KOLIKO TROSI VASA MASINA (NIJE ZA VES)

KOLIKO TROSI VASA MASINA (NIJE ZA VES)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Moj Renault 5 sa motorom 1.4 gradska minimalno 6.5-7.0 kad stisnem hoce i 9



otvorena 5, 5.5
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

jojjjjjjjjjjjjj brate pa po kakvim to ovi šoferi 'štedljivih' trkača gradovima voze, jel imaju ti vaši 'gradovi' semafor majku mu, raskrsnice i slično ?


ako ima semafore i raskrsnice (na kojim trebate stati) jel gasite auto ? jel krenete 5-10 sec nakon sto se na semaforu upali zeleno tj pustate auto samo da krene pa vi kasnije gas dodate ? dajte covjece otkrijte tajnu !?

pa kod mene 1.4 MPi potroši od 6 do 8 litara gradske 'normalne' vožnje, zavisi volel' me semafori il ne :) (EDIT: moze ona i preko 8 potrosit ako zaboravis maknut nogu sa gasa, bar dok saltas jbg :))
(da gasim na semaforima i puštam da sam krene pa dodam gas j*o mater ako ne bi trošio manje od 4L, jel to mjerilo? :lol:)

bjeŽ ba, svaka čast svima koji su bili objektivni, skidam kapu al fkt :D

btw moj stari imao golfa II 1.6 dizel (davno nekad) koji je na 100km trošio 2 litra dizela i 1 litar jestivog ulja, ko ne vjeruje - ne mora jer ni ja ne vjerujem :lol: EDIT: a istina je da sam jednom nasuo paket pokvarenog jestivog ulja :) (naravno krišom da obiđem krug prije nego ga operem :))
 

LSD

Član
da i ja bacim koju...
golf 1.6D----5,5-6,5
jetta 1,6D----5,5-6,5 (7,5Tuzla-Priboj-Celic.....voznja poslije pola noci:icon_twisted:)
A4 1.9TDI 90KS od 5,5 do 8,0 zavisi od stila voznje i lokacije
 
Sto se grada tice ja gdje zivim imaju samo dva semafora, koji rade obicno navece samo, nekada znaju mjesecima biti ugaseni! Sto se tice guzvara i toga imas obicno ujutro ponediljkom i petkom kad je pijaca, inace se komotno mozes u trecoj nekih 35-40 vozit kroz carsiju, kad je izlazno vece uvijek su svatovi hehe 20 km/h drugom i kruze jedni za drugim! Tako da i nije problem imati malu potrosnju! Sto se vozaca tice ima "samo" 57 kg pa i to utjece hahahahah!


ibizasa je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

jojjjjjjjjjjjjj brate pa po kakvim to ovi šoferi 'štedljivih' trkača gradovima voze, jel imaju ti vaši 'gradovi' semafor majku mu, raskrsnice i slično ?


ako ima semafore i raskrsnice (na kojim trebate stati) jel gasite auto ? jel krenete 5-10 sec nakon sto se na semaforu upali zeleno tj pustate auto samo da krene pa vi kasnije gas dodate ? dajte covjece otkrijte tajnu !?

pa kod mene 1.4 MPi potroši od 6 do 8 litara gradske 'normalne' vožnje, zavisi volel' me semafori il ne :) (EDIT: moze ona i preko 8 potrosit ako zaboravis maknut nogu sa gasa, bar dok saltas jbg :))
(da gasim na semaforima i puštam da sam krene pa dodam gas j*o mater ako ne bi trošio manje od 4L, jel to mjerilo? :lol:)

bjeŽ ba, svaka čast svima koji su bili objektivni, skidam kapu al fkt :D

btw moj stari imao golfa II 1.6 dizel (davno nekad) koji je na 100km trošio 2 litra dizela i 1 litar jestivog ulja, ko ne vjeruje - ne mora jer ni ja ne vjerujem :lol: EDIT: a istina je da sam jednom nasuo paket pokvarenog jestivog ulja :) (naravno krišom da obiđem krug prije nego ga operem :))
 
Član
Tipo 1.9 td,92 ks grad 8-9,kunem se da je nekad manje trošio:)))))
Van grada,u 5 i do 4 litre manje.
Al ,pošto živim u gradu, u kojem ćeš brže pješke proć grad nego li crveni val, ne žalim se.Može on i manje,al navika je kurva,jer vozim novog TDI za firmu,i kad brzaš u jednom,brzaš i u drugom.
 
Član
ErRoR je napisao(la):
haso je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Astra F GSI 2.0 8V 115KS, potrosnja kulturne voznje po gradu ne prelazi 8L, a ako cemo malo stiskat, onda ide i preko 10L, dok je otvorena oko 6.5-7L, otkako sam stavio K&N Performance Panel, potrosnja se povecala nekih 0,5L/ 100km...

e jbg sad 2.0 sa 115 konja trosi ko twingo 1.2 ili punto 1.2 koji su i laksi a i noviji 8 litara po gradu
Da kao navedeni i kao golf 2 1.3, golf 2 1.6 golf 2 1.8 i ostala novija i manja auta, tko ne vjeruje po auto se kladim i dajem ga njemu nek vozi.... Da si imao nebi pricao, i ja nisam vjerovao da se C20XE moze spustit otvorene voznje na 6 i kusur litara, dok se nisam licno uvjerio... Opel Power je to sine :D

ma ja pricam za gradsku voznju i neda mi se da vjerujem da opelov 20god star motor sa 115 konja trosi 8l po gradu kao neki noviji 1.2 motor u laksoj karoseriji
 
ev danas bas testirao Golfa.
naspem na OMV-u 20KM ili 10.5L nafte i predjem 200km dvaput bio u TZ i bio u Zivinicama, bilo je vozikanja po gradu
a inace mi po gradu uzima 10L :lol::lol::lol:
 
Renault 21 1,4 benzin 51Kw gradska 9-10, otvoreno 6-7 Auspuh me satra hahaha.....privuce me zvuk onaj pa uvijek hoce gasa ccc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top