Iskustva i mišljenja o ZTE i huawei telefonima

Iskustva i mišljenja o ZTE i huawei telefonima

Član
Ljudi masovno kupuju ove telefone,najčešće viđam y300 ali ja nisam zadovoljan s njim,G630 se pokazao dobar i preporučujem ga,ali opet Huawei nije baš za Android Development-a tj. tko se misli baviti sistemima i raznim modifikacijama,nemaju baš razvijenu podršku,inače sve super.
 
Član
ljubitelj sam prije svega kvalitetnih mobitela kvalitetne izdrade i dizajna performanse mi nisu prioritet jer nisam zahtjevan korisnik. dakle moje misljenje je da je to obicno smeće
 
Član
Evo ja ga koristim nepuna 24 sata, ne ispustam ga iz ruku a baterija je tek na 60% , a 5" display.
 
Član
Moja supruga mi je najavila da je vrijeme da zamjenim telefon, a nešto ne patim od brandova.
Nekad davno sam imao Chang Yang W7 ili tako nekako. Trenutno mu je izvađena baterija jer se ne koristi, koristio ga moj mali ali trenutno nema potrebe. U to vrijeme jedan od rijetkih screen touch telefona sa kapacitativnim ekranom, tad su svi bili rezistativni. U to vrijeme za jednog kineza pristojno sam ga platio. Znam da sam htjeo uzeti telefon sa boljim perfomansama i većim ekranom za iste pare ali osoba koja mi je prodala ovaj telefon mi ga je preporučila zbog pouzdanosti. Nakon 200.000 prodanih primjeraka prvi koji su stigli u servis imali su mehanička oštečenja. Što se tiće dizajna bio je to nešto u stilu HTC ali ni slučajno kopija.
Kod kuće imam ZeniTEch tablet 10,1 C91 koji i dalje perfektno radi, a dizajn mu kad sam ga kupio ništa nije zaostajao za konkurencijom.
Pratim temu i pomalo pregledavam ponudu BH Telecoma i trenutno razmišljam između ova dva
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5826&idPhone2=6499

Što se tiće dizajna i ljepote najveći kritičar na temi u niku ima "audi" i do dovoljno govori o osječaju za lijepo.
 
Član
Moja supruga mi je najavila da je vrijeme da zamjenim telefon, a nešto ne patim od brandova.
Nekad davno sam imao Chang Yang W7 ili tako nekako. Trenutno mu je izvađena baterija jer se ne koristi, koristio ga moj mali ali trenutno nema potrebe. U to vrijeme jedan od rijetkih screen touch telefona sa kapacitativnim ekranom, tad su svi bili rezistativni. U to vrijeme za jednog kineza pristojno sam ga platio. Znam da sam htjeo uzeti telefon sa boljim perfomansama i većim ekranom za iste pare ali osoba koja mi je prodala ovaj telefon mi ga je preporučila zbog pouzdanosti. Nakon 200.000 prodanih primjeraka prvi koji su stigli u servis imali su mehanička oštečenja. Što se tiće dizajna bio je to nešto u stilu HTC ali ni slučajno kopija.
Kod kuće imam ZeniTEch tablet 10,1 C91 koji i dalje perfektno radi, a dizajn mu kad sam ga kupio ništa nije zaostajao za konkurencijom.
Pratim temu i pomalo pregledavam ponudu BH Telecoma i trenutno razmišljam između ova dva
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5826&idPhone2=6499

Što se tiće dizajna i ljepote najveći kritičar na temi u niku ima "audi" i do dovoljno govori o osječaju za lijepo.

I ja sam se upravo izmedju ta dva telefona dvoumio, i uzeo sam huawei, komsija moj ima taj ZTE i poredio sam ih, huawei ima bolju kameru i čišći displej. Jedina mana kod ovog g630 je sto mu na svijetle ove tri tipke dole, ostalo sve ok , uzmi neces se pokajat
 
Član
Trenutno koristim LG Optimus L5 E 610 i ovaj kinez kao avion u odnosu na njeg na GSM areni. Što se te 3 tipke tiće mislim da se to podešava.
 
BHT Ovisnik
U mene je g630 od 7og mjeseca kad je dosao u nas i sobar je,ima sve sto i S3 za drasticno manju cijenu,a dizajn i kamera vrh,baterija ako nije najjaca medju ovim androidima. A sto se tice kvaliteta prosli mi je huawei upao u solju koja je je bila ispunjena "mekom stolicom", mobitel sam jedva nekako izvukao,skinuo gumu i poklopac koje sam samo ubacio pod vodu,mobitel obrisao i otresao vodu,odma ugasio,izvadio bateriju da se ocijedi ako sta ima u njemu,kasnije tu vece ga upalio i radio mi je bez problema pogodine,dao ga rodici i sad ga koristi,tako da je meni vrh kvalitet
 
Član
Ako Huawei nema kvalitet izrade i lijep dizajn ko onda ima,de nas prosvijetli :banghead:
kao prvo ne govore ljudi dzabe stvar ukusa ... sto se tice bar dizajna. sto se tice kvaliteta izrade po meni htc i apple iphone su bez premca na vrhu pogotov m7 i 8 ako ces jos jedno smece da spomenem to je samsung kvalitetom izrade. ako znas x820 pukao mi je u dzepu mob na pola i molim te lijepo zadrzi neke komentare za sebe. momak je trazio misljenje ja sam samo upitao ako je u potrazi za kvalitetom i dizajnom huawei ili ti ga zte nisu za njega
 
Član
Što se tiće dizajna i ljepote najveći kritičar na temi u niku ima "audi" i do dovoljno govori o osječaju za lijepo.[/QUOTE]
moj nick ne vezi za ljepotu vec za djecacki san kao prvo , kao drugo pisi na bosanskom jer za osječaj ne znam za osjećaj znam,tiće i tiče , trece u predhodnom postu sam naveo da sto se dizajna tice stvar je ukusa a apple ubija sve bas zbog dizajna jer po performansama i nije nesto. Ali stvar ukusa ne moze biti kvalitet izrade i tu htc nema konkurenciju m7 m8 metalno kuciste nigdje plastike
 
kao prvo ne govore ljudi dzabe stvar ukusa ... sto se tice bar dizajna. sto se tice kvaliteta izrade po meni htc i apple iphone su bez premca na vrhu pogotov m7 i 8 ako ces jos jedno smece da spomenem to je samsung kvalitetom izrade. ako znas x820 pukao mi je u dzepu mob na pola i molim te lijepo zadrzi neke komentare za sebe. momak je trazio misljenje ja sam samo upitao ako je u potrazi za kvalitetom i dizajnom huawei ili ti ga zte nisu za njega
Dobro,ali jos uvijek nisi rekao zasto je Huawei smece
smiley_coffee.gif
 
Top