Iskustva i mišljenja o ZTE i huawei telefonima

Iskustva i mišljenja o ZTE i huawei telefonima

Član
Koliko ja znam pokazali su se kao veoma dobri telefoni, nisam cuo da se neki pokvario
 
Član
Ne znam za G6, ali sam imao priliku da malo prelistam Huawei P7. Telefon je brutalan!!! Prvo sto je sminka nenormalna, a drugo.. leti znaci, kamera odlicna, nema one bezvezne bijele boje na slikama. Kaze mi lik sto ga koristi da je prezadovoljan. Doduse, kosta oko 6 stoja u slobodnoj prodaji, al ako bi ga mogao uzeti preko neke mreze mogao bi se za manje para uzeti. Toliko ja znam..
 
Član
Ja imao huawei, konto hocul uzet, da se nece pokvarit tamo vamo, al posto sam imao veoma lose iskustvo sa dva LG-a (jednom je crko displej sam od sebe, a drugi je bio 6 il 7 puta na reklamaciji) kontam ne moze gore od tog, i uzmem i nisam se pokajao, mobitel je kvalitetno napravljen a veoma su jeftini, tako da bi opet uzeo huawei :)
 
Huawei ZTE iOcean sve su to veoma kvalitetni kinezi koji drze do sebe extra telefoni (govorim o 1+ GB RAM memorije) u sustini svi kinezi koriste sony kamere veoma dobru podrsku imaju za nadogradnju softwera jes da nema googlove licence za to ali proizvodjac nafravi ROM i sebi ga instaliraj ;)
I ja evo koristim vec godinu dana jednog Kineza vjerujmi ne pustam ga iz ruku bude i mastan i sve ali na displeju nema tragova koristenja takodjer i sam oklop je veoma kvalitetan nije farbana plastika niti škripi nego ako je crven od crvene plastike je i napravljen
šta god kupiš neces fulit cijena mizerna a ako za sebe ganjas dobar telefon barem Huawei od 2GB RAM-a ili ZTE i jedan i drugi extra telefoni kao i ovaj sto sam napomeno ;)
 
Član
Bas planiram uzeti Huawei G630, kontam da je jako dobra kupovina gledajuci ulozeno - dobijeno. Kolega uzeo P7, nemam rijeci, nesto najbrutalnije sto sam vidio. Ima dosta kolega Huawei, Y300, Y530, G500 (valjda), ili je G530, nikog nisam vidio da kuka. Dvojica su polomila displeje na Y300, telefoni rade najnormalnije. Kontam uzeti pa cemo vidjeti, uglavnom, ovi markirani telefoni poznatijih proizvodjaca dosta para uzmu na samo ime i brend koji platis, a od toga ne patim niti cu ikad.
 
BHT Ovisnik
Ja sam koristio huawei y300, bio je prejeftin,solidan mobitelcic,malo spor za moje potrebe, onda ljetos kupio G630 i stvarno sam pre prezadovoljan mobitelom, 1gb RAM, quad core procesor, 5" ekran, kamera perverzno dobra po meni sto sam se iznenadio,kako zadnja tako prednja koja je cak 2MP. Ima u mene na fb tko me ima slike iz Grcke da sad ne stavljam s djevojkom slike s prednje kamere,ali ako tko zeli mogu mu poslati,ne razlikuje se od zadnje,a ova je sa zadnje
10535755_10152552395842888_5831441746004278062_o.jpg

10553868_10152552395897888_1585211068410280591_o.jpg


I ovo je jedan od rijekih mobitela koje sam rekao ostaviti sve dok mi traje garancija,tj. ugovor da uzmem drugi. Imao sam i S2+, i motorolu G is licnih telefona,al ovaj me odusevio,ponajvise barijom koja mi traje 2 dana bez problema sa stalno upaljenim wifi-om ili mobilnim internetom dok s drugima jedva dan. Sinoc ga punio i evo sad 67%, s tim da mi bar sat vremena svaki dan bude preko wifi-a upaljen TDI radio pojacan na zvucnik dok vjezbam. Imam 32 instalirane aplikacije i nikada mi jos nije zastopao,jedino sto ga treba rootovat da bi moglo stati. Tako da sam u svakom pogledu prezadovoljan i preporucio bih ga svakom
 
Član
Zna li iko kakav je Huawei G730, Y300 imam 2 i solidni su, ne solidni nego super za te pare :) G630 je super mobitel i koristio sam ga samo mi treba dual sim sto ima G730 pa me samo interesuje da li je neko koristio ili ga ima pa da moze reci kakav je :) Jedino sto vidi razliku izmedju G630 i G730 jeste u tome sto G730 ima slabiju rezoluciju, ram, procesor su isti... Sad jedino ako neko moze ponesto reci bio bih zahvalan :)
 
Član
Izgleda da se pokazase vrh telefonima. Ja svastiki sad donio iz italije ovaj P7, bio na akciji, ona odusevljena, ja ga probao prije kupovine, tel je vrh, leti iako ima otvorenih silu aplikacija, mislim da za 199€ nije mogla dobiti bolji tel
 
Član
e gledao sam i taj huawei g630 u bhtelecomu, steta sto imaju samo bijeli, rata 5,50 KM na 2 godine .
a to rotovanje, na kojim se to telefonima mora radit i zbog čega ?
 
Član
y300 imao godinu i po, kupio u mtelu, solidan mob, zamijenio ga za samsng s3 jer mi je trebalo vise RAMa, radi mailova, navigacije i sl koji su stalno aktivirani
meni ispao 10-tak puta, sve ok, jedino mi tipka za smanjivanje glasnoce pocela zezat al ostalo super...
gledao sad p7 al je puno love za mene jer ne patim od toga
 
Član
Ako hoces custm firmware ili da otkljucas tel trebas ga rootovat... inace ako normalno koristis tel i ako je dek nema potrebe za rootovanjem.
 
Član
imo sam dva, zadnji Y530 i za nekih 200KM nov telefon sa 4.5" 1.2 dual core i 512 ram ne može bolje, uvijek bih ga ponovo uzeo... Ovi low budget y530 y300 g510 su za te pare dobri, ali ne mog use poredit kvalitetom sa samsungom recimo... Dok P serija je jako dobra, P1-2-6-7 to su baš ekstra telefoni, ili recimo Honor... Koliko para toliko muzike, ne treba previše očekivati ;) Ne kvare se, ono što piše to i nude i ćao
 
Član
Huawei P7 koristim vec 5 mjeseci, uzeo preko m:tel-a na pretplatu i odusevio me... posto nisam nikad bio neki fanatik za telefonima, ovaj sam prvenstveno uzeo sto je bio jeftin na pretplati koju sam izabrao... drugar uzeo P6, i osim razlike u 0,3" nisam primjetio neku razliku u brzini (ne igram igrice na njemu)...
 
Top