju vozilicu. Dakle radi se o mk2 rabbit seriji, vjerovatno radjen za americko trziste. Motor je 1,8 bio sa elektricnom pumpom, sada je sa mehanickom, automatic je =). U kakvom je stanju bio kada sam ga ja dobio na poklon :






eh onda je ulozeno u njega nesta para, promjenjeno :

prednja lijeva manzetna, predjne i zadnje kocnice komplet kao i ulje za kocnice, motor, filteri, stavljen novi finger, razvodna kapa, svijecice, kablovi, crijeva za gorivo i vodu, dihtung dekla, ociscen karburator i nastelovan. Kada je doveden u tehnicki ispravno stanje pristupilo se vasnjskom i unutrasnjem izgledu. Kupljene crvene opruge, alu felge, promjenjene zadnje i prednje odbojne gume. Kupljena nova prednja maska i ispeglana, kristalni farovi. Ofarbane karambolke, steke, ocisceni mehanizmi, kao i maska.Stavljenje nazad inoxne izduvne cijevi, nesta kao kod GTI-a. Naprijed nabavljen znak zecine, sto ide na masku. Ispolirano auto. Promjenjenu unutrasnje komplet osvjetljenje u autu u bijelo. Ja mislim da je to to, komplet projekat od pocetka do sada ima na gfc forumu. A od sada cu vjerovatno i ovdje postavljati raoive, uglavnom evo kako sada autic izgleda.










i zadnja za kraj kada smo ga polirali na moru

 
extra golfic ;)
kad gledam ovako sa strane,nesto fali...mislim da su to gti ili g60 rubnjaci i pragovi :icon_rolleyes:
 
Član
ovako malo savjeta...valjda ti nece skoditi....odes negdje na otpad i trazis duboke karambolke...uz takve felge super ce stajati...ili ako neces uzeti duboke karambolke onda kupi gti spoiler za tu usku karambolku da dobijes agresivniji izgled.......vidim da su kristalni farovi.....a za stopke...vidim da su one originalne pa uzmes TRANS SPRAY i bice crne a sa bijelom bojom ce super stajati...sretno sa golfom;););)
 
Član
Sto se tice body k* nevjerujem da ce se stavljati kao ni duboke karambolke, GTI spojler za plitku karambolku cu uzeti dok prodam djelove koje imam, a trenutno nemogu da stavim u oglase. Za stopke, nista farbanje, samo fabrika kako ih napravi,kupice se kristalne dok se skupi para.

Usput se izvinjavam administratorima, sto cu ovdje objaviti oglas za prodaju, jer nemam dovoljno postova da ga objavim na pravom mestu. Dakle prodajem auspuh za 1,6 benzin od katalozatora do kraja 50 km, kao i instrument tablu sa jednom djekom u ispravnom stanju sve cijena je 40 km, toliko sam ja platio ove djelove i nema spustanja cijene pozz i jos jednom izvinjenje.
 
Član
bice dobar .........samo gti spojler naprijed....kristalne stope su jos bolje...ima neki covjek prodaje na piku za 90 maraka...nove dodju u kutiji....a imas uz to veliki izbor kod armina i damira(car shop tuzla) bice dobar golfich...jesi sta radio od enterijera....
 
Član
Kristalne su nove 80 km u kutiji :D, a od enterijera samo osvjetljenje i ciscenje =), posto ja kada radim nesta hocu da radim kako treba, a to nije jeftino. Stoga bolje radit polako nego nabrzinu pa da bude sve fuj =)
 
Član
takac je napisao(la):
Kristalne su nove 80 km u kutiji :D, a od enterijera samo osvjetljenje i ciscenje =), posto ja kada radim nesta hocu da radim kako treba, a to nije jeftino. Stoga bolje radit polako nego nabrzinu pa da bude sve fuj =)

sta si od osvjetljenja radio.......imas li muzike kakve unutra
 
Član
pa napisao sam u prvom postu komplet osvjetljenje je sada bjelo evo slikice








a sto se tice muzke, bila dva puta, i dva puta auto obijeno odnesena, tako sa je sada CD player sa 6 zvucnika, svi zvucnici su u kutijamm u kojima se nalazi vata radi boljeg kvaliteta zvuka ;)

evo nasao sam jeftino navigaciju pa razmisljam da je ubacim, evo slikica kako izgleda =)

http://www.topcultured.com/wp-content/uploads/2009/09/firstGPSever.jpg
 
Član
pa kad si vec vadio instrument tablu i stavljo osvijetljenje drugo...trebo si bolan i cajgere staviti bijele....dodje instrument tabla do izazaja...al bice vremena i za to...za sad je super...
 
Član
tabla ce ostane crna stim da na ovoj mi ne radi brojanje predjenih kilometara pa ce zato iduca kada se nabavi ici kod profesionalca da bjelo svijetle brojevi sa crvenim kazaljkama kao sto je kod audija ;)

a za navogaciju znam da je dbra zato je i razmisljam ugraditi :lol::lol::lol:
 
Član
takac je napisao(la):
tabla ce ostane crna stim da na ovoj mi ne radi brojanje predjenih kilometara pa ce zato iduca kada se nabavi ici kod profesionalca da bjelo svijetle brojevi sa crvenim kazaljkama kao sto je kod audija ;)

a za navogaciju znam da je dbra zato je i razmisljam ugraditi :lol::lol::lol:

toj navigaciji nikad softver nemoze otici...hehe...najbolje ti je za tqablu skupis para...i uradis plazmu...da ti brojevi svijetle plavo....
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
takac je napisao(la):
tabla ce ostane crna stim da na ovoj mi ne radi brojanje predjenih kilometara pa ce zato iduca kada se nabavi ici kod profesionalca da bjelo svijetle brojevi sa crvenim kazaljkama kao sto je kod audija ;)

a za navogaciju znam da je dbra zato je i razmisljam ugraditi :lol::lol::lol:

toj navigaciji nikad softver nemoze otici...hehe...najbolje ti je za tqablu skupis para...i uradis plazmu...da ti brojevi svijetle plavo....

kakvi plavo samo bjelo, al polako ne zuri se nigdje nista ne moze preko noci da se uradi, do sada kako sam radio temeljito tako cu i od sada, necu da mi je auto nacickano glupostima zelim da je neupadljivo za laike, vec da ljudi koji se razumiju primjete razlike u odnosu na ostale golfove ;)

Frenkie-3B je napisao(la):
fin zekan,sretno u daljim radovima;)

hvala, hehe zecina je to ljuta :smajli38::cool:
 
Top