KOLIKO TROSI VASA MASINA (NIJE ZA VES)

KOLIKO TROSI VASA MASINA (NIJE ZA VES)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
haso je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
haso je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Astra F GSI 2.0 8V 115KS, potrosnja kulturne voznje po gradu ne prelazi 8L, a ako cemo malo stiskat, onda ide i preko 10L, dok je otvorena oko 6.5-7L, otkako sam stavio K&N Performance Panel, potrosnja se povecala nekih 0,5L/ 100km...

e jbg sad 2.0 sa 115 konja trosi ko twingo 1.2 ili punto 1.2 koji su i laksi a i noviji 8 litara po gradu
Da kao navedeni i kao golf 2 1.3, golf 2 1.6 golf 2 1.8 i ostala novija i manja auta, tko ne vjeruje po auto se kladim i dajem ga njemu nek vozi.... Da si imao nebi pricao, i ja nisam vjerovao da se C20XE moze spustit otvorene voznje na 6 i kusur litara, dok se nisam licno uvjerio... Opel Power je to sine :D

ma ja pricam za gradsku voznju i neda mi se da vjerujem da opelov 20god star motor sa 115 konja trosi 8l po gradu kao neki noviji 1.2 motor u laksoj karoseriji
Kume ja ti kazem, ako ne vjerujes po atuo se kladimo naspemo 10 litaara, ako ne pređes 120km auto je tvoje, prepis odma... Sto je onaj clan spomenuo to ima velikog utjecaja, ne zivim u Sarajevu da mi je saki 200km semafor, u Novom Travniku nema semafora, a ni puno rasksnica, tj iako ih ima, ja ne idem u njih previse jer imam oređenu rutu svaki dan, tako da je to isto jedan od velikih faktora, a takodjer nije promet gust, tako da nema puno ni kocenja i slicnog ;)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
haso je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
haso je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Astra F GSI 2.0 8V 115KS, potrosnja kulturne voznje po gradu ne prelazi 8L, a ako cemo malo stiskat, onda ide i preko 10L, dok je otvorena oko 6.5-7L, otkako sam stavio K&N Performance Panel, potrosnja se povecala nekih 0,5L/ 100km...

e jbg sad 2.0 sa 115 konja trosi ko twingo 1.2 ili punto 1.2 koji su i laksi a i noviji 8 litara po gradu
Da kao navedeni i kao golf 2 1.3, golf 2 1.6 golf 2 1.8 i ostala novija i manja auta, tko ne vjeruje po auto se kladim i dajem ga njemu nek vozi.... Da si imao nebi pricao, i ja nisam vjerovao da se C20XE moze spustit otvorene voznje na 6 i kusur litara, dok se nisam licno uvjerio... Opel Power je to sine :D

ma ja pricam za gradsku voznju i neda mi se da vjerujem da opelov 20god star motor sa 115 konja trosi 8l po gradu kao neki noviji 1.2 motor u laksoj karoseriji
Kume ja ti kazem, ako ne vjerujes po atuo se kladimo naspemo 10 litaara, ako ne pređes 120km auto je tvoje, prepis odma... Sto je onaj clan spomenuo to ima velikog utjecaja, ne zivim u Sarajevu da mi je saki 200km semafor, u Novom Travniku nema semafora, a ni puno rasksnica, tj iako ih ima, ja ne idem u njih previse jer imam oređenu rutu svaki dan, tako da je to isto jedan od velikih faktora, a takodjer nije promet gust, tako da nema puno ni kocenja i slicnog ;)

pa dobro ti rece kulturne voznje po gradu 8l, ja sam prije svega mislio na gradsku potrosnju;);)
 
Član
adohera je napisao(la):
Moj bimer ne trosi nista ko zippo upaljac moras ga svako 3 dana punog sipat:lol:
BMW e36 2.5 24v otvorena 7l, gradska moje voznje 15-27+ :D

Kolega svaka cast pa mozes 2.5i 24v natjerati na 27l .. ja sam 3.5i natjerao na 27l jedva a inace mu je bila gradska 22L i nece ispod da ga j*es dok je otvorene uzimao 12L

P.S. da napomenem da je motor bio ispravan i sredjen
 
Član
pa drug Sarajevske guzve, semafori,ja ga vrtim u velike obrtaje, a vecinom voznja po najprometnijem dijelu grada tako da je vecinom 1, 2, i 3. brzina;)
 
Član
Mercedes 190e 1994 1.8 110 ks grad 10-13l, otvoreno 8-9l (benzin)
Peugeot 307 hdi sport 2001 110 ks grad 8-9l otvoreno 6-7l (dizel)
Fiat doblo 1.9d 2003 63 ks grad 7l otvoreno 5-6l (bord uvijek pokazuje 13-15l) (dizel)
Golf I 1.6d 1984 54 ks preko 6l ne pralazi ;););) (dizel)
Piaggio beverly sport 250 2007 23 ks 4-6l (benzin)
Peugeot boxer 2.5 d 1997 grad 10-11 otvoreno 8-9 (dizel)
 
ne znam kako merc 190 benzin trosi 8L otvorene pa dizel toliko uzima :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
Mozda 2.5 dizel 190 trosi al 2.0 nije neki potrosac kod mene je 6-7 trosio jos automatik :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Mozda 2.5 dizel 190 trosi al 2.0 nije neki potrosac kod mene je 6-7 trosio jos automatik :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_smile:

cudo ti ne trosi 3,5 l kad ga razvuces 60km/h:lol::lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ne znam kako merc 190 benzin trosi 8L otvorene pa dizel toliko uzima :icon_question::icon_question::icon_question:

8l trosi bas lagane voznje ali 9l na otvorenom je neka solidna voznja
kada je pun gas on potrosi dosta vise a pogotovo kroz grad.
 
Član
Moj 318i E36 motor M43 85 KW trosi fildzan goriva + 9 litara po gradu a na otvorenom 8 - 12+ Litara zavisi kako vozim.:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top