Iskustva i mišljenja o ZTE i huawei telefonima

Iskustva i mišljenja o ZTE i huawei telefonima

Dobro,ali jos uvijek nisi rekao zasto je Huawei smece
smiley_coffee.gif
vidi se da ti nije bezveze nick tvrdoglavi
 
Član
U mene je g630 od 7og mjeseca kad je dosao u nas i sobar je,ima sve sto i S3 za drasticno manju cijenu,a dizajn i kamera vrh,baterija ako nije najjaca medju ovim androidima. A sto se tice kvaliteta prosli mi je huawei upao u solju koja je je bila ispunjena "mekom stolicom", mobitel sam jedva nekako izvukao,skinuo gumu i poklopac koje sam samo ubacio pod vodu,mobitel obrisao i otresao vodu,odma ugasio,izvadio bateriju da se ocijedi ako sta ima u njemu,kasnije tu vece ga upalio i radio mi je bez problema pogodine,dao ga rodici i sad ga koristi,tako da je meni vrh kvalitet

De mi reci jesil stavljao zastitnu foliju na displey, hoćel se grebat ovako kad nema folije uz normalno korištenje, znači ne mislim drzat ključeve u istom dzepu gdje i mobitel, nego zanima me od prstiju hoćel ostajat kakve sitne parnice
 
BHT Ovisnik
Ja sam ga nosao 15 dana bez folije i gume i nije bilo nista,i onda mi je stigla folija i guma i ne skidam je pa nksam bas siguran,naruci il kupi ako ima i miran si. Ja kad sam uzeo tek stigao na trziste pa ni na ebayu nije bilo nego u spanjolskoj
 
Član
imao sam priliku da drzim u ruci par modela samo škripanje plastike dovoljno govori o kvaliteti izrade. Ja od mob koji nov košta 150eur ne trazim kvalitetu neku a ako se vec uzima od tih novaca bolje uzeti polovan bez garancije. al opet kazem zavisi ko sta trazi od mobitela
 
Opet sve zavisi iz kojeg segmenta telefon dolazi,ja planiram iz premium segmenta nesto uzeti i po racunici ulozeno-dobijeno Huawei P7 je prvi na toj mojoj listi i kosta 309€,HTC m8 500€, Iphone 5s 550€, Iphone 6s 700€.Ni HTC a pogotovo Iphone nisu toliko bolji da bi bila tolika razlika u cijeni.
Pogledajte samo Huawei Ascend Mate 7 sta nudi za 489€ :eek:
 
Super Moderator
Vala pricajte sta hocete jest apple kvalitet. Ja ne koristim smartphone, lijepa moja nokia n73, al koristim ipod touch 4 i da kucnem u drvo nikad zasteko nije u ove 4 godine a kupio ga polovnog
 
Član
Opet sve zavisi iz kojeg segmenta telefon dolazi,ja planiram iz premium segmenta nesto uzeti i po racunici ulozeno-dobijeno Huawei P7 je prvi na toj mojoj listi i kosta 309€,HTC m8 500€, Iphone 5s 550€, Iphone 6s 700€.Ni HTC a pogotovo Iphone nisu toliko bolji da bi bila tolika razlika u cijeni.
Pogledajte samo Huawei Ascend Mate 7 sta nudi za 489€ :eek:
Trebao si na tu listu staviti LG G2 ;) kosta oko 550km u slobodnoj prodaji i mislim da se za te pare ne moze bolji uzeti.. Inace, P7 je oko 560km cini mi se.
 
Član
Vala pricajte sta hocete jest apple kvalitet. Ja ne koristim smartphone, lijepa moja nokia n73, al koristim ipod touch 4 i da kucnem u drvo nikad zasteko nije u ove 4 godine a kupio ga polovnog

Kvalitetan ti telefon koji ti se savije u džepu? Daj nemoj molim te. Taj je telefon napravljen za glupe amerikance da im muzu pare.
 
Član
Nekom je telefon statusni simbol i moram biti "marka", nebitno je da li ti treba ili ne.
Nekom je telefon nužna potreba i gleda specifikacije i šta dobija za što manje novca.
Serite koliko hoćete, ali definitivno ne treba plaćati "ime", ako neki bezimeni ima isto za duplo manje para i + što dosta ljudi koristi te bezimene bez problema.
Kvari se i HTC, Samsung, iPhone i svi, ali koliko oni koštaju, a koliko ovaj Kinez koji je jako, jako dobar za duplo manje keša.
Ko ima para na bacanje, neka baca.
 
Član
Nekom je telefon statusni simbol i moram biti "marka", nebitno je da li ti treba ili ne.
Nekom je telefon nužna potreba i gleda specifikacije i šta dobija za što manje novca.
Serite koliko hoćete, ali definitivno ne treba plaćati "ime", ako neki bezimeni ima isto za duplo manje para i + što dosta ljudi koristi te bezimene bez problema.
Kvari se i HTC, Samsung, iPhone i svi, ali koliko oni koštaju, a koliko ovaj Kinez koji je jako, jako dobar za duplo manje keša.
Ko ima para na bacanje, neka baca.

I zaboravio si dodati da sve te navedene skupe, markirane mobitele sastavlja isti kinez sto sastavlja i one bezimene :D sto nose iste procesore, Ram, baterije, i slicno :D
 
Super Moderator
Ma savije se u dzepu al kad se radi o marketingu.. Sto se ne savije na onim clipovima kad probaju da ga saviju na silu. Ne treba bas svemu vjerovati..mislim barem ja ne vjerujem. A iz mog licnog iskustva je super, sluzi me jako dobro i nikad se nije pokvario ni zezo me. Jedini problem je baterija. Kad crkne pretpostavljam da cu ga moci baciti u smece al barem me za svoj vijek trajanja koji je poprilicno dug za sad, nikad nije iznerviro da ga moram baciti od huje i slicno
 
Trebao si na tu listu staviti LG G2 ;) kosta oko 550km u slobodnoj prodaji i mislim da se za te pare ne moze bolji uzeti.. Inace, P7 je oko 560km cini mi se.
Ja sam stavio trenutne cijene u Njemackoj jer tamo planiram i uzeti telefon ;) A sto se tice G2,jedino mi se ne svidja sto ima problem sa zadnjim poklopcem i to je vise ljudi potvrdilo,da skripi kad se pritisne ispod kamere :( Ako je neko imao drugacije iskustvo nek napise i ja bih volio da nije istina..
 
Top