mk2 rabbit

mk2 rabbit

Član
takac je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
takac je napisao(la):
tabla ce ostane crna stim da na ovoj mi ne radi brojanje predjenih kilometara pa ce zato iduca kada se nabavi ici kod profesionalca da bjelo svijetle brojevi sa crvenim kazaljkama kao sto je kod audija ;)

a za navogaciju znam da je dbra zato je i razmisljam ugraditi :lol::lol::lol:

toj navigaciji nikad softver nemoze otici...hehe...najbolje ti je za tqablu skupis para...i uradis plazmu...da ti brojevi svijetle plavo....

kakvi plavo samo bjelo, al polako ne zuri se nigdje nista ne moze preko noci da se uradi, do sada kako sam radio temeljito tako cu i od sada, necu da mi je auto nacickano glupostima zelim da je neupadljivo za laike, vec da ljudi koji se razumiju primjete razlike u odnosu na ostale golfove ;)

Frenkie-3B je napisao(la):
fin zekan,sretno u daljim radovima;)

hvala, hehe zecina je to ljuta :smajli38::cool:


imamo isti ukuskoliko sam ja shvatio....samo german look....najgori su oni sa seljak tuning....
 
Član
Ma polako se mora, jer se pokusatava srediti, al da ostane u okvirima fabrike =). A to nije bas jeftino :icon_sad:
 
Član
takac je napisao(la):
Sto se tice body k* nevjerujem da ce se stavljati kao ni duboke karambolke, GTI spojler za plitku karambolku cu uzeti dok prodam djelove koje imam, a trenutno nemogu da stavim u oglase. Za stopke, nista farbanje, samo fabrika kako ih napravi,kupice se kristalne dok se skupi para.

odličan, baš lijepo izgleda i neka je ovakav, ne mora svaki izgledati kao GTI, ja bih još samo za štope izabrao one originalne crno-crveno, evo pogledaj na slici od mog starog golf, ove su po meni najbolje, a ne moraš ti imati ovaj produžetak

[attachment=24144]
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
takac je napisao(la):
Sto se tice body k* nevjerujem da ce se stavljati kao ni duboke karambolke, GTI spojler za plitku karambolku cu uzeti dok prodam djelove koje imam, a trenutno nemogu da stavim u oglase. Za stopke, nista farbanje, samo fabrika kako ih napravi,kupice se kristalne dok se skupi para.

odličan, baš lijepo izgleda i neka je ovakav, ne mora svaki izgledati kao GTI, ja bih još samo za štope izabrao one originalne crno-crveno, evo pogledaj na slici od mog starog golf, ove su po meni najbolje, a ne moraš ti imati ovaj produžetak

Ma znam nasao sam takve stopke su kod GTD modela, a produzetak ne bi dolazio ni pod razno, nego ide zima pa s valja autic dizat gume nabacivati. Do proljeca ako se ne dobije na lotu bez vecih promjena =)
 
Član
Mali up-date, nista posebno (=. Postavljano sinoc u 12 bez dizalice, cekaju se slobodni dani da se popravi mali i bolje upasuje.




 
Član
Da se skine paucina sa teme, uradjeno je par sitnica na auticu evo za pocetak par slikica, ostatak kada nadjem vremena =)



 
Top