KOLIKO TROSI VASA MASINA (NIJE ZA VES)

KOLIKO TROSI VASA MASINA (NIJE ZA VES)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hahaha jbga stas nekako bi i skupio 12k-15k eura kolko kosta jedan ovakav al sta onda spiskat platu za noc na benzin i onda biciklom na posao :lol:
 
Član
E90 - 3.0 D... Otvoreno 6-8.5 zavisno kako ga vozis ... 5-6-sta 90-100 km/h Bord kaze 6.1 ....Mada kod mene je uvijek na Bordu 7.5-8 znaci konbinovana Otvoreno- Grad .... Mada je gradska voznja 70%...

Striktno po gradu od 9-11 ...Nikad ne prelazi 11 .... uglavnom ja sam zadovoljan ,s obzirom na kubikazu ,i kilowate...
 
Član
Moj bimer ne trosi nista ko zippo upaljac moras ga svako 3 dana punog sipat:lol:
BMW e36 2.5 24v otvorena 7l, gradska moje voznje 15-27+ :D
 
Član
Astra F GSI 2.0 8V 115KS, potrosnja kulturne voznje po gradu ne prelazi 8L, a ako cemo malo stiskat, onda ide i preko 10L, dok je otvorena oko 6.5-7L, otkako sam stavio K&N Performance Panel, potrosnja se povecala nekih 0,5L/ 100km...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Astra F GSI 2.0 8V 115KS, potrosnja kulturne voznje po gradu ne prelazi 8L, a ako cemo malo stiskat, onda ide i preko 10L, dok je otvorena oko 6.5-7L, otkako sam stavio K&N Performance Panel, potrosnja se povecala nekih 0,5L/ 100km...

e jbg sad 2.0 sa 115 konja trosi ko twingo 1.2 ili punto 1.2 koji su i laksi a i noviji 8 litara po gradu
 
Član
haso je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Astra F GSI 2.0 8V 115KS, potrosnja kulturne voznje po gradu ne prelazi 8L, a ako cemo malo stiskat, onda ide i preko 10L, dok je otvorena oko 6.5-7L, otkako sam stavio K&N Performance Panel, potrosnja se povecala nekih 0,5L/ 100km...

e jbg sad 2.0 sa 115 konja trosi ko twingo 1.2 ili punto 1.2 koji su i laksi a i noviji 8 litara po gradu
Da kao navedeni i kao golf 2 1.3, golf 2 1.6 golf 2 1.8 i ostala novija i manja auta, tko ne vjeruje po auto se kladim i dajem ga njemu nek vozi.... Da si imao nebi pricao, i ja nisam vjerovao da se C20XE moze spustit otvorene voznje na 6 i kusur litara, dok se nisam licno uvjerio... Opel Power je to sine :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top